منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Andreessen Horowitz یک صندوق 600 میلیون دلاری را برای سرمایه گذاری در بازی ها افتتاح کرد

Andreessen Horowitz یک صندوق 600 میلیون دلاری را برای سرمایه گذاری در بازی ها افتتاح کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Andreessen Horowitz یک صندوق 600 میلیون دلاری را برای سرمایه گذاری در بازی ها افتتاح کرد

Andreessen Horowitz یک صندوق عمودی جدید راه اندازی کرده است که منحصراً بر فرصت ها در صنعت بازی متمرکز است.

صندوق جدید 600 میلیون دلاری مجموعه‌ای از سرمایه اختصاص‌یافته و ساختار داخلی جدیدی را به ارمغان می‌آورد که به عرضه تراکنش‌های عمودی بازی اختصاص دارد. این وسیله نقلیه جدید که Games Fund One نام دارد، به سایر سلاح‌های خاص صنعت در a16z می‌پیوندد، از جمله بخش‌های رمزنگاری و زیستی آن.

این صندوق توسط شرکای عمومی اندرو چن، جان لای و جیمز گورتزمن مدیریت می شود.

“С [Games Fund One]ما به افزودن ویژگی‌های بیشتر و توسعه شبکه‌های عمیق‌تر که برای اکوسیستم بازی‌ها طراحی شده‌اند ادامه می‌دهیم تا بتوانیم به شرکت‌های موجود در مجموعه خود در همه چیز، از ایجاد جوامع دیجیتالی گرفته تا مدیریت اقتصادهای مجازی تا بهترین شیوه‌ها برای مجوز IP، کمک کنیم تا به توسعه آنها کمک کنیم. تیم‌ها، در یک پست وبلاگی که ایجاد این صندوق را اعلام کرد، گفت.

حامیان این صندوق شامل تعدادی از رهبران دنیای بازی هستند، از جمله بنیانگذاران شرکت هایی مانند King، Discord، Roblox، Zynga، Twitch، Blizzard و Riot Games.

Andreessen Horowitz قبلاً شرط بندی های زیادی در دنیای بازی و MMO انجام داده است، از جمله Zynga و Oculus. شکل‌گیری عمودی بازی زمانی اتفاق می‌افتد که یکی دیگر از شرط‌بندی‌های آن، فیس‌بوک (اکنون متا)، با صدای بلند درباره قابلیت‌های بازی در مورد متاورس صحبت می‌کند.

صندوق جدید در زمان خروج برای صنعت فناوری گسترده‌تر وارد می‌شود، زیرا سرمایه‌گذاران استارت‌آپ‌ها را تشویق می‌کنند تا بمانند و پول خود را حفظ کنند، در حالی که سهام فناوری عمومی همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد. شرکت زیرساخت بازی یونیتی از نوامبر 2021 بیش از 80٪ کمتر از اوج خود معامله می کند، در حالی که پلت فرم بازی Roblox حدود 75٪ کمتر از اوج های رسیده در همان دوره معامله می شود.