منو سایت

گوگل از گزینه های جدیدی برای حذف داده های شخصی از نتایج جستجو رونمایی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
گوگل از گزینه های جدیدی برای حذف داده های شخصی از نتایج جستجو رونمایی می کند

آفرین [your time of day] طرفداران استارت آپ ها! این یک هفته کاملاً جدید است و ما از این ناراحتیم که … صبر کنید، درست است؟ چگونه این اتفاق افتاد؟ در هر صورت – 2 مه 2022، ما شروع می کنیم. بهار زمان خوبی برای تمیز کردن کمی بهار است. ما دوست داشتیم زککتابچه راهنمای کاربر برای نحوه حذف اطلاعات شخصی از جستجوی گوگل معرفی. و اگر در اندروید هستید، کارلیتهی شدن از ویژگی های انتقال حریم خصوصی سیستم عامل آنها همچنین ارزش سرکشی را دارند.

پرس را نگه دارید. خوب، نکن، زیرا ما این خبرنامه ها را از قبل برنامه ریزی می کنیم اما! وقتی به صندوق ورودی شما رسید، بلافاصله روی آن کلیک کنیدزیرا کسی در حال سقوط یک موشک با هلیکوپتر است و این تنها چیزی است که می توانیم تصور کنیم.

فردا شما را برای ارجاعات بسیار جاری به برنامه های تلویزیونی دهه 80 قرن گذشته می بینیم کریستین و سلام

TechCrunch برتر 3

 • گلمپینگ ممکن است در کمپینگ شما چندان بد نباشد: باتری به اندازه کولر که چرخ و دوشاخه و تهویه هوا دارد؟ بله لطفا. حضور در مادر طبیعت برای برخی می تواند سرگرم کننده باشد، اما سازنده باتری EcoFlow کسانی را تعقیب می کند که فقط باید هر از گاهی این کار را انجام دهند. همچنین شامل یک داستان منشا عالی که در آن شرکت از یک پروژه Kickstarter به یک شرکت 1 میلیارد دلاری در مدت پنج سال تبدیل شد.
 • باز بوق خود را می گیرد: ما مطمئن نیستیم، اما زمانی که کسب و کار شما به عنوان داشتن ذکر می شودبه طور چشمگیری رابطه بین بانک ها و شرکت های فین تک را تغییر داد. در واقع، Neobank Open مستقر در هند با ارزشی معادل 1 میلیارد دلار پاداش دریافت کرد. این اتفاق در کشوری هم می افتد که مانیش گزارش می دهد، “تنها چند سال پیش، بیشتر بانک های هند نسبت به نئوبانک ها بدبین بودند و متقاعد کردن هر یک از آنها برای شراکت بسیار دشوار بود.” یک لیوان بلند کن باز کن!
 • اتفاقی که در UiPath افتاد: با تمام حساب ها، شرکت اتوماسیون رباتیک عملکرد خوبی داشت و دلارهای سرمایه گذاری و رتبه بالایی کسب کرد. حتی در اولین روز خود به عنوان یک شرکت سهامی عام در سال گذشته عملکرد خوبی داشت. از آن زمان، قیمت سهام کاهش یافته است، همانطور که ارزش گذاری که باعث شد الکس و رون به دنبال دلیل آن باشند.

راه اندازی و VC

نهایت لوکاس و آنیتابراق جدید است واکنش زنجیره ای پادکست شان مگوایر از Sequoia است پیش بینی اینکه بسیاری از VC ها خارج شوند; و بررسی چالش‌های نظارتی که برای بسیاری از سرمایه‌گذاران رمزنگاری مبهم است.

در عین حال، الکس این را فرض می کند هیچ کس به دنیای کریپتو نگفته است که دیگر استارت آپ های زیادی وجود نداردو ناتاشا دستانش را با ناامیدی از تمام اشکال عجیب و غریبی که سرمایه گذاران در تلاش برای جلوگیری از نامیدن بیل بیل هستند بالا می برد. مردم، گل رز یک گل رز است و با هر نام دیگری بوی شیرینی دارد. و دایره دانه یک دایره دانه استصرف نظر از ویژگی های بویایی آن.

