منو سایت

گوگل Mandiant را برای بهبود امنیت Google Cloud خریداری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
گوگل Mandiant را برای بهبود امنیت Google Cloud خریداری می کند

گوگل Mandiant را برای بهبود امنیت Google Cloud خریداری می کند

گوگل اخیرا اعلام کرده است که قرارداد نهایی را برای تصاحب شرکت امنیت سایبری Mandiant، یکی از پیشگامان در زمینه امنیت سایبری پویا و پاسخ، امضا کرده است. ارزش این قرارداد 5.4 میلیارد دلار است و به صورت نقدی پرداخت می شود. طبق این قرارداد، Mandiant برای افزایش امنیت به ابزارهای امنیتی ابری گوگل می پیوندد. انتظار می رود این قرارداد در پایان سال 2022 به پایان برسد.

ابزار از ماندانت اضافه شدن به محصولات امنیت ابری گوگل

گوگل در بیانیه ای اعلام کرد که خرید Mandiant نقش مهمی در تکمیل راه حل های امنیتی فعلی گوگل یا Google Cloud خواهد داشت. این راهکارها که با خرید ماندنت قابل ارتقا و بهبود هستند شامل موارد زیر می باشد:

  • BeyondCorp Enterprise برای اعتماد صفر؛
  • VirusTotal برای آسیب پذیری های نرم افزار و محتوای مخرب؛
  • اتوماسیون سطح کرونیکل و تجزیه و تحلیل امنیتی با خدماتی مانند مرکز فرماندهی امنیت؛
  • تیم اقدام امنیت سایبری گوگل در فضای ابری.

محصولات فوق پس از خرید Mandiant و مجموعه ای از ابزارهای عملیات امنیتی یکپارچه با قابلیت های بیشتر پشتیبانی مشتری در فضای ابری و محیط های داخلی، از جمله بهبود خدمات مشاوره، هوش و تشخیص تهدید، پاسخ و ابزار اتوماسیون، ارزیابی و اعتبار سنجی و حفاظت تکمیل شدند. ارائه شده است.

توماس کوریان، مدیرعامل Google Cloud گفت: «دولت‌ها، صنایع و سازمان‌ها در سراسر جهان در حال حاضر در معرض حملات سایبری پیچیده و شدید قرار دارند و با چالش‌های بی‌سابقه‌ای در امنیت سایبری مواجه هستند. ما از افزودن Mandiant به Google Cloud برای تقویت و ارتقای خدمات مشاوره و مجموعه ابزارهای عملیات امنیتی آن و کمک به مشتریان در مواجهه با مهم‌ترین چالش‌های امنیتی استقبال می‌کنیم.»

Mandiant در سال 2004 برای مبارزه با حملات سایبری، شناسایی تهدیدات بالقوه و محافظت از مصرف کنندگان و مشاغل تاسیس شد. به گفته کوین ماندیا، مدیرعامل ماندینت: «هدف اصلی ما از پیوستن به گوگل، ارائه تجربیات و اطلاعات خود در مقیاس وسیع به عنوان بخشی از بسته امنیتی ابری گوگل از طریق پلتفرم نرم افزار Mandiant Advantage است. ما این تلاش ها را انجام می دهیم تا به سازمان ها کمک کنیم تا به طور موثر، کارآمد و پیوسته مجموعه پیچیده محصولات امنیتی خود را مدیریت و پیکربندی کنند.

گوگل گفته است که متعهد به حمایت از هر دو شریک فناوری، از جمله اکوسیستم نقطه پایانی است. برای این منظور، Google به ارائه‌دهندگان خدمات امنیتی مدیریت شده، فروشندگان و یکپارچه‌کننده‌های سیستم کمک می‌کند طیف وسیعی از راه‌حل‌ها را برای کاربران ارائه کنند.

پلت فرم خدمات نرم افزار Mandiant Advantage

خرید می کند ماندانت پاسخ برای پر کردن شکاف بسته امنیتی گوگل و آنها را ارتقا دهید

نیل مک‌دونالد، روزنامه‌نگار و تحلیلگر اصلی معتقد است که این خرید نشان دهنده تعهد گوگل به رشد و توسعه تجارت امنیت سایبری است. اخیراً شاهد خرید Siemplify توسط گوگل برای دسترسی به پاسخ امنیتی و قابلیت های اتوماسیون این شرکت بودیم. نیل مک دونالد گفت: «این خرید، همراه با شهرت Mandiant برای امنیت سایبری، یکی از مهم ترین شکاف های موجود در سبد محصولات گوگل را پر می کند. Mandiant دارای یک نام تجاری قوی و پلت فرم تشخیص و پاسخ توسعه یافته خود است و امکان فروش این پلت فرم به عنوان یک سرویس مدیریت شده وجود دارد.

مدیریت صحیح ماندنت باعث رشد و شکوفایی فناوری، کارکنان و مشتریان آن می شود. کلید موفقیت در این زمینه، توانمندسازی Mandiant برای نوآوری، نوآوری و پیشرفت در فرهنگ کلی گوگل است.

مک دونالد همچنین معتقد است که گوگل به تعهد خود به عنوان یک برند قابل اعتماد برای ارائه خدمات ابری امنیتی و سازمانی و همچنین طراحی و ارائه کنترل عملیاتی و فنی لازم بر روی دسترسی به داده های کاربر، ادامه خواهد داد. «این حرکت گوگل نقش بسیار مهمی در آینده Mandiant ایفا می کند، به ویژه از نظر اینکه چه کسی، چه زمانی و تحت چه کنترل فنی به داده ها دسترسی پیدا می کند. گوگل برای رسیدن به این هدف، ابزار مدیریت کلید خارجی جدیدی را در پلتفرم ابری خود معرفی کرده است. انتظار می رود رویکرد مشابهی در ابر امنیتی Mandiant اتخاذ شود.

اخبار امنیت اطلاعات را در فراست دنبال کنید.

 

منبع: csoonline