منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • 3 نکته ای که باید هنگام تنوع بخشیدن به جدول سرمایه راه اندازی خود در نظر داشته باشید

3 نکته ای که باید هنگام تنوع بخشیدن به جدول سرمایه راه اندازی خود در نظر داشته باشید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
3 نکته ای که باید هنگام تنوع بخشیدن به جدول سرمایه راه اندازی خود در نظر داشته باشید

تصمیم گیری متمرکز در مورد تنوع و گنجاندن در محل کار فراتر از ساختن تیم شماست.

به عنوان یک زن اقلیت کارآفرین و یکی از بنیانگذاران یک شرکت نوپا در حوزه سلامت زنان، اطمینان از تنوع در جدول محدود ما ضروری بود – و برای موفقیت ما مفید بود. شکستن صفحه گسترده خود برای تنوع بخشیدن به سرمایه گذاران بر اساس معیارهای مختلف، ارزش بسیار بیشتری نسبت به خود بودجه ارائه می دهد.

من 10 سال گذشته را صرف کار در زمینه سلامت زنان کرده ام و عدم تنوع در سرمایه گذاران و رهبری من را متحیر کرده است. از زمان آغاز به کار شرکت من، تنوع جدول محدودیت ما اولویت اصلی بوده است که همچنان یک عامل کلیدی در جذب سرمایه گذاری خواهد بود.

اولویت بندی تنوع، دانش، دیدگاه و تجربه فراوانی را به روی میز می آورد. می‌دانستیم که برای تحقق آن، باید روی ساختن محصول و تیمی تمرکز کنیم که مردم بخواهند روی آن سرمایه‌گذاری کنند. بسیاری از استارت آپ ها می گویند که می خواهند تنوع را به جدول محدود خود اضافه کنند، اما چگونه این کار را انجام می دهید؟

معیارهای سرمایه گذار خود را از ابتدا تعیین کنید

من و هم بنیانگذارانم توافق کردیم که سرمایه گذاران خود را بر اساس عوامل مختلفی مانند نوع سرمایه گذار (VC، فرشته، دفتر خانواده و غیره)، جنسیت، نژاد، تجربه و اشتیاق عمیق برای ماموریت خود انتخاب کنیم. در حالی که به این معیارها رسیدیم، من و هم بنیانگذارانم دلایل مهم بودن هر عاملی برای ما را یادداشت کردیم.

شکستن صفحه گسترده خود برای تنوع بخشیدن به سرمایه گذاران بر اساس معیارهای مختلف، ارزش بسیار بیشتری نسبت به خود بودجه ارائه می دهد.

به عنوان یک استارت آپ که با مشکلی که زنان را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد مقابله می کند، داشتن سرمایه گذاران زن، سرمایه گذاران دارای تنوع نژادی و متخصصان صنعت که مقیاس مشکلی را که ما در تلاش برای حل آن هستیم را درک کنند، به ویژه برای ما مهم بوده است.

مطالعات اخیر نشان می دهد که زنان و رنگین پوستان به طور نامتناسبی از نور گاز پزشکی استفاده می کنند. یافتن سرمایه‌گذارانی که با این مشخصات مطابقت داشته باشند برای جذب افرادی که فکر می‌کردیم علاقه ما به کار ما را به اشتراک بگذارند و در این راه از ما حمایت کنند، بسیار مهم بود.

هنگام تعیین معیارهای خود، باید اهداف خود را به وضوح مشخص کنید و ارزشی را که هر سرمایه گذار روی میز به ارمغان می آورد، تعیین کنید. به عنوان یک تیم، به این فکر کنید که اگر بتوانید آن را به روش خود انجام دهید چه چیزی دوست دارید و چرا.