منو سایت

411 ارائه روز دمو YC برای استارتاپ ها به شما چه می آموزد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
411 ارائه روز دمو YC برای استارتاپ ها به شما چه می آموزد

به هفته نامه استارتاپ ها خوش آمدید، نگاهی تازه به اخبار و روندهای این هفته. برای دریافت این در صندوق پستی خود، اینجا مشترک شوید

این هفته YC است، و در حالی که من دوست دارم تعجب کنم که چگونه تأثیر شتاب دهنده در حال و هوای امروزی تغییر می کند، همیشه چیزی برای یادگیری در مورد صدها بنیانگذار وجود دارد که گرد هم می آیند و اولین کار خود را در سراسر جهان انجام می دهند. من، همراه با برخی از افراد مورد علاقه خود در تیم TechCrunch و TechCrunch +، روز دمو زمستان 2022 Y Combinator را با یک سری پست پوشش دادم:

 • هر آنچه که باید در مورد روز دموی زمستان 2022 YC بدانید، قسمت 1
 • استارت‌آپ‌های مورد علاقه ما از نسخه ی نمایشی YC Winter 2022، قسمت 1
 • روزهای دمو قطعا برند را افزایش می دهند، اما نه آن چیزی که فکر می کنید
 • هر آنچه باید در مورد روز دموی زمستان 2022 YC بدانید، قسمت 2

با این حال، اکنون که کارمان تمام شد، می‌خواهم شما را با چند مورد که پس از شنیدن صدها سخنرانی به خانه بردم، بگذارم. در اینجا چیزی است که آنها در مورد استارت آپ ها در 411 Demo Day Pitch به شما آموزش می دهند:

هند در مورد فین تک است: هند به استثنای ایالات متحده در بخش زمستان 2022 بیشترین نمایندگی را داشت. با توجه به ارزشی که دارد، بیش از 191 شرکت در هند توسط شتاب دهنده Y Combinator سرمایه گذاری می کنند، تقریباً نیم تا نصف! – از این شرکت های پذیرفته شده در 12 ماه گذشته.

 • روز نمایشی دیگر تامین مالی نمی شود: در طول سهام این هفته، ما در مورد چگونگی تبدیل روزهای نمایش به مفید بودن و اینکه آیا بهره وری خود منسوخ شده است صحبت کردیم. من نتیجه گیری احتمالی خود را باطل نمی کنم، اما به برخی از داده های قابل توجه در مورد YC اشاره می کنم. امسال، YC گفت که از استارت آپ ها در هر مرحله برای شتاب دهنده خود پشتیبانی می کند و بیش از نیمی از شرکت ها قبل از پذیرش پول جمع آوری کرده اند. برای من، این بدان معناست که شتاب دهنده واقعاً برای شرکتی که به دنبال اولین چک است نیست، بلکه برای هر شرکتی است که می خواهد به شبکه YC دسترسی داشته باشد.
 • رقابت اجتناب ناپذیر است: ما متوجه شده‌ایم که تعدادی از استارت‌آپ‌ها عمدتاً در این فصل به طور مستقیم با یکدیگر رقابت می‌کنند، که روند جدیدی نیست، اما شاید با مقیاس شتاب‌دهنده بیشتر قابل توجه باشد. اکثر سرمایه‌گذاران اولیه که با آنها صحبت می‌کنم سعی می‌کنند از هرگونه تضاد منافع اجتناب کنند، بنابراین حمایت از شرکت‌های YC در همان جغرافیا، با مدل‌های تجاری یکسان و سال‌های تاسیس، از برخی جهات برعکس است. به نظر می‌رسد که شتاب‌دهنده تاکنون از همه تنش‌های عمومی پرهیز کرده و چنین استارت‌آپ‌هایی را از یکدیگر جدا کرده است – اما با نرخ پذیرش حدود 2 درصد، باید تعجب کرد که چگونه چنین شرط‌هایی تعیین می‌شوند.

من نسخه قبلی این ستون را در ماه سپتامبر ساختم، با عنوان “چه چیزی 377 Y Combinator Performances for Startups You Teach.” ماه‌ها بعد، شتاب‌دهنده گسترش یافت و تقریباً نیمی از شرکت‌ها در خارج از ایالات متحده مستقر بودند و دفاتر جدیدی در نیوزلند، سودان، اوگاندا و کاستاریکا داشتند.

