منو سایت

گوگل حملات هوایی را به گوشی های اندرویدی در اوکراین اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
گوگل حملات هوایی را به گوشی های اندرویدی در اوکراین اضافه می کند

گوگل در حال راه اندازی یک سیستم هشدار حمله هوایی سریع برای گوشی های اندرویدی در اوکراین است. ویژگی جدید آخرین به روز رسانی غول فناوری در واکنش به تهاجم روسیه به اوکراین است.

این غم انگیز است که میلیون ها نفر در اوکراین اکنون به حملات هوایی برای رسیدن به امنیت متکی هستند. کنت واکر، رئیس امور جهانی در گوگل، در یک پست وبلاگی در مورد این تبلیغ گفت: به درخواست و با کمک دولت اوکراین، ما اجرای یک سیستم هشدار حمله هوایی را برای تلفن های اندرویدی در اوکراین آغاز کرده ایم.

واکر گفت که این اجرا افزوده ای به سیستم های هشدار حمله هوایی موجود در اوکراین است و بر اساس سیگنال هایی است که قبلاً توسط دولت اوکراین ارائه شده است.

که در یک سری توییتمعاون مهندسی گوگل، دیو برک، توضیح داد که این سیستم از مکانیزم هشدار کم تاخیر شرکت استفاده می کند که برای سیگنال های زلزله ساخته شده است. برک همچنین خاطرنشان کرد که این سیستم امروز معرفی می شود و در چند روز آینده تمام گوشی های اندرویدی اوکراین را هدف قرار خواهد داد.

TechCrunch برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیاده سازی با گوگل تماس گرفته است و پس از دریافت پاسخ، این مقاله را به روز می کند.

در همان پست وبلاگ، گوگل همچنین اعلام کرد که به کار خود برای محدود کردن توصیه‌ها برای تعدادی از رسانه‌های دولتی روسیه در پلتفرم‌های خود ادامه می‌دهد. این شرکت همچنین بیشتر فعالیت های خود در روسیه را متوقف می کند.

«به دنبال اعلام هفته گذشته ما مبنی بر توقف موقت تبلیغات Google در روسیه، اکنون بیشتر تجارت خود را در روسیه متوقف کرده ایم – از جمله تبلیغات در دارایی ها و شبکه های خود در سراسر جهان برای همه تبلیغ کنندگان مستقر در روسیه، ثبت نام های جدید در Cloud، عملکرد پرداخت برای بیشتر خدمات ما و ویژگی‌های درآمدزایی برای بینندگان YouTube در روسیه.

گوگل می گوید خدمات رایگان آن از جمله جستجو، جیمیل و یوتیوب همچنان در روسیه کار می کنند. این شرکت می گوید که به نظارت بر تحولات ادامه خواهد داد.