منو سایت

گوگل گزینه های خود تعمیری را برای گوشی های پیکسل اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
گوگل گزینه های خود تعمیری را برای گوشی های پیکسل اضافه می کند

اخبار مثبت بیشتر برای دارندگان تلفن که می خواهند امور را به دست خود بگیرند. گوگل صبح امروز اعلام کرد که با iFixit همکاری می کند تا مجموعه ای از ابزارها را برای تعمیر گوشی های پیکسل ارائه دهد. در راه اندازی (اواخر امسال)، کیت های تعمیر عمومی مانند تعویض باتری، نمایشگرها و ماژول های دوربین در دسترس خواهند بود.

همراه با این بسته ها، این شرکت می گوید که گزینه های تعمیر شخص ثالث را برای گنجاندن دستگاه های سخت افزاری بیشتری مانند Chromebook باز می کند. در حال حاضر، دارندگان پیکسل که نمی‌خواهند خودشان گوشی‌ها را باز کنند، می‌توانند دستگاه را به یکی از حدود 750 مکان در uBreakiFix در ایالات متحده و کانادا ببرند. گزینه های دیگر برای کسانی که در آلمان، ژاپن و بریتانیا هستند در دسترس هستند

این اقدام به دنبال اعلامیه های مشابه سامسونگ – که با iFixit نیز شریک است – و اپل که توجه خود را به موضع دیرینه خود در برابر تعمیرات خود مصرف کننده معطوف کرده است. گوگل مانند سایرین در اینجا بر پیام های پایداری تمرکز دارد.

آنا کورالس، مدیرعامل Google Consumer Hardware، در یک پست وبلاگی که این خبر را اعلام کرد، گفت: زمانی که اولین پیکسل را درست پنج سال پیش ایجاد کردیم، متعهد شدیم محصولات سخت افزاری خود را به گونه ای طراحی کنیم که پایدار باشد و مشتریان خود را در اولویت قرار دهیم. . . هنوز کارهایی برای انجام وجود دارد، از جمله گسترش شبکه تعمیرات و بهبود قابلیت نگهداری محصولاتمان.»

پایداری مطمئناً یک موضوع کلیدی در فرهنگ منسوخ برنامه ریزی شده و دور ریخته شده ما است. این همان چیزی است که باعث می شود شرکت هایی مانند Fairphone تعمیرات مصرف کننده را در تمرکز طراحی محصول خود قرار دهند. به ویژه، این همان چیزی است که بسیاری از قوانین فعلی ایالت و قانون تعمیرات محلی را هدایت می کند، که بدون شک در درک فعال این شرکت ها از امکان تعمیر نقش داشته است.