آیا می توانید بوی آنچه را که صخره در حال پختن است حس کنید:

 • شما هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری دارید: درخت بودی است 600 میلیون دلار از سهام مؤسسه شغلی آلن را می گیرد همانطور که پلت فرم سرمایه گذاری جیمز مرداک و مدیر عامل سابق دیزنی، اودی شانکار، سهام خود را در بازار رو به رشد edtech در هند گسترش می دهد.
 • جارو شد: مدیر عامل رسانه‌های اجتماعی TikTok می‌خواهد رسانه‌های اجتماعی را با یک جدید درخشان اجتماعی‌تر کند اپلیکیشن دوستیابی در شبکه های اجتماعی برای رسانه های اجتماعی در میان شما
 • امضا، مهر، تحویل، مال شما: مری آن عمیق تر به آنچه لاغر است نگاه می کند فضای پرداخت با یک کلیک.
 • Accern 20 میلیون دلار برای هوش مصنوعی دریافت می کند که اسناد مالی را به صورت آنلاین تجزیه و تحلیل می کند TechCrunch
 • به من بلیط هواپیما بده شما زمانی برای از دست دادن امتیاز ندارید: ایجاد کارت های اعتباری با برند مشترک برای شرکت هواپیمایی دردسر بزرگی بود، اما کنسرتو 21.2 میلیون دلار به حساب بانکی خود اضافه کرد مارک های جدید را به کیف پول خود بیاورید.

نقشه رشد 2022 بازار محصولات امنیت سایبری

یک قفل و کلیدهای مختلف روی یک پس‌زمینه زرد قرار دارند

اعتبار تصویر: ناتالیا روماشووا / EyeEm (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

برای ترسیم تصویری دقیق از چشم‌انداز رقابتی شرکت‌های امنیت سایبری محصول محور، راس هالیوک سرمایه‌گذار بیش از 800 محصول را در یک نقشه بازار که شامل بیش از 600 فروشنده است، ردیابی کرد.

نقشه او چندین روند را نشان داد که در حال بازتعریف پذیرش فعلی PLG در صنعت امنیت سایبری هستند و برخی از آنها خبر بدی برای استارت‌آپ‌های اولیه است.

در این محیط، اکثر CISO ها “بار بیش از حد تامین کنندگان” را تجربه می کنند، به این معنی که بازیکنان کوچکی که شبکه پایدار و بودجه بازاریابی بالایی ندارند، نمی توانند در کانال های فروش یکسان شرکت کنند.

اگر سرمایه گذاران شما یک سری شام را فقط با دعوت از مشتریان هدف شما تایید نمی کنند، گزینه های شما چیست؟

نقشه بازار رشد به رهبری محصولات امنیت سایبری برای نیمه اول 2022

TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

حرکت از حالت باز به اینکه بخواهیم چشمانمان را ببندیم تا آنها را بمالیم و مطمئن شویم که این را درست خوانده ایم: آژانس مبارزه با پولشویی هند در آخر هفته گفت که “دارایی هایی به ارزش حدود 725 میلیون دلار از شیائومی هند مصادره شده است به دلیل نقض قوانین ارزی کشور، که ضربه ای جدی به سازنده گوشی چینی است که بازار گوشی های هوشمند هند را اداره می کند. برو

در اخبار اپل، این شرکت کمی به هم خورد مشکلات با اتحادیه اروپاکه برخی از یافته های اولیه مربوط به پرونده ضد تراست را گزارش می دهد: مشخص شد که اپل این کار را انجام داده است تا رقبا بتوانند ارائه کنند “پرداخت‌های بدون تماس با قابلیت NFC در آیفون برای توسعه کیف پول‌های موبایل دیگر و رقابت منصفانه با Apple Pay، با این استدلال که این نوع فناوری باید برای همه باز باشد. اکنون نوبت اپل است که به این اتهامات پاسخ دهد. در همین حال، اکنون می توانید دریافت کنید Apple Music توسط Roku.

ما به صورت دستی این موارد زیر را فقط برای شما انتخاب کرده ایم. لذت بردن:

 • یک سازنده پیل سوختی چینی به SPAC روی آورده است.
 • فروشندگان DoorDash می توانند تا ماه اوت از برنامه پاداش گاز استفاده کنند.
 • جک دورسی در مورد ممنوعیت های دائمی در توییتر صحبت می کند.
 • و اگر آن را از دست دادید، Airbnb پس از 31 مه، وجوه COVID-19 را بازپرداخت نخواهد کرد.