منو سایت

3 سوال در مورد فشار NFT در Coinbase

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
3 سوال در مورد فشار NFT در Coinbase

فشار NFT Cointbase سرانجام در این هفته وارد بازار شد.

غول ارزهای دیجیتال ایالات متحده مدت زیادی است که وارد بازار غیرقابل جایگزینی توکن شده است و در زمان مهمی برای شرکت عمومی فرود می آید. سهام کوین‌بیس امروز نزدیک به پایین‌ترین سطح خود معامله می‌شود، قبل از افزایش، که در اوایل ماه مه سقوط خواهد کرد.

کوین بیس ثابت کرده است که می تواند با کمک به افراد و موسسات برای خرید، فروش و شرط بندی ارزهای دیجیتال، یک تجارت بزرگ و سودآور ایجاد کند. اما از آنجایی که درآمدهای آن – و در نتیجه درآمد خالص – با کلان بازار کریپتو در نوسان است، این شرکت بیشتر از یک شرکت فناوری، از نمایه ارزیابی بانک استفاده کرده است.

مجموعه های برتر NFT میلیون ها دلار در هفته به ارمغان می آورند، اما کدام یک زنده می ماند؟

در واقع، اگر به درآمد خالص 2.49 میلیارد دلاری سه ماهه چهارم شرکت نگاه کنیم و نسخه سالانه این رقم را با برآورد بازار فعلی کوین‌بیس 36.3 میلیارد دلار مقایسه کنیم، می‌بینیم که این شرکت چند برابر درآمد معامله می‌کند. 4 دفعه.

سپس تلاش‌های Coinbase برای NFT هم ورود آن به بازاری است که در حال حاضر یک اپراتور فعال دارد – پلتفرم ارزشمند و محبوب OpenSea NFT – و هم فرصتی برای استفاده از رگ رشد جدید. رشدی که می‌تواند به کوین‌بیس کمک کند تا ارزش‌گذاری و ضریب‌های حاصل از آن را به محدوده‌ای که در خصوصی از آن لذت می‌برد نزدیک‌تر کند.

متأسفانه، داده‌های مربوط به فشار دادن Coinbase NFT امروز بسیار کم است. این واقعاً شگفت‌انگیز نیست، زیرا سرویس جدید یونیکورن سابق خوب و جدید است. بنابراین، به جای تلاش برای تجزیه و تحلیل آنچه که به نظر می رسد اولین ایجاد سرویس های تجزیه و تحلیل شخص ثالث است، چند سوال بپرسیم. امروز سه مورد مهم خود را برای پروژه جدید Coinbase NFT بیان می کنیم.

به طور کلی، ما می‌خواهیم بدانیم که بازار NFT کوین‌بیس در کوتاه‌مدت چقدر سریع می‌تواند مقیاس‌پذیر باشد، مشخصات اقتصادی بالقوه آن و در نهایت، چشم‌انداز رشد بلندمدت آن. ترتیب آنها را خواهیم داد. بیا کمی تفریح ​​کنیم!

Coinbase چقدر می تواند حجم NFT را مقیاس کند؟

طی چند هفته آینده، ما کنجکاو خواهیم بود که ببینیم از نظر کل تراکنش‌ها چقدر حجم وجود دارد، و همچنین ارزش معاملاتی که توسط بازار NFT Coinbase مدیریت می‌شود.

این شرکت یک لیست انتظار بزرگ دارد و فقط یک پایگاه مشتری بزرگ برای تغییر به محصول جدید خود دارد. اینکه چقدر این لیست انتظار به کاربران فعال تبدیل می شود و سپس فعالیت، یک سوال مهم است. و هنگامی که لیست انتظار جویده شد، بخشی از Coinbase که بر محصول NFT تمرکز دارد به ما کمک می کند تا رشد حجم شرکت را در آینده نزدیک تعیین کنیم.

تا کنون، داده ها محدود و صادقانه بگویم، ناقص است. بنابراین امروز چیز زیادی نمی‌دانیم، اما قدرت راه‌اندازی NFT کوین‌بیس ممکن است به ما این حس را بدهد که چقدر سریع می‌تواند حجم آن را در چند فصل آینده افزایش دهد، دوره‌ای کلیدی برای شرکت اگر بخواهد مقداری از ارزش خود را به دست آورد. ضرر و زیان در چند ماه گذشته داشته است. به طور طبیعی، با این حال، حجم تنها بخشی از معادله درآمد تجاری است. دیگری کارمزد است.

اقتصاد فشاری NFT Coinbase چقدر قوی به نظر می رسد؟

در بلند مدت؟ خیلی خوب. در آینده ی نزدیک؟ عجیب!

در اینجا گزیده ای از پوشش ما در مورد راه اندازی Coinbase NFT در اوایل این هفته آمده است:

همچنین هیچ کارمزد مبادله ای برای NFT در بازار “مدت محدود” آن وجود نخواهد داشت. سانچان ساکسنا، معاون محصولات Coinbase در این نشست گفت که این کارمزد در طول زمان افزایش خواهد یافت، اما یک کارمزد تک رقمی پایین خواهد بود. کاربران می توانند از کیف پول Coinbase یا هر کیف پول سلف سرویسی که دارند برای معامله NFT در پلتفرم استفاده کنند.

Coinbase با عدم دریافت هزینه های راه اندازی، این واقعیت را نادیده می گیرد که فوق العاده غنی و سودآور است. او می تواند برای افزایش حجم از هزینه ها صرف نظر کند. زمانی که بازار آن به سطح عرضه و تقاضای سالمی رسید، می تواند شروع به درآمدزایی کند.