منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Anand Ayer از Pear VC به تنهایی با یک صندوق جدید 200 میلیون دلاری برای ابزارهای توسعه دهنده کریپتو کار می کند.

Anand Ayer از Pear VC به تنهایی با یک صندوق جدید 200 میلیون دلاری برای ابزارهای توسعه دهنده کریپتو کار می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Anand Ayer از Pear VC به تنهایی با یک صندوق جدید 200 میلیون دلاری برای ابزارهای توسعه دهنده کریپتو کار می کند.

مهندسان اساس هر محصول تکنولوژیکی هستند و بلاک چین ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. با داغ شدن رقابت بین مدارهای مختلف، جوامع وفادار در تلاش برای جذب توسعه دهندگان به بلاک چین انتخابی خود هستند به این امید که این باعث افزایش رشد توربوشارژر شود. و با کنار گذاشتن رقابت، بدون زیرساخت ها و ابزارهای کافی، ایده ها و وعده های عالی web3 شانسی برای دیدن نور روز ندارند.

به همین دلیل است که Anand Ayer، که در مایکروسافت به عنوان یک «مبلغ برای توسعه‌دهندگان» کار می‌کرد و تلاش می‌کرد مهندسان را تشویق کند تا بر روی پشته شرکت بسازند، این بار به عنوان یک سرمایه‌گذار به دنبال انجام همین کار در حوزه رمزنگاری است. آیر، یک کارآفرین سریالی با دو نتیجه موفقیت‌آمیز، بیشتر سال گذشته را به عنوان یک شریک بازدیدکننده در Pear VC و یک مربی که یک کلاس اصلی DeFi را به بیش از 2000 دانش‌آموز تدریس می‌کند، صرف علاقه‌اش به web3 کرد.

اکنون، یکی از طرفداران بلاک چین که تجارت بیت کوین را در سال 2013 آغاز کرده است، به گروه رو به رشدی از پزشکان عمومی می پیوندد که سرمایه های سرمایه گذاری خطرپذیر را بر اساس نام و شهرت خود جمع آوری می کنند. او به TechCrunch گفت که آیر 20 میلیون دلار را جمع‌آوری کرده است که به گفته او یک دور بیش از حد ثبت شده برای اولین صندوق سرمایه کانونی خود است. جمع آوری کمک های مالی شامل تعدادی دفاتر خانوادگی و افراد از VC و جوامع فناوری، از جمله شان آگاروال از Coinbase Ventures، مارک اندرسن و کریس دیکسون از a16z، جودیت السی، لوکس کپیتال، مار هرشنسون، حسیب قریشی از دان رومرو کپیتال، سمیل شاه، امی است. وو از FTX Ventures و بلال زوبری، از جمله، این شرکت می گویند.

آیر گفت که Canonical تاکنون 16 سرمایه گذاری در شرکت های نوپا و پیش استارت آپ هایی انجام داده است که زیرساخت های توسعه دهندگان را پوشش می دهند. مجموعه آن شامل بازار FormFunction مبتنی بر Solana NFT، ابزار dApp چند زنجیره‌ای کم‌کد Thirdweb و راه‌اندازی پیام‌رسان Notifi web3 است. این شرکت انتظار دارد 40 تا 50 سرمایه گذاری در صندوق اول خود انجام دهد و چک هایی بین 250000 تا 500000 دلار بنویسد.

نقشه بازار Canonical Crypto از فرصت ها در زیرساخت web3

نقشه بازار Canonical Crypto از بخش های مختلف در زیرساخت توسعه دهنده web3 اعتبار تصویر: رمزارز متعارف

آیر اندازه نسبتاً کوچک صندوق خود را عاملی کلیدی در فضای رقابتی می داند. سرمایه گذاران خطرپذیر سنتی مانند Sequoia، a16z و Silver Lake اخیراً به استارتاپ هایی برای توسعه دهندگان وب 3 دست زده اند.

“من نمی خواستم این صندوقی باشد که خیلی بزرگ یا بیش از 20 میلیون باشد، زیرا می توانم در محافل زیادی شرکت کنم. من همچنین می‌توانم در مراحل بسیار بسیار اولیه سرمایه‌گذاری کنم، بنابراین لزوماً سعی نمی‌کنم برای درصد خاصی از مالکیت رقابت کنم. آیر گفت: «من می‌توانم چک‌های نسبتاً کوچکی بنویسم و ​​همچنان بخش مهمی از شروع سفر باشم.

اگرچه اخیراً زیرساخت‌های توسعه‌دهندگان برای سرمایه‌گذاران مخاطره‌آمیز یک نقطه داغ بوده است، Ayer می‌گوید که هنوز آن را به عنوان یک منطقه بلااستفاده در ارزهای دیجیتال می‌بیند.

آیر گفت: «اگر امروز به برنامه‌های DeFi یا dApps نگاه کنید، احساس می‌کنم که آنها توسط کاربران اولیه برای کاربران اولیه ایجاد شده‌اند.