منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • 3 کاری که می توانید در حال حاضر برای حمایت از بخش فناوری اطلاعات اوکراین انجام دهید

3 کاری که می توانید در حال حاضر برای حمایت از بخش فناوری اطلاعات اوکراین انجام دهید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
3 کاری که می توانید در حال حاضر برای حمایت از بخش فناوری اطلاعات اوکراین انجام دهید

کاتیا ریژا، که در ایوانو-فرانکیفسک، شهری کوچک در غرب اوکراین، زندگی و کار می‌کند، گفت: «تماس‌ها و پیام‌ها خیلی زود شروع شد و درخواست منابع تغذیه و ابزار تعمیر موتور را می‌داد.

از آغاز جنگ، سربازان اوکراینی در خط مقدم از دوستان و همکاران خود در سراسر کشور ابزار و سایر اقلام دشواری را طلب کرده اند. کاتیا گفت: «تیم ما تمیز کردن گاراژها، زیرزمین‌ها و سوله‌های ابزار را هماهنگ کرد، زیرا یافتن بیشتر این لوازم در حال حاضر در اوکراین دشوار یا غیرممکن است.

کاتیا رئیس بخش مدیریت پروژه و تامین پروژه شرکت فناوری Softjourn مستقر در ایالات متحده است که دارای یک دفتر تحقیق و توسعه و بسیاری از کارمندان در غرب اوکراین است. اگر چه زمانی که جنگ شروع شد ما شوکه شده بودیم، تیم ما توانست به نیروها بپیوندد و پشتیبانی را سازماندهی کند تا امنیت همکاران و خانواده های آنها را تضمین کند.

تیم ما، همراه با جامعه فناوری بزرگتر در اوکراین، در حمایت از تلاش نظامی متحد شده است. این شامل پیوستن به ارتش IT اوکراین، برنامه ریزی سفر برای تامین سربازان در خط مقدم، و اهدای پول و تجهیزات نظامی به ارتش است.

کاتیا می گوید که در حالی که داوطلب شدن برای تلاش های نظامی مهم است، جنگیدن در جبهه اقتصادی از اهمیت بیشتری برخوردار است.

سرگئی فیتساک، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Softjourn، گفت: “با کار، به تقویت تلاش های نظامی کمک می کنیم. هر دلاری که به دست می‌آوریم به تقویت اقتصاد اوکراین کمک می‌کند، در زمانی که به شدت برای تأمین بودجه تلاش‌های نظامی، ارائه کمک‌های بشردوستانه به آسیب‌دیدگان، محافظت از جوامع ما، و تغذیه و مراقبت از خانواده‌ها و همسایگان‌مان نیاز است.

برای کاتیا و بسیاری از همکاران ما که در اوکراین زندگی می کنند، کار به یک عمل مقاومت تبدیل شده است. به طور مشابه، زمانی که شرکت‌ها تصمیم به خرید مجوز برای محصولات ایجاد شده در کشور می‌کنند، یا با شرکت‌های مشاوره‌ای که ممکن است بخشی یا تمام تیم‌های خود را در آنجا داشته باشند، کار می‌کنند، به اقتصاد محافظت می‌کنند که از آینده اوکراین محافظت می‌کند.

به عنوان اعضای جامعه فناوری جهانی، ما در موقعیتی منحصر به فرد برای کمک در این زمان حساس هستیم. در اینجا سه ​​راه وجود دارد که می توانید درگیر شوید:

به جستجوی نیازهای فناوری اطلاعات و فناوری خود در اوکراین ادامه دهید

به گفته انجمن فناوری اطلاعات اوکراین، قبل از جنگ، اوکراین دارای صنعت فناوری 6.8 میلیارد دلاری بود. در حالی که برخی از شرکت ها مجبور بودند فعالیت خود را تعطیل یا موقتاً متوقف کنند، بسیاری از آنها همچنان در حال فعالیت بودند و حتی در حال رشد بودند.