من به همه شما یادآوری می کنم، همانطور که همیشه می کنم، که YC – مانند هر موسسه دیگری – کاملاً نشان دهنده موج بعدی تصمیم گیرندگان و رهبران استارت آپ نیست. به عنوان مثال، اندازه چک های رو به رشد آن، گروهی از حامیان مالی را که زمانی از جریان معاملات از روز نمایشی عبور می کردند، حذف کرد. و از نظر تنوع، شتابدهنده حمایت از برخی گروه‌های کم نمایندگی را کاهش داده است.

در ادامه این خبرنامه، به دایره edtech در هند خواهیم پرداخت تا از افزایش متناسب و غیر معمول کراس ریور بانک خلاص شویم. مثل همیشه، می توانید با ارسال این خبرنامه به یکی از دوستان، از من حمایت کنید. من را در توییتر دنبال کنید یا در وبلاگ شخصی من مشترک شوید.

معامله هفته

کلاس پلاس! همانطور که مانیش سینگ ما اشاره می کند، “در زمانی که بسیاری از شرکت های edtech در هند تلاش می کنند وابستگی خود را به معلمان کاهش دهند، یک استارت آپ مبتنی بر Noida که به معلمان و سازندگان کمک می کند تا دوره های آموزشی را مدیریت، مدیریت و به دانش آموزان بفروشند، 70 میلیون دلار جمع آوری کرده است. در دور جدید سرمایه‌گذاری: «این استارت‌آپ که اکنون 570 میلیون دلار ارزش دارد، تنها چهار سال از عمر آن می‌گذرد.

به همین دلیل مهم است: مربیگری آفلاین – که در آن معلمان شخصاً برای آموزش به دانش آموزان در موضوعات مختلف مراجعه می کنند – هنوز در هند بسیار محبوب است، اما به دلیل جغرافیا محدود است. همه گیر شدن و دیجیتالی شدن گسترده تر در سراسر جهان باعث شده است که برخی از معلمان به دنبال فرصت هایی برای رشد کسب و کار بزرگتر خود باشند. توانایی Classplus برای جمع آوری پول به این معنی است که هند شهری به اندازه کافی تقاضا برای تبدیل شدن به یک بازار برگشت پذیر دارد.

تذکرات افتخاری:

 • Equi در حال ساخت یک دفتر خانوادگی برای افراد غیر میلیاردر است
 • فناوری جدید این استارت آپ نوید افزایش ظرفیت باتری EV را می دهد
 • استارتاپ Weaver مستقر در لندن، 4 میلیون دلار برای ایجاد یک بازار ثابت تعمیر خانه دریافت می کند

411 ارائه روز دمو YC برای استارتاپ ها به شما چه می آموزد

تناسب را کنار بگذاریم

سرمایه گذاران ویجی چاتا و جی کاپور، بنیانگذاران یک شرکت سرمایه گذاری که از یک شرکت روابط عمومی جدا شده اند، اخیراً مقاله ای نوشتند که در آن استدلال می کند که VC باید به نسبت حذف شود. این دو از یک مطالعه پرتفوی استخراج کردند و دریافتند که سرمایه گذاران به ندرت پس از 90 روز از یک برگ مدت امضا شده ارزش افزوده ارائه می کنند. مقاله ادامه می‌دهد: «در این مرحله، تعهد سرمایه‌گذار محدود به حضور آنها در جلسه سه‌ماهه هیئت‌مدیره است – و این سرمایه‌گذار پیشرو است».

بنابراین، سرمایه‌گذاران معتقدند که همتایان آن‌ها در صورت عدم مشارکت در تجارت، نباید از حقوق متناسب قراردادی استناد کنند، زیرا «حضور صرف آن‌ها در میز سرمایه بالا انگیزه سایر سرمایه‌گذاران خطرپذیر را برای تلاش بیشتر برای بنیان‌گذارانشان از بین می‌برد».

به همین دلیل مهم است: استدلال چت و کاپور برعکس است، زیرا سرمایه گذاران را مجبور می کند تا عادت های خود را به قیمت سودآوری خود تغییر دهند. با این حال، من دوست دارم که سرمایه گذاران ملزم به افزایش سطح مشارکت و نفوذ خود به محض اشغال این صندلی مورد نظر در میز محدود شوند. تسلیم شدن متناسب در یک شرکت نوپا که در حال مبارزه است آسان است، اما در مورد نیاز به اثبات دائمی خود به با ارزش ترین شرکتتان چطور؟ اگر از من بپرسید، مشوق ها را برای روزها تنظیم کنید.

