منو سایت

یک تفاوت ظریف؟ در این بازار استارتاپی؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
یک تفاوت ظریف؟ در این بازار استارتاپی؟

به هفته نامه استارتاپ ها خوش آمدید، نگاهی تازه به اخبار و روندهای این هفته. برای دریافت این در صندوق پستی خود، در اینجا مشترک شوید.

از یادداشت‌هایی در مورد قوهای سیاه و از قلب گرفته تا ایمیل‌های نه چندان خوب که درخواست تأیید ثبت شده مبنی بر اینکه استارت‌آپ شما واقعاً درآمد دارد، سرمایه‌گذاران حرف‌های زیادی درباره رکود دارند.

با این حال، این حقیقتی ساکت‌تر و واقعی‌تر است که اخیراً توجه من را به خود جلب کرده است: برای بنیان‌گذاران مختلف، کاهش چیز جدیدی نیست. برخی از سرمایه گذاران، به ویژه آنهایی که تمرکز خود را بر حمایت از بنیانگذاران نادیده گرفته شده تاریخی می گذارند، می گویند که سرکوب شرکت های فناوری به دلیل تعصبات موجود، بر بنیانگذاران مختلف تأثیر نمی گذارد، به اندازه همتایان دارای بیش از حد بودجه و همگن آنها.

ماندلا اس دی دیکسون، مدیر عامل شرکت All Raise، که اخیراً در اجلاس سالانه آن به پادکست Equity پیوست، به TechCrunch گفت که زنان و سرمایه‌گذاران، بنیان‌گذاران و اپراتورهای نژادهای مختلف ذهنیت عذاب و تاریکی ندارند، زیرا ما عادت کرده‌ایم کارهای بیشتری را با کمتر انجام دهیم. .”

ما آنقدر به دسترسی نداشتن به این جریان سرمایه عادت کرده ایم که قبلاً خود را تطبیق داده ایم و ماهیچه ها و ظرفیت های لازم برای مقاومت در برابر طوفان های بسیاری را ایجاد کرده ایم که بنیانگذاران ممتازتری هستند که این جریان بی پایان سرمایه و دسترسی به مشاوره و اطلاعات داخلی را دوست دارند. او گفت: «ما مجبور به معامله نبودیم. ما به عنوان زنان و به عنوان زنان رنگین پوست سابقه طولانی در برابر طوفان داریم، بنابراین این برای ما تازگی ندارد.»

اعتقاد دیکسون – که بنیان‌گذاران اقلیت‌ها ممکن است آمادگی بیشتری برای بازنشستگی داشته باشند، زیرا قبلاً یکی از این اقلیت‌ها را داشته‌اند – هم در جای خود احساس می‌کند و هم ظریف. بله، بنیان‌گذاران مختلف هنوز نسبت به همتایان همگن خود بودجه‌های سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر نامتناسب کمتری دریافت می‌کنند، که باعث می‌شود با پولشان هوشمندتر شوند. ما مطالعات زیادی در طول سال‌ها داریم که نشان می‌دهد زنان و تیم‌های متنوع می‌توانند کارآمدتر از سرمایه باشند.

در عین حال، اگر حتی دلارهای کوچکی که به آنها می رسد در خطر باشد، آیا این صنعت بیشتر و بیشتر از مکان منصفانه تر دور نمی شود؟

برای بقیه افکار من در مورد این موضوع، ستون TechCrunch + من را ببینید: “برای بنیانگذاران مختلف، رکود چیز جدیدی نیست.” که ممکن است این هفته زیر رادار شما پرواز کرده باشد. مثل همیشه، شما می توانید با ارسال این خبرنامه به یکی از دوستان و یا من را در توییتر دنبال کنید یا در وبلاگ من مشترک شوید

معامله هفته

در Equity این هفته، ما در مورد راه اندازی مبتنی بر ریسک صحبت کردیم که سرمایه بیشتری را برای محبوب کردن کارت ها افزایش داد. Felt که توسط سام هاشمی و خان ​​دوروک تأسیس شد، به کاربران این امکان را می‌دهد که نقشه‌ای با مجموعه داده‌های یکپارچه بسازند و با یکدیگر کار کنند تا تأثیر را به روشی کمتر ثابت نسبت به میانگین جستجوی نقشه Google شما نشان دهند.

