منو سایت

4 عنصر اساسی لازم برای اجرای روان OSS تولید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
4 عنصر اساسی لازم برای اجرای روان OSS تولید

استفاده از نرم افزار منبع باز (OSS) در حال افزایش است و بسیاری از شرکت ها از آن به عنوان سنگ بنای زیرساخت خود استفاده می کنند. هنگامی که نرم افزارهای پشتیبانی شده توسط فروشنده را خریداری می کنید، می توانید انتظار داشته باشید که فروشنده مسئول ارتقاء، نگهداری، یکپارچه سازی و نگهداری محصول باشد.

وقتی مسیر OSS را می روید، دیگر اینطور نیست. در عوض، شما با اجزای متشکل از نهادها، افراد یا جوامع مختلف با استانداردها و اهداف متفاوت تعامل خواهید داشت. به عنوان مثال، مشکل امنیتی اخیر Log4j به میلیاردها شرکت منجر شده است پرسیدن حمایت از حامیان پروژه زیرا آنها با آنها قرارداد داشتند.

شرکت ها باید عناصر زیادی را معرفی کنند تا بدون هیچ مشکلی از OSS در تولید استفاده کنند. در اینجا نحوه شروع به کار آمده است.

حسابرسی

قبل از اینکه متعهد به استفاده از یک پروژه OSS شوید، ابتدا باید یک ممیزی کامل انجام دهید: چه تعداد مشارکت کننده به پروژه گزارش می دهند؟ آیا آنها افراد هستند یا سازمان؟ اکثر حامیان OSS داوطلب هستند و سطح مشارکت آنها هرگز تضمین نمی شود.

شما با کار با فروشندگان مستقیماً به فضای منبع باز کمک می کنید و اطمینان می دهید که ابزارهای OSS که استفاده می کنید به جایی نمی رسند.

شما همچنین باید به سرعت پروژه نگاه کنید. به عنوان مثال، چند درخواست ویژگی باز یا بلیط خطا وجود دارد؟ جامعه چقدر سریع آنها را پاسخ می دهد و آنها را راهنمایی می کند؟ هدف اطمینان از حفظ و توسعه پروژه است.

در نهایت، باید کد واقعی را بررسی کنید. آیا به خوبی مستند شده است؟ آیا می توانید موارد استفاده و مقیاس مورد نیاز خود را مدیریت کنید؟ انتخاب پروژه نادرست می تواند در دراز مدت یک اشتباه پرهزینه باشد. استارت‌آپ‌های در حال رشد بی‌شماری که پروژه‌های درخشان OSS را انتخاب کردند، بعداً مجبور شدند تلاش‌های زیادی برای از کار انداختن و جایگزینی پروژه‌هایی که نمی‌توانستند انجام دهند، انجام دهند.