منو سایت

Airbnb از 31 مه دیگر برای COVID-19 بازپرداختی ارائه نمی دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Airbnb از 31 مه دیگر برای COVID-19 بازپرداختی ارائه نمی دهد

Airbnb امروز اعلام کرد که به زودی دیگر بازپرداختی را برای شرایط مرتبط با COVID-19، از جمله زمانی که یک مهمان یا میزبان به COVID-19 مبتلا می‌شود، ارائه نمی‌کند – که منعکس کننده به‌روزرسانی سیاست کاهش خطر این شرکت است. Airbnb گفت، از 31 می، شرایط لغو برای میزبانان Airbnb “مثل همیشه” اعمال می شود، اگرچه برخی از رزروهای انجام شده قبل از 31 مه ممکن است همچنان واجد شرایط بازپرداخت در صورت رعایت خط مشی شرکت باشند.

Airbnb که همین دیروز متعهد به یک محل کار کاملاً از راه دور بود، گفت که این تغییر پس از مشورت با مشاوران پزشکی آن انجام شده است.

این شرکت در یک پست وبلاگی نوشت: «برخی در صنعت گردشگری این نوع سیاست ها را ماه ها پیش متوقف کردند، در حالی که برخی دیگر اصلاً چنین سیاستی را ارائه نکردند. “[W]من احساس می کنم که اکنون زمان مناسبی برای برداشتن همان قدم است.”

در آغاز همه‌گیری، Airbnb سیاست کاهش خود را گسترش داد تا خطرات مرتبط با ویروس کرونا را پوشش دهد و به مهمانان اجازه لغو و بازپرداخت کامل و همچنین میزبانان را داد تا رزروهای بعدی را بدون جریمه لغو کنند. این شرکت همچنین 250 میلیون دلار را برای پوشش کنسل‌های ناشی از کووید-19 متعهد شد و 25 درصد از مبلغی را که معمولاً از طریق سیاست لغو دریافت می‌کنند به میزبان‌ها پرداخت می‌کند.

IPO این شرکت در نوامبر 2020 تأثیر شگرفی از جمله کاهش 72 درصدی درآمد را نشان داد که منجر به کاهش 1800 شغل در ماه مه 2020 شد.

کاهش هزینه‌ها و دوبرابر کردن «تجربه» و توقف طولانی‌مدت به Airbnb کمک کرده است تا به وضعیت بهبودی بازگردد. این شرکت با درآمد 1.53 میلیارد دلاری، 78 درصد بیشتر از ضرر خالص 3.89 میلیارد دلاری سال قبل از آن، از پیش بینی های وال استریت برای سه ماهه چهارم سال 2021 پیشی گرفت. اما رزرو اقامت‌های شبانه و تجربه‌ها تقریباً 8 درصد از سه ماهه قبل کاهش یافته است، رقمی که بدون شک Airbnb مشتاقانه در حال تغییر است.

“[A]تقریباً دو سوم جمعیت جهان حداقل یک دوز واکسن کووید-19 دریافت کرده اند. این شرکت در بیانیه‌ای که امروز منتشر شد، گفت و بسیاری از کشورها قبلاً برنامه‌هایی را برای زندگی با کووید-19 اجرا کرده‌اند که بخشی از جهان ما می‌شود.

برخی از شرکت ها و سیاستمداران به دلیل فشارهای اقتصادی و سیاسی خواستار “بازگشت به حالت عادی” شده اند. اما کارشناسان بهداشت هشدار می دهند که اقدامات کاهشی نباید زودتر از موعد برداشته شوند. از آنجایی که اوبر و لیفت ماسک خودرو خود را خاتمه دادند و یک قاضی فدرال در فلوریدا قوانین مربوط به ماسک اداره امنیت حمل و نقل ایالات متحده را لغو کرد، حجم کار در نیویورک و واشنگتن دی سی افزایش یافت. تنها در این هفته، یک کشتی پرنسس کروز لاین با 143 مورد COVID-19 در سانفرانسیسکو پهلو گرفت.

هنگامی که برای شفاف سازی با وی تماس گرفته شد، سخنگوی Airbnb گفت که آنها چیزی جز این پست برای اشتراک گذاری ندارند.