منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • یک شرکت بیشتر از اینکه یک کریپتو به یک شرکت نیاز داشته باشد به ارز دیجیتال نیاز دارد

یک شرکت بیشتر از اینکه یک کریپتو به یک شرکت نیاز داشته باشد به ارز دیجیتال نیاز دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
یک شرکت بیشتر از اینکه یک کریپتو به یک شرکت نیاز داشته باشد به ارز دیجیتال نیاز دارد

سلام و خوش آمدید به Equity، پادکستی برای کسب و کارهای نوپا، که در آن اعداد و نکات ظریف پشت سرفصل ها را باز می کنیم.

این نمایش چهارشنبه ماست، جایی که به یک موضوع می رسیم، یک موضوع را در نظر می گیریم و بقیه را باز می کنیم. این هفته، با توجه به رژه ای از عناوین و اخباری که فست بسته شده است، ناتاشا و الکس ژاکلین ملینک، خبرنگار ارشد جدید TechCrunch + ما را هدایت کرد تا بپرسد: چگونه “Web3” کتاب سرمایه گذاری سنتی را منفجر می کند؟

این سوال پس از آن مطرح شد که ژاکلین و ناتاشا به چگونگی تغییر چشم انداز سرمایه گذاری شرکت های رمزنگاری حتی برای منضبط ترین سرمایه گذاران خطرپذیر پرداختند. از کد “EQUITY” برای یک تخفیف شیرین و شیرین استفاده کنید.

در اینجا گزیده ای از این پست آمده است:

الکس، مدیر عامل Celsius گفت: تفاوت اصلی بین جداول محدودیت وب 3 و جداول محدودیت راه اندازی سنتی در ساختار شرکت است، زیرا روشی که C-corp به سرمایه گذاران سهام ارائه می کند با روشی که یک سازمان غیرمتمرکز آن را انجام می دهد یا DAO متفاوت است. مازینسکی. او افزود که امروزه، سلسیوس نیمی از توکن های CEL خود را در اختیار دارد و تنها در عرضه اولیه سکه (ICO) در سال 2017، زمانی که شرکت برای اولین بار راه اندازی شد، توکن ها را به سرمایه گذاران می فروشد.

او گفت: «دیگر نیازی به دادن توکن نداریم. “اگر می توانید از طریق سهام جمع آوری کنید، آنها را به عنوان سرمایه گذار در سرمایه می خواهید، زیرا آنها برای مدت طولانی در شرکت خواهند ماند. گاهی اوقات وقتی توکن می‌دهید، آنها را سریع می‌فروشند، زیرا مانند پول آسان است، نه سرمایه.»

در قسمت امروز، ما به داده‌های جدید PitchBook در مورد تأمین مالی ارزهای دیجیتال، یک دوره آموزشی سریع زبان وب 3، و اینکه نمودارهای ارزهای دیجیتال پر سر و صداترین هستند، نگاه کردیم.

به یاد داشته باشید که مرحله اولیه TechCrunch این پنجشنبه برگزار می شود، بنابراین چند بلیط لحظه آخری را از اینجا تهیه کنید. ناتاشا و الکس آنجا خواهند بود و یک قسمت زنده را ضبط می کنند و امیدواریم در زندگی واقعی با تعدادی شنونده آشنا شویم!

ارزش سهام هر دوشنبه در ساعت 7 صبح PT و چهارشنبه و جمعه در ساعت 6 صبح PT کاهش می یابد، بنابراین در ما مشترک شوید پادکست های اپل، ابری، Spotify و تمام بازیگران