دیگر سورپرایزهای هفته:

 • آیا کندوهای رباتیک می توانند به نجات زنبورهای سراسر جهان کمک کنند؟
 • کایل لوئیس، شریک قدیمی DCM، به عنوان دومین GP به Bling Capital می‌پیوندد
 • رانندگان اوبر و لیفت می گویند مالیات بر سوخت “توهین به رانندگان” است

چک SPAC خالی

اعتبار تصویر: لارنس آنارتا / گتی ایماژ

از کوچک تا قدرتمند، بسیار سریع

کراس ریور بانک 620 میلیون دلار کمک مالی به ارزش 3 میلیارد دلار در شمال جمع آوری کرده است. این شرکت یک زیرساخت فن‌آوری برای پرداخت‌های اعتباری و مبتنی بر ریسک فراهم می‌کند، که این افزایش را تا حدودی شبیه شرط‌بندی مضاعف بر روی رونق فین‌تک می‌کند.

به همین دلیل مهم است: استارت‌آپ‌های فین‌تک سال گذشته ۱۲۱.۶ میلیارد دلار جمع‌آوری کردند که ۱۵۳ درصد بیشتر از سال قبل از نظر ارزش جهانی معاملات سرمایه‌گذاری خطرپذیر است، اما همانطور که مری آن اشاره کرد، ریختن میلیون‌ها دلار در یک بانک سنتی غیرعادی است. دیوید جورج شریک عمومی اندرسن هوروویتز توضیح داد که چرا اینقدر به این شرکت علاقه داشت:

جورج به TechCrunch گفت: زمانی که Coinbase برای اولین بار شروع به جستجوی یک بانک شریک کرد، بسیاری از موسسات مالی سنتی سیاست های مشترکی داشتند که مانع از مشارکت آنها در ارزهای دیجیتال می شد. کراس ریور، از سوی دیگر، آینده نگری برای حرکت به این مرز جدید و حمایت از Coinbase و بسیاری دیگر از شرکت های رمزنگاری پیشرو داشت که هنوز هم تا به امروز شرکای خوشحال هستند.

اعتبارسنجی برای روزها:

 • تمام 35 استارت‌آپ بین‌المللی فین‌تک را در نسخه نمایشی زمستان 2022 YC کاوش کنید
 • 25 استارت آپ رمزنگاری که Y Combinator در حساب W22 خود پشتیبانی می کند
 • خلاصه فین‌تک: آیا فناوری‌های مالی نوپا از کاهش سرعت جلوگیری می‌کنند؟

تصویری از دستی که حباب گفتاری را در یک قلک سفید روی پس‌زمینه بنفش وارد می‌کند.

اعتبار تصویر: بوریس ژیتکوف (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

در طول هفته

ما این فرصت را داریم که به صورت حضوری بنشینیم! به زودی! TechCrunch Early Stage 2022 در 14 آوریل است که به آن نزدیک است و در سانفرانسیسکو است. به ما بپیوندید تا یک اجلاس بنیانگذار یک روزه با حضور تری برنز از جی وی، گلن ایوانز از گریلاک و آیدن سکوت از فلیسیس برگزار شود. تیم TC در تلاش بود شخصاً برگردد، بنابراین اگر پنل‌ها کمی تندتر از حد معمول هستند تعجب نکنید.

در اینجا دستور کار کامل است و بلیط های خود را برای شروع از اینجا تهیه کنید.

گزارشگر ارشد جدید ارزهای دیجیتال ما را دنبال کنید، ژاکلین ملینک و خبرنگار ارشد شرکتی جدید ما، کایل ویگرز

در نهایت، اگر هفته گذشته استارتاپ ویکلی را از دست دادیدآن را در اینجا بخوانید: “ما هنوز در حال تلاش برای کشف مجدد شتاب دهنده های استارتاپ هستیم.”

در TechCrunch دیده می شود

a16z، NFX از تلاش های Latitud برای تبدیل شدن به “سیستم عامل برای هر شرکت مخاطره آمیزی که توسط LatAm پشتیبانی می شود” پشتیبانی می کند.

مردم روزانه 7 میلیارد پیام صوتی به واتس اپ ارسال می کنند

آیا شاهد فروش اسب شاخدار خواهیم بود؟

هنگامی که الکتریک به وضعیت تک شاخ برخورد می کند، صاعقه دوباره می آید

در TechCrunch + دیده می شود

استخراج ارزهای دیجیتال در حال نزدیک شدن به یک نقطه شکست کلیدی است

چگونه یک تیزر تریلر برای ارائه راه اندازی خود بسازیم

فیل هاسلت از EquityZen در مورد اینکه چگونه ارزیابی استارت‌آپ‌ها می‌توانند موکسیا را دوباره به دست آورند

چگونه CTO Plaid تیم مهندسی خود را 17.5 برابر در 4 سال افزایش داده است

آیا شاهد کاهش سرعت هستیم؟

تا دفعه بعد،

n