منو سایت

4 رابطه مهم که به موفقیت استارتاپ شما کمک می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
4 رابطه مهم که به موفقیت استارتاپ شما کمک می کند

هر کارآفرینی می داند که روابط کلید موفقیت است. ایجاد روابط با مربیانی که می توانند در مواقع دشوار به شما کمک کنند، سرمایه گذاران قابل اعتمادی که می توانند رشد شما را تامین کنند و کارشناسانی در زمینه شما که می توانند به عنوان مشاور خدمت کنند، مهم است.

اما بسیاری از پیوندهای دیگر وجود دارد که می توانید آنها را به عنوان نه چندان مهم حذف کنید. توسعه روابط با گروه‌های خاص و اغلب استفاده‌نشده به عنوان یک موتور حیاتی برای موفقیت در دو استارت‌آپ چند میلیون دلاری اخیر من عمل کرده است.

در اینجا چهار گروه از افراد وجود دارد که توصیه می کنم امروز زمان بیشتری را با آنها بگذرانید.

مدیران بوت کمپ و روسای گروه های علوم کامپیوتر

استخدام مهندسان در اوایل زندگی استارت آپ شما می تواند دشوار باشد. شما به کمک باکیفیت نیاز دارید، اما معمولا بودجه با کیفیت بالایی ندارید. راز من برای جذب بهترین استعدادها از ابتدا این است که با افرادی که نسل بعدی را آموزش می دهند، آشنا شوم.

کارآفرینان می دانند که باید با رقبا همگام باشند، اما من به ایجاد روابط با رقبای خود اعتقاد دارم.

بدیهی است که اگر خودتان مدرک علوم کامپیوتر دارید، اولین قدم این است که از روابط با فارغ التحصیلان خود شروع کنید. اما حتی اگر این کار را نکنید، احتمالاً توسط دانشگاه های محلی یا کالج های محلی با برنامه های قوی علوم کامپیوتر احاطه شده اید. شهرهای بزرگتر نیز دارای کمپ های آموزشی هستند که مهندسان با تجربه پروژه قوی را جذب می کنند.

با آشنایی با رهبری این سازمان‌ها، اعم از مدیران بخش، مدیران شغلی یا حتی معلمان و اساتید برجسته، می‌توانید مزایای شگفت‌انگیزی مانند دعوتنامه‌های نمایشگاه شغلی، اطلاعات داخلی و آشنایی با ستارگان داشته باشید. می‌تواند برای شرکت شما عالی باشد.

مشتریان ناراضی

احتمالاً از قبل به دنبال بازخورد مشتریان خود هستید. تمرکز بر مشتریانی که عموماً راضی هستند و افکار فزاینده ای در مورد اینکه چگونه محصول را می توان بهبود بخشید، می تواند وسوسه انگیز باشد. اما اگر می‌خواهید مؤثرترین و با ارزش‌ترین بازخورد را داشته باشید، بیشتر وقت خود را صرف صحبت با مشتریانی کنید که واقعاً به آنچه ارائه می‌دهید نیاز دارند اما از محصول شما راضی نیستند.