منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Agility Robotics و Playground Global به TechCrunch Live می پیوندند تا در مورد جمع آوری کمک های مالی برای رباتیک صحبت کنند.

Agility Robotics و Playground Global به TechCrunch Live می پیوندند تا در مورد جمع آوری کمک های مالی برای رباتیک صحبت کنند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Agility Robotics و Playground Global به TechCrunch Live می پیوندند تا در مورد جمع آوری کمک های مالی برای رباتیک صحبت کنند.

تدارکات انبار یکی از سریع ترین بخش های عمودی در حال رشد برای سرمایه گذاری در زمینه روباتیک در بحبوحه توقف مرتبط با بیماری همه گیر است. در طول سال‌ها علاقه زیادی به این مقوله وجود داشته است، اما COVID-19 علاقه را از همه طرف‌های معادله تسریع کرده است. با این حال، در میان این دسته، چابکی متمایز است – از یک جهت.

این شرکت که در نتیجه تحقیقات آزمایشگاه رباتیک دینامیک دانشگاه ایالتی اورگان متولد شد، یک ربات دو پا را توسعه داده است که می تواند دشمن معماری همتایان چرخ دار خود را به تصویر بکشد: پله ها. جاناتان هرست، مدیر ارشد فناوری Agility – که شرکت را در سال 2015 با مدیر عامل شرکت دیمین شلتون تأسیس کرد – در تاریخ 2 مارس در ساعت 1130 PT / 230 PM ET به TechCrunch Live خواهد پیوست تا در مورد پیشرفت شرکت که اخیراً به دست آمده است صحبت کند.

بروس لیک، یکی از بنیانگذاران Bay Area VC Playground Global، که در اکتبر 2020 مجموعه Agility Series B 20 میلیون دلاری را اجرا می کند، به او ملحق خواهد شد. لیک به ما خواهد پیوست تا در مورد وضعیت سرمایه گذاری در رباتیک در شرکت هایی مانند Agility صحبت کنیم. ، که در سال 2019 قرارداد تحویل با فورد موتورز منعقد کرد و از آن زمان تلاش کرد تا ربات های پای خود را وارد دنیای به همان اندازه داغ اتوماسیون انبار کند.

Leak و Hurst در 2 مارس در ساعت 1130 PT / 230 PM ET به TechCrunch Live خواهند پیوست تا در مورد شراکت خود صحبت کنند. برای ثبتنام رایگان، اینجا را کلیک کنید!