منو سایت

5 ابزار مالیاتی رمزنگاری که می‌توانند در روز مالیات شما را نجات دهند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
5 ابزار مالیاتی رمزنگاری که می‌توانند در روز مالیات شما را نجات دهند

اگر شما جزو 16 درصد آمریکایی‌هایی هستید که در سال گذشته با ارزهای دیجیتال معامله یا معامله کرده‌اند، احتمالاً از آخرین مهلت ثبت نام مالیات خود (که دوشنبه 18 آوریل خواهد بود) عرق کرده‌اید. و اگر از طرفداران NFT هستید که عکس حساب توییتر خود را به یک میمون شش ضلعی و بی خیال تغییر داده اید، ممکن است در حین تشکیل پرونده به مشاوره حرفه ای نیاز داشته باشید.

سرویس درآمد داخلی ایالات متحده احتمالاً به دقت بررسی خواهد کرد و شاید حتی کسانی را که امسال تراکنش‌های ارز مجازی انجام داده‌اند، بررسی خواهد کرد، الکس رویتنبرگ، که در توییتر به عنوان معروف است. @TheNFTCPAبه TechCrunch گفت.

رویتنبرگ گفت: «من شخصاً فکر می‌کنم که IRS منتظر یک سال ثروت و درآمد بزرگ بود و سال 2021 قطعاً امسال بود.

وی افزود که به دلیل فقدان راهنمایی رسمی از سوی تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده در مورد نحوه ثبت مالیات بر روی محصولات رمزنگاری مختلف، این فرآیند مالیات‌دهندگان را ملزم می‌کند تا تفسیر کنند که چگونه قوانین موجود طراحی شده برای تنظیم دارایی‌های سنتی می‌تواند برای فناوری‌های کاملاً جدید اعمال شود.

رویتنبرگ، یک حسابدار رسمی، نزدیک به 20 سال است که یک حسابدار مالیاتی بوده و برای مورگان استنلی، گلدمن ساکس و PwC کار می کند. رویتنبرگ برای اولین بار در سال 2018 پس از مشاوره به تعدادی از کارمندان کوین بیس با فضای وب 3 آشنا شد و از آن زمان با همکاری در تالیف راهنمای مالیاتی NFT و سخنرانی در رویدادهای صنعتی، از جمله NFT.NYC، به دنبال دو برابر کردن این تخصص بوده است.

در حالی که رویتنبرگ به معامله گران مشتاق ارزهای دیجیتال توصیه کرد که برای پاک کردن همه مناطق خاکستری، مشاوره مالیاتی حرفه ای و فردی را جستجو کنند، او همچنین افکار خود را در مورد تعدادی از بسته های آماده سازی مالیات رمزنگاری که می تواند برای فرستندگان در سال جاری مفید باشد، با TechCrunch در میان گذاشت.

در اینجا شرح مختصری از برخی از پلتفرم‌های محبوب‌تر که امروزه برای پرداخت‌کنندگان مالیات ارزهای دیجیتال موجود است، ارائه می‌شود.