منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • یکی از بنیانگذاران Cityblock در مورد اینکه چرا یک مدل مراقبت بهداشتی مقرون به صرفه و انسان محور کار می کند بحث می کند.

یکی از بنیانگذاران Cityblock در مورد اینکه چرا یک مدل مراقبت بهداشتی مقرون به صرفه و انسان محور کار می کند بحث می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
یکی از بنیانگذاران Cityblock در مورد اینکه چرا یک مدل مراقبت بهداشتی مقرون به صرفه و انسان محور کار می کند بحث می کند.

در Found Live، دارل و جردن مجبور شدند با توین آجی، یکی از بنیانگذاران و رئیس سیتی بلاک صحبت کنند. CItyblock مراقبت های اولیه، بهداشت رفتاری و مراقبت های اجتماعی را برای افرادی که از لحاظ تاریخی در سیستم مراقبت های بهداشتی به حاشیه رانده شده اند، عمدتاً افرادی که بیمه درمانی خود را از طریق Medicaid دریافت می کنند، ارائه می دهد تا مراقبت های جامع با کیفیت بالا را با هزینه کمتر ارائه دهند. آنها این کار را از طریق شبکه ای از پزشکان، تیم های اجتماعی و همکاری با ارائه دهندگان بیمه انجام می دهند. زمانی که دکتر آجی در یک سیستم بیمارستانی کار می کرد، از مشکلات سیستمی که همان بیماران را بارها و بارها به بیمارستان می فرستاد ناامید شد. بنابراین او شروع به آزمایش راه‌هایی برای گسترش نگرانی‌های خود کرد، مانند دادن شماره تلفن همراه خود، برقراری تماس با خانه و در دسترس بودن برای توضیح داروها. این ایده به Cityblock تبدیل شد، جایی که این سطح از مراقبت شخصی افزایش یافته است. آنها در مورد سیستم مراقبت های بهداشتی، نحوه بهبود مراقبت از ارائه دهندگان، پانل تند TechCrunch Disrupt Toyin صحبت کردند و به چند سوال از حضار پاسخ دادند.

قسمت بعدی زنده با شیوانی سیرویا از طلا در 17.3 را از دست ندهید. در 22:00 PT / 13:00 ET. پاسخ: https://hopin.com/events/found-live-mar17

 

در نظرسنجی شنوندگان ما شرکت کنید و کمی در مورد خودتان و آنچه در مورد FIND فکر می کنید به ما بگویید.

با ما تماس بگیرید:

  • بر توییتر
  • در اینستاگرام
  • از طریق ایمیل: [email protected]
  • با ما تماس بگیرید و یک پست صوتی در (510) 936-1618 بگذارید