منو سایت

Airbyte خدمات همگام سازی داده های Grouparoo را بدست می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Airbyte خدمات همگام سازی داده های Grouparoo را بدست می آورد

Airbyte، یک پلت فرم یکپارچه‌سازی داده‌های منبع باز با بودجه خوب، امروز اعلام کرد که Grouparoo، یک استارت‌آپ منبع باز را خریداری کرده است که بر کمک به کسب‌وکارها برای همگام‌سازی داده‌ها بین انبارهای داده و ابزارهای ابری تمرکز دارد. از بسیاری جهات، این پیشنهاد Airbyte را تکمیل می کند که بر بارگذاری داده ها در انبارهای داده تمرکز دارد، در حالی که Grouparoo سپس در عملیاتی کردن این داده ها تخصص دارد.

“این یک ETL معکوس منبع باز است [extract, transform, load] میشل تریکو، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Airbyte، گفت. «به همین دلیل است [from Airbyte]. آن‌ها یک تیم فنی بسیار قوی دارند و قبلاً بخشی از محصول را ساخته‌اند، و این درباره این است که چگونه می‌توانیم از همه کارهایی که آنها انجام داده‌اند استفاده کنیم و آنها را در تیم قرار دهیم تا محصول معکوس ETL Airbyte را توسعه دهیم.»

Airbyte خدمات همگام سازی داده های Grouparoo را بدست می آورد

اعتبار تصویر: Airbyte

Tricot تاکید کرد که Aribyte به اندازه تخصص تیم در اینجا محصول نمی‌خرد. او گفت: «ما فناوری آنها را یکپارچه نمی کنیم. این بیشتر به دانش و تجربه ای که دارند مربوط می شود.» Tricot همچنین خاطرنشان کرد که تیم Grouparoo همیشه بر روی دسترسی به خدمات خود برای مخاطبان غیر فنی متمرکز است، چیزی که Airbyte نیز برای مدت طولانی روی آن تمرکز کرده است (اگرچه این ابزار همچنین یک ابزار خط فرمان را برای کاربران فنی ارائه می دهد که همچنین انعطاف پذیری بیشتری می خواهند. ). او به طور خاص فریاد زد که امیدوار است تیم به Airbyte در ساخت ابزارهای UI برای ایجاد رابط‌هایی که برای اتصال به سرویس‌های شخص ثالث نیاز دارد کمک کند.

برایان لئونارد، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Grouparoo در اطلاعیه امروز لحن کمی هوشیارتر را انتخاب کرد.

او نوشت: ما از مشتریان و سرمایه گذاران خود برای حمایت مستمرشان تشکر می کنیم. «گروپارو مطمئناً مجموعه‌ای از معتقدان و مصرف‌کنندگان اولیه داشت که آنچه را که ما در تلاش برای رسیدن به آن بودیم دیدند. آن‌ها Grouparoo را در زیرساخت‌های خود یا در فضای ابری ما پیاده‌سازی کرده‌اند و برخی حتی پلاگین‌های خود را برای گسترش پلتفرم ساخته‌اند. با این حال، وقتی واقعاً با دقت به آن نگاه کردیم، در مسیر درستی قرار نداشتیم که بتوانیم تأثیری را که می‌خواستیم روی جهان بگذاریم.»

با این حال، او خاطرنشان کرد که معتقد است Airbyte در مسیر درستی قرار دارد، تا حدی به این دلیل که امروزه تقریباً هر شرکتی اگر بخواهد آن را عملیاتی کند، باید داده‌ها را در انبارهای خود استخراج و بارگیری کند.

«با توافق با مهندسان مسئول این وظیفه کلیدی، Airbyte در حال پیشرفت است. لئونارد نوشت: با پایین ماندن در زنجیره ارزش با مجموعه‌ای از سهامداران متنوع‌تر، Grouparoo تقاضای کمتری داشته است.

هر دو شرکت قیمت خرید را فاش نکردند. Grouparoo قبلاً حدود 3 میلیون دلار در دور اولیه به رهبری Eniac Venture و Fuel Capital در اواخر سال 2020 جمع آوری کرده بود.