منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Actual که داده‌های ESG شرکت را بر روی پلتفرمی مشابه SimCity ارائه می‌کند، 5 میلیون دلار Seed جمع‌آوری می‌کند.

Actual که داده‌های ESG شرکت را بر روی پلتفرمی مشابه SimCity ارائه می‌کند، 5 میلیون دلار Seed جمع‌آوری می‌کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Actual که داده‌های ESG شرکت را بر روی پلتفرمی مشابه SimCity ارائه می‌کند، 5 میلیون دلار Seed جمع‌آوری می‌کند.


تلاش برای مقابله با حجم گسترده داده ها در مورد چگونگی حرکت شرکت ها به اقتصاد “صفر خالص” کار دشواری است. رابط اعداد حتی ترسناک ترین مدیران عامل را نیز مالیات می دهد. اگر همه چیز را بتوان به صورت بصری، اما به طور دقیق به تصویر کشید، چه؟

این نطفه ایده پشت پلتفرم Actual است، شبیه به SimCity، که برای نمایش همه این داده ها در یک رابط قابل مدیریت طراحی شده است، اما هنوز دقیق است.

اکنون 5 میلیون دلار سرمایه اولیه از Buckley Ventures، Hyper، Wndrco، Sequoia Scout، Signalfire Scout و Craft Scout جمع آوری کرده است. او همچنین می گوید شرکت هایی مانند Allbirds، Giga و VF Corp (یک شرکت جهانی پوشاک و کفش)، نیوزلند Merino و ZQRX وجود دارند که از آن برای درک وظایف ESG خود استفاده می کنند.

پلتفرم مستقر در سانفرانسیسکو که توسط فارغ‌التحصیلان لینکدین و ایرباس تأسیس شده است، می‌گوید که برنامه‌ریزی شهری، طراحی بازی، تجسم داده‌ها و برنامه‌ریزی علمی را برای مدل‌سازی و اجرای برنامه‌های محیطی، اجتماعی و مدیریتی ترکیب می‌کند.

کارتیک بالاکریشنان، یکی از بنیانگذاران و رئیس شرکت Actual در بیانیه ای گفت: “ما در زمانی هستیم که شرکت هایی که وعده های خود را در مورد مسئولیت های شرکتی و اجتماعی بسیج نمی کنند، عقب مانده اند.” سرمایه‌گذاران اکنون شرکت‌هایی را ترجیح می‌دهند که نتایج ESG بالاتری داشته باشند و شرکت‌های کمتر تمیزی با دسترسی محدود به سرمایه باقی می‌مانند. Actual برای کمک به شرکت‌ها طراحی شده است که به سرعت سناریوهای مختلف ESG را مدل‌سازی و پیاده‌سازی کنند که عملیات موجود خود را برای مطابقت با مقررات بدون تاخیر به‌روزرسانی می‌کنند.

XYZ از Allbirds می‌گوید: «Actual راهی برای اعمال مکانیک‌های بازی مانند در دسترس در برنامه‌ریزی ESG ابداع کرده است که به تیم و شرکای ما کمک کرده است تا فراتر از مفهوم‌سازی به عمل بروند. “این ما را از مواجهه با داده های قانع کننده ای که اغلب انتقال ما به مدل های آب و هوایی کارآمدتر را با مشکل مواجه می کند، نجات داده است.”

Actual یکی از بنیانگذاران مدیر عامل سابق Heighten (خرید شده توسط مایکروسافت / لینکدین)، راجش چاندران، یکی از بنیانگذاران سابق Coin (خرید شده توسط Fitbit) و Altiscope (اکنون به عنوان Airbus UTM شناخته می شود) Kartik Balakrishnan، Ph.D.، و مهندس نرم افزار سابق در لینکدین و محقق رودز، درک لیون، دکتری.

درک لیونز که در طی یک مصاحبه مدیر ارشد فناوری با من صحبت می کرد، به من گفت: “اگر به فضای ابزارهای ESG که امروزه وجود دارد نگاه کنید، بسیاری از آنها همان چیزی هستند که ما “اول داده” می نامیم. بنابراین آنها واقعاً روی جمع‌آوری داده‌های زیادی، پر کردن مواردی مانند APIهای کربن و استفاده از همه آن اطلاعات برای ارائه تصویری بسیار دقیق از جایی که امروز هستند، از نظر ردپای ESG به سازمان‌ها متمرکز شده‌اند.

او گفت که Actual از رویکرد متفاوتی استفاده می کند: «رویکرد ما همان چیزی است که ابتدا مدل می نامیم. و ما روی ساخت مدل‌هایی تمرکز کرده‌ایم که به مشتریان اجازه می‌دهد داده‌هایی را که امروز دارند، حتی اگر واقعاً با وضوح پایین، حتی اگر تقریبی باشند، بگیرند و آن‌ها را در مدل‌های واقعی که آن را به هم مرتبط می‌کنند، بگنجانند. همراه با منطق تجاری، با علوم پایه و مهندسی، که برای بسیاری از این تحولات مهم هستند. و سپس از آن استفاده کنید تا بتوانید در آینده مدل سازی کنید، که احتمالاً سناریو را تغییر می دهد.”