منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • a16z یک تیم تحقیقاتی جدید کریپتو به رهبری محققانی از کلمبیا، استانفورد آغاز کرد

a16z یک تیم تحقیقاتی جدید کریپتو به رهبری محققانی از کلمبیا، استانفورد آغاز کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
a16z یک تیم تحقیقاتی جدید کریپتو به رهبری محققانی از کلمبیا، استانفورد آغاز کرد

در دنیای ارزهای دیجیتال، جایی که مبالغ هنگفتی به تیم‌های جوان و ناپایدار که فناوری‌های ناشناخته می‌سازند، ریخته می‌شود، شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر به طور فزاینده‌ای سرمایه‌گذاری هنگفتی در تحقیقات انجام می‌دهند تا فروش خود را به تیم‌های اولیه با پیشنهادات زیادی روی میز شیرین کنند.

روز پنجشنبه، شرکت سرمایه گذاری Andreessen Horowitz اعلام کرد که در حال ایجاد یک تیم تحقیقاتی ویژه در حوزه رمزنگاری به رهبری اساتیدی از کلمبیا و استنفورد است. یک پست وبلاگی توسط پزشکان عمومی a16z، کریس دیکسون و علی یحیی اشاره می‌کند که تیم تحقیقاتی موظف است “با بنیانگذاران مجموعه ما برای رسیدگی به برخی از دشوارترین مسائل وب 3 کار کنند.”

این سازمان توسط تیم روگاردن از کلمبیا و دان بون از استانفورد هدایت خواهد شد. تیم موسس توسط اسکات دوک کامیناری از هاروارد، والریا نیکولانکو از متا، نویسنده جوزف بونو و محقق بندیکت بونز ملحق می شوند.

تیم تحقیقاتی به مانور دیگری توسط این شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر معروف برای تقویت تسلط خود در چشم‌انداز سرمایه‌گذاری رقابتی ارزهای دیجیتال اشاره می‌کند، جایی که سرمایه‌های جوان‌تر به طور فزاینده‌ای هراس دارند. تحقیقات در حال تبدیل شدن به یک عامل متمایزکننده مهم برای شرکت‌های پرخطر در فضای رمزنگاری است که با بنیان‌گذاران کار می‌کنند و به دنبال مسائل فنی جدید و ناآشنا هستند که نیازمند تحقیقاتی هستند که بسیاری از استارت‌آپ‌های جوان همیشه نمی‌توانند از عهده آن برآیند.

Andreessen Horowitz تنها شرکتی نیست که بر آزمایشگاه های تحقیقاتی نظارت دارد. پارادایم که به سرعت رشد کرده است تا حضوری عظیم در فضای کریپتو وی سی داشته باشد، تا حد زیادی با قدرت تیم تحقیقاتی خود شهرت خود را به دست آورده است. یحیی طی گفتگو با تک کرانچ سعی کرد سازمان جدید a16z را از تلاش های اولیه در شرکت هایی مانند پارادایم متمایز کند.

“بسیاری از افراد در این زمینه می گویند که تحقیق دارند، و من فکر می کنم تفاوت بزرگ در اینجا این است که تحقیقات R-Capital است و بیشتر استعدادهای کلاس جهانی در سطح آکادمیک را با استعدادهای مهندسی در سطح جهانی مرتبط می کند.” یحیی گفت: جالب ترین مشکلات موجود در فضا از طریق نمونه کارها. ما واقعاً به عنوان یک سازمان درجه یک به آن نگاه می کنیم و خواهیم دید که مقیاس آن بسیار فراتر از هر چیزی است که واقعاً در زمینه هر سرمایه گذاری دیگری وجود دارد.”

Andreessen Horowitz از یک برنامه آزمایشی برای کارآفرینان در مراحل اولیه پرده برداری می کند

Nukes، NFT و مالیات بر درآمد متا