منو سایت

6 مکان که سرمایه گذاران در هنگام جمع آوری سرمایه به دنبال مشکلات می گردند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
6 مکان که سرمایه گذاران در هنگام جمع آوری سرمایه به دنبال مشکلات می گردند

آیا شما مؤسسی هستید که می خواهید سرمایه خود را افزایش دهید؟ اگر چنین است، قبل از اینکه در را به روی سرمایه گذاران بالقوه باز کنید، خانه مالی شما ممکن است نیاز به تمیز کردن کمی بهار داشته باشد.

به عنوان یک سرمایه گذار در سرمایه رو به رشد، ما با بنیانگذاران بسیاری ملاقات می کنیم که در عملیات روزمره کسب و کار خود به خوبی عمل می کنند و برخی از “ستون های مالی” اصلی را دارند. آنها یک سیستم حسابداری اولیه دارند، می دانند چگونه بودجه بندی کنند و خط مشی ها و رویه هایی برای مطالبات و مطالبات دارند.

این یک شروع عالی است، اما سرمایه گذاران معمولاً سطوح مختلفی از کنترل را بر عملیات و امور مالی شما اعمال می کنند و انتظارات بسیار بیشتری در مورد اینکه چگونه به نظر می رسد “خوب” یا “عالی” است، دارند.

این تفاوت بین دعوت یک دوست برای شام و آماده شدن برای یک خانه باز است. با یک دوست می توانید چند چیز را ترتیب دهید و در کمد بگذارید. اگر خریدارانی دارید که به اطراف مراجعه کنند، این کمد را باز می کنند.

ارزش این را دارد که برای آن آماده شوید.

آنچه سرمایه گذاران می خواهند بدانند

در طول بررسی، هر سرمایه‌گذار به دنبال ایده‌ای دقیق از عملکرد، ارزش و پتانسیل کسب‌وکار شما است. آنها این تصویر را از طریق یک سری درخواست برای داده ها و اطلاعات می سازند تا سعی کنند به این سؤالات مهم پاسخ دهند:

میزهای کلاهی یکی از مهم ترین اسنادی هستند که شرکت شما باید حفظ کند. اگر ندارید، همین الان یکی بسازید.

  1. ارائه تاریخی شما از کسب و کار چگونه است؟
  2. چگونه برای رشد فکر می کنید و برنامه ریزی می کنید؟
  3. تجزیه مالکیت چیست؟
  4. مشتریان اصلی شما چه کسانی هستند و ماهیت کاری که برای آنها انجام می دهید چیست؟
  5. چگونه یک کسب و کار را اداره می کنید؟ کاهش مصرف، میزان استفاده، نرخ صورتحساب و غیره شما چیست؟
  6. آیا خطرات برجسته ای وجود دارد؟

جزئیات هر فرآیند کوشش متفاوت به نظر می رسد، اما می توانید روی یک چیز حساب کنید: داشتن یک برنامه کلیدی است. جمع‌آوری، تأیید و بسته‌بندی همه این اطلاعات برای بررسی خارجی به تلاش و زمان نیاز دارد، بنابراین دانستن اینکه چه داده‌ها و اسنادی مدت‌ها قبل از ورود به فرآیند مورد نیاز است، مفید است. در غیر این صورت، می تواند یک حواس پرتی واقعی باشد.

بیایید نگاهی دقیق‌تر به هر یک از شش درخواست استاندارد برای اطلاعات داشته باشیم و سرمایه‌گذاران وقتی عمیقاً به داده‌های شما می‌رسند واقعاً به دنبال چه چیزی هستند.

صورتهای مالی سالانه و ماهانه

صورت های مالی دید جامعی از سلامت کسب و کار ارائه می دهد و سال به سال و ماه به ماه سطح بالایی از رشد را نشان می دهد.