منو سایت

یکی از بنیانگذاران باروری مدرن یک سال پس از خرید، رو را ترک کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
یکی از بنیانگذاران باروری مدرن یک سال پس از خرید، رو را ترک کرد

یکی از بنیانگذاران باروری مدرن عصرهای افتون تک شاخ سلامتی رو حدود یک سال پس از آن که شرکت او با همکاری بنیانگذار کارلی لیهی به قیمت 225 میلیون دلار فروخته شد. بر اساس یک ایمیل داخلی از تیم اجرایی Roe که توسط TechCrunch دریافت شده است، ویچری به عنوان رئیس بخش سلامت زنان مدرن باروری کناره گیری می کند تا به تلاش بعدی خود ادامه دهد. از 18 می، او مشاور خدمات باروری Ro خواهد شد.

ایمیلی به کارکنان Ro ادامه داد: «در حالی که این خبر تلخ است، باروری و سلامت زنان در میان فرصت‌های اصلی رشد و زمینه‌هایی باقی می‌ماند که در آن به سرمایه‌گذاری هنگفت ادامه خواهیم داد». اشاره می‌کند که مدیر کل رو هانا ما اکنون مدیر کل باروری و سلامت زنان خواهد بود.

عصرها، او ایمیلی را برای کارکنان ارسال کرد و گفت که خروج او ممکن است برای افراد شرکت غافلگیرکننده باشد. ویچری در یادداشتی که از TechCrunch دریافت کرد، گفت: «من همیشه یک کارآفرین در قلبم هستم و خواهم بود، و این راهی است که شخصاً می‌توانم در تأثیرگذاری بر سلامت زنان در سراسر جهان مؤثر باشم، حوزه‌ای که عمیقاً در آن علاقه دارم.

او در این ایمیل نوشت: «لحظه‌ای فکر کردم، به یاد دارم زمانی که باروری مدرن را راه‌اندازی کردیم، نمی‌دانستیم بازار و مردم چه واکنشی نشان خواهند داد. «چگونه می‌توانیم چیزی به پیچیدگی و تابو مانند باروری را به آسانی درک کنیم و حتی چیزی را که زنان فعالانه می‌خواهند بفهمند؟ اما ما این کار را انجام دادیم و نه تنها به یک آکورد رسیدیم، بلکه یک دسته کاملاً جدید ایجاد کردیم که قبلاً وجود نداشت.” او افزود که «پیوستن به رو بهترین چیز برای باروری مدرن بود و راه پیش رو بسیار هیجان انگیز است. شما مقدار باورنکردنی مسیر و منابع دارید تا به زنان کمک کنید تا تصمیماتی بگیرند که بر بدن و آینده آنها تأثیر می گذارد.

باروری مدرن از اظهار نظر در مورد ضبط خودداری کرد. با توجه به اینکه چگونه یکپارچه‌سازی می‌تواند مدیران سابقی را که قبلاً توسط حشرات کارآفرینی گزیده شده‌اند، وادار کند تا کار بعدی خود را امتحان کنند، ترک هم‌بنیان‌گذار خیلی زود پس از خرید، بی‌معنا نیست. با این حال، در مورد Roe، این شرکت مراقبت های بهداشتی دیجیتال در ماه های اخیر تعدادی از مدیران اجرایی بخش های مختلف را از دست داده است. به زودی از Ro COO جورج کووئوس و جنرال موتورز داروخانه رو استیو باک.

بیش از 6 ماه است که شایعه خروج از وچری که ابتدا ناشی از اخراج کارکنان بود که سال گذشته به اوج خود رسید. در آن زمان، مقامات سابق و فعلی گفتند که با توجه به این واقعیت که روری، عمود قبلی Roe برای سلامت زنان، سرمایه گذاری اندکی یا بدون سرمایه گذاری انجام شده، خرید رو از شرکت Modern Fertility، یک شرکت بهداشت باروری، به عنوان یک خرید “اپتیک” به جای یک تغییر واقعی احساس می شود. داده شده بود. روری توسط کارآفرین ریچل بلان رهبری می شد، اما او همچنین روری را ترک کرد تا شرکت بهداشت هورمونی زنان خود را راه اندازی کند. اقدامات بهداشتی زنان در نهایت با کسب باروری مدرن تجدید شد – اما با توجه به این سابقه، کارمندان سابق و فعلی نگران بودند که باروری مدرن نیز با جابجایی مواجه شود.

سلامت هورمونی یک فرصت بزرگ است: تک شاخ ها کجا هستند؟

در همان ایمیلی که خروج Vechery را اعلام کرد، مدیریت گفت که «انرژی و منابع بیشتری را برای ابتکارات کمتر» برای بقیه سه ماهه دوم و سه ماهه دوم سرمایه‌گذاری خواهد کرد. محدود کردن تمرکز به این معنا نیست که ما محصولات یا خدمات کمتری را برای بیماران عرضه خواهیم کرد. در واقع، ما معتقدیم که نتیجه معکوس خواهد داشت. ما سرعت نوآوری را برای بیماران افزایش خواهیم داد “، در ادامه یادداشت آمده است که “محصولات جدیدی برای بیماران موجود ایجاد خواهد کرد”.

مانند بسیاری از استارت‌آپ‌های بسیار مورد توجه که به سمت بازارهای جدید حرکت می‌کنند، پیام‌های تا حدودی ترکیبی Roe یک بیانیه واضح دارد: استارت‌آپ‌ها در حال تغییر هستند. مطمئناً تمرکز خود را بر باروری افزایش می دهد و Dadi را در نوامبر به دست می آورد. سپس منn فوریه، این استارت آپ یک حلقه داخلی با رتبه بالاتر جمع آوری کرد – به آن یک بالشتک مالی برای ماه های آینده داد. با این حال، همانطور که مدیریت در یک ایمیل داخلی خاطرنشان می کند، “سرنوشت برای بقیه سال (و احتمالاً پس از آن) رشد با نظم و انضباط خواهد بود.” احساسی کاملا متفاوت از سال گذشته، زمانی که این شرکت برای کسب عنوان “آمازون مراقبت های بهداشتی” رقابت می کرد.

کارمندان فعلی و سابق Ro می‌توانند از طریق ایمیل به نشانی [email protected] یا Signal، یک برنامه پیام‌رسانی رمزگذاری‌شده ایمن، به شماره 925 609 4188 با ناتاشا ماسکرناس تماس بگیرند.