به همین دلیل مهم است: هم بنیانگذاران مدل های تجاری اثبات شده Figma و Notion را که هر دو میلیاردها ارزش دارند، به عنوان دلیلی برای باور به کار خود ذکر می کنند. هر دو شرکت فوق موفق شده اند مصرف کنندگان را برای استفاده شخصی توزیع کنند و سپس به شرکت مراجعه کنند، کتابی که Felt می خواهد آن را دنبال کند (و مطمئناً VC می تواند به آن زبان صحبت کند).

هاشمی در مصاحبه ای گفت: «این نوع مدل کسب و کار و ورود به بازار، مصونیت نیست، اما با نوسانات بازاری که می بینیم کمی فاصله دارد.» “این واقعاً در مورد هزینه های مصرف کننده نیست، این در مورد تجارت تبلیغاتی نیست، بلکه فقط یک تجارت روزمره است که مشاغل به آن تکیه می کنند.”

 • اولین استخدام Precursor Ventures به تازگی از هم جدا شده است تا شرکت سرمایه گذاری خود را راه اندازی کنید
 • همانطور که رکود به کریپتو می رسد، یک منبع کلیدی سرمایه گذاری راه اندازی ممکن است کند شود
 • بازار عرضه از اوج بیماری همه گیر پایین می آید

یک تفاوت ظریف؟ در این بازار استارتاپی؟

اعتبار تصویر: من احساس کردم

چگونه اسطوره “دختر” به زنان نوظهور در فناوری آسیب می رساند

اگر داستانی هست که این آخر هفته خوانده اید، آن را به این یکی بسازید. همکاران من آنیتا راماسوامی و آماندا سیلبرلینگ در مورد اسطوره رئیس و تأثیر آن بر زنان در فناوری نوشتند. آنها بررسی می‌کنند که چگونه «زمانی اصطلاح جاه‌طلبانه‌ای مبهم برای ستایش که فقط مختص زنان سفیدپوست ثروتمند بود، اکنون این نام مستعار تناقض جنون‌آمیز فمینیسم را در محل کار منعکس می‌کند: ما می‌دانیم که فقط یک زن در قدرت بودن کافی نیست و کاری که با آن انجام می‌دهیم همین است. قدرت مهمتر از تسلط بر آن است.”

به همین دلیل مهم است: این داستان با کلمات بسیاری از کنایه ها، احساسات و تأثیرات را بیان می کند که چرا این اصطلاح بسیاری از مردم را ناامید می کند. در اینجا دو گزیده برجسته وجود دارد:

شکافی بین تکامل فمینیسم در دنیای بیرون وجود دارد، در مقایسه با سرعت ناامیدکننده آهسته ای که سیلیکون ولی متوجه می شود که یک مدیر عامل زن نباید تازگی داشته باشد. خارج از محل کار، زنان برای فمینیسم متقاطع مبارزه می کنند، که فرا فراگیر است، رنگین پوستان را بالا می برد و از حقوق افراد دارای معلولیت دفاع می کند. اما در فرهنگ استارت‌آپ، زن بودن به خودی خود یک امر برانداز تلقی می‌شود.

و این از شروتی بهارات، که اخیراً به عنوان مدیر عامل موقت All Raise خدمت کرده است.

«فقط به این دلیل که یک زن مورد ظلم قرار گرفته، یا به حاشیه رانده شده، یا با آن رفتار متفاوتی شده است، به این معنا نیست که او می داند چگونه آن را برطرف کند، یا چگونه در مورد آن صحبت کند، یا خودش آن را تداوم نبخشد. بهارات گفت: ما همیشه از نماد بودن زنان دفاع می کنیم… اما واقعیت این است که حمایت واقعی و ایجاد یک جنبش و سیاست مورد نیاز است.

