منو سایت

یکی از آخرین بلیط های باقی مانده برای TC Early Stage را دریافت کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
یکی از آخرین بلیط های باقی مانده برای TC Early Stage را دریافت کنید

فقط دو روز – با تعداد انگشت شماری بلیط باقی مانده – تا TechCrunch مرحله اولیه دانش ارزشمندی از آخرین نسل بنیانگذاران استارت آپ سانفرانسیسکو در 14 آوریل راه اندازی می کند. اگر به تعویق انداخته اید یا تصمیم گیری در لحظه آخر یکی از صلاحیت های اصلی شماست، اکنون زمان رسمی است.

بلیط های شروع ویژه ما فروخته شده است. بلیت های Early Bird ما فروخته شده است و اکنون سایر بلیط های این رویداد در آستانه انقراض هستند.

اجتناب از حذف: پاس ثبت نام دیرهنگام بخرید حالا، قبل از رفتن آنها، بچه رفته بود.

ممکن است قیمت پایین تری را از دست داده باشید، اما باز هم بازده زیادی از سرمایه خود دریافت خواهید کرد. دستور کار تکمیل شده است با اطلاعات مبتنی بر واقعیت که بنیانگذاران مبتدی و جاه طلب باید بدانند، اما اغلب برای یافتن آن تلاش می کنند. بدون صدای قند در این اجلاس. می شنوید که بنیانگذاران با تجربه جنبه های خوب، بد و، بله، زشت زندگی استارت آپ ها را به اشتراک می گذارند.

هنوز روی حصار؟ پس به حرف ما گوش نده به آنچه این سه شرکت کننده قبلی گفته اند، که از تجربه خود در مراحل اولیه TC گرفته اند، گوش دهید.

«جلسه Sequoia Capital، با مشتری خود شروع کنید، به مزایای داستان سرایی و ایجاد شخصیت مشتری پرداخت. من این ایده را به تیمم منتقل کردم و هفت نوع کاربر مختلف را برای محصول خود شناسایی کردیم و داستان سرایی را برای کمک به مشتریان جدید اجرا کردیم. فقط همین یک جلسه تجارت من را تغییر داد.» – Chloe Leaaetoa، بنیانگذار Socicraft.

«ولاد ماگدالن، مدیر عامل وب‌فلو، ارزیابی واقعی و واقع بینانه‌ای را در مراحل اولیه توسعه استارت‌آپ ارائه کرد. او آسیب پذیر و نزدیک بود، چیزی که اغلب نمی توانید آن را در ارائه های استارت آپ بشنوید. بنیان‌گذاران و سرمایه‌گذاری خطرپذیر به‌جای ارائه چشم‌اندازی شیک و سطحی برای ایجاد استارت‌آپ عالی، در مراحل اولیه وارد جزئیات می‌شوند.» – کاتیا پارامونوا، بنیانگذار و مدیر عامل Centrly.

“آنها طیف گسترده ای از جلسات و سخنرانان – سرمایه گذاران برتر، بنیانگذاران و کارشناسان مورد اعتماد در این زمینه – که بینش های منحصر به فردی را بر اساس تجربه شخصی ارائه کردند، ارائه کردند. با شرکت در جلسات اولیه راهنمایی عالی دریافت می کنید. این مانند یک مینی کلاس کارشناسی ارشد در کارآفرینی است.” – اشلی بارینگتون، موسس، مارکت پرل.

خاموش نکن TechCrunch مرحله اولیه. این اجلاس که در مراحل اولیه بر روی بنیانگذاران متمرکز شده است، استارتاپ شما را روی یک پایه محکم برای رشد و موفقیت قرار می دهد. یکی از آخرین بلیط های موجود را بخرید – و منظور ماست همین الان. سپس آماده شوید تا از کارشناسان با تجربه ای که در این امر موفق بوده اند یاد بگیرید، در مراحل اولیه با سایر بنیانگذاران ارتباط برقرار کنید و استارت آپ قوی تری بسازید.

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-b6f445c529505450998e267e5bda5397’) if (iframe) {iframe.onload = function () {iframe.frame.post ‘: ‘wpcom-iframe-b6f445c529505450998e267e5bda5397’}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} // // اندازه خودکار تابع iframe var (تابع اندازه خودکار iframe var) createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) بازگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) ‘onreadystatechange’, func); }}) ();