 • شریل سندبرگ از سمت مدیر عامل متا کنار خواهد رفت
 • هانا گری صندوق ورودی 52 میلیون دلاری خود را راه اندازی کرده است
 • Black Founders Matter سرمایه گذاری خطرپذیر را برای تعهد به تنوع تحت فشار قرار می دهد
 • تای هنی، نماد ورزش Athleisure، 9.8 میلیون دلار بودجه جدید برای راه اندازی جوایز بلاک چین جمع آوری کرد.

یک فنجان قهوه و یک کیف به رنگ صورتی هزاره برای به تصویر کشیدن ظهور "دختران" مدت، اصطلاح.

اعتبار تصویر: برایس دوربین / TechCrunch

برای همه این برش ها

میدونم میدونم. در ماه گذشته اخبار زیادی در مورد اخراج کارکنان منتشر شد و ماه ژوئن به طور متفاوتی شروع نمی شود. این هفته در مورد اخراج در IRL، SWVL، PolicyGenius، Loom، Gemini و Carbon Health نوشتیم.

به همین دلیل مهم است: در این مرحله، گزارش تعدیل نیروها در استارت‌آپ‌های مبتنی بر ریسک، خواه 10 درصد یا 50 درصد از کارکنان را تحت تأثیر قرار دهد، همچنان ارزشمند است. من نمی‌خواهم وارد بازی تصمیم‌گیری چند نفر برای از دست دادن شغل شوم تا مرتبط باشم، اما همچنین می‌دانم که پوشش دادن هر کاهش فردی در نیروی کار دشوار خواهد بود.

نکته‌ای که می‌خواهم به همه یادآوری کنم، اما بیشتر از همه به خودم، این است که تعدیل‌هایی وجود دارد که به دلیل عدم اطمینان بازار اتفاق می‌افتد، و تعدیل‌هایی وجود دارند که به دلیل امکان نقل قول از عدم اطمینان بازار رخ می‌دهند. پرسش ها و استدلال ها بسیار مهم هستند و «بدون نظر» گویای همه چیز است.

 • مدیر عامل سابق OpenSea دستگیر و متهم به تجارت داخلی در NFT شده است
 • در ماه می وحشیانه، تعدیل‌های فنی از 15000 فراتر رفت
 • طبق گزارش ها، سامسونگ تولید گوشی های هوشمند را 30 میلیون کاهش داده است
 • بازاندیشی در ارزیابی Databricks در بازار استارت آپی محافظه کارانه تر
 • Coinbase توقف اجاره را تمدید می کند، برخی از پیشنهادات پذیرفته شده را لغو می کند

یک تفاوت ظریف؟ در این بازار استارتاپی؟

اعتبار تصویر: جوی گانون (در یک پنجره جدید باز می شود) / فلیکر (در یک پنجره جدید باز می شود) مطابق با CC BY-SA 2.0 (در یک پنجره جدید باز می شود) مجوز. (تصویر تغییر کرد)

در طول هفته

 • TechCrunch Climate فقط در چند هفته کوتاه می آید.
 • اعلام دستور کار در مرحله TechCrunch + Disrupt 2022
 • ما در مرکز کمک به برنامه ریزی فاز Disrupt TechCrunch + امسال هستیم – برای بررسی اینجا درخواست دهید.

در TechCrunch دیده می شود

 • گوگل در حال گسترش این برنامه برای کمک به آموزش زندانیان سابق است
 • چرا اینتل کلمبوس، اوهایو را برای ایجاد تراشه انتخاب کرد؟
 • این کتاب مرا دوباره عاشق الکترونیک کرد
 • با تشدید جنگ های BNPL، تیم ها را با Stripe تأیید کنید
 • ناقوس مرگ برای SPAC؟

در TechCrunch + دیده می شود

 • آیا Oracle یا Alphabet باید VMWare را به جای Broadcom خریداری کنند؟
 • ایالات متحده در آستانه ورود جدی به خودروهای الکتریکی است
 • سرمایه گذاران بار رشد را به سودآوری منتقل کرده اند
 • تنها یک موضوع دیدگاه Singularity را به بازار خود تغییر داد

تا دفعه بعد،

n