منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Antler East Africa در حال بستن یک صندوق 13.5 میلیون دلاری برای سرمایه گذاری در استارت آپ ها در مراحل اولیه است.

Antler East Africa در حال بستن یک صندوق 13.5 میلیون دلاری برای سرمایه گذاری در استارت آپ ها در مراحل اولیه است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Antler East Africa در حال بستن یک صندوق 13.5 میلیون دلاری برای سرمایه گذاری در استارت آپ ها در مراحل اولیه است.

Antler East Africa، شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر و دفتر آنتلر سرمایه گذار خطرپذیر، یک صندوق 13.5 میلیون دلاری را برای سرمایه گذاری در استارت آپ های فناوری در اوایل منطقه بسته است..

دور ضبط شده – Antler قصد داشت 10 میلیون دلار جمع آوری کند اما در نهایت با 3.5 میلیون دلار اضافی به پایان رسید – دارای رکوردهایی است که شامل Baillie Gifford، یکی از حامیان مشهور تسلا می شود. دفاتر خانوادگی مانند Canica; و سرمایه گذاران نهادی مانند IFC.

آفریقای شرقی منتشر شد در آگوست 2019. او هر سال یک مدل کامل برای ساخت و سازهای سرمایه گذاری با دو گروه را مدیریت می کند.

پنج گروه با 153 بنیانگذار تاکنون برنامه های شتاب را طی کرده اند و شرکت 14 سرمایه گذاری انجام داده است. برخی از آنها عبارتند از AIfluence، یکی از شرکت های تابعه Marketforce Digiduka، Honeycoin، Uncover Skincare، Try Cooked و Vybe.

با این حالشرکت مادر، Antler، که دو سال قبل توسط مگنوس گریملند تأسیس شد، از مدل ترکیبی استفاده می کند که در آن به عنوان خالق شرکت سرمایه گذاری و VC عمل می کند..

این شرکت که از یک سری مقدماتی تا یک سری C سرمایه گذاری می کند، چک های بیش از 250 شرکت را از صندوق 300 میلیون دلاری خود کاهش داد.

صندوق جدید Antler East Africa به او اجازه می دهد رویکرد مشابهی در پیش بگیرد: پذیرش بنیانگذارانی که می خواهند استارت آپ های خود را از ابتدا ایجاد کنند و سرمایه گذاری در تیم هایی که از قبل تشکیل شده اند و به سرمایه نیاز دارند تا مقیاس شوند..

“ما هنوز در حال ساختن سرمایه گذاری هستیم. این هنوز اساس کاری است که ما انجام می دهیم. فقط که حالا که صندوق بسته استما پول کافی برای خرج کردن در مشاغل موجود داریم که در راهند، ” سلم کبدهمدیر این شرکت طی یک گفتگو به TechCrunch گفت. و ما می توانیم روی چیزهایی سرمایه گذاری کنیم که در حال حاضر وجود دارد ساخته شده است با یک سرمایه گذاری خالص برای تنظیم نوع VC ها.”

Kebede بخشی از تیمی است که به طور کامل توسط زنان رهبری می شود که شامل شرکای هم می شود ملالیت آینو و ماری نیلسن و مدیر برنامه جوانا بورخس.

شرکت ساخت و ساز VC Antler می گوید می تواند از استارت آپ های سری C پشتیبانی کند، اما شرایط آن چیست؟

آنتلر گفت که بنیانگذاران و تیم ها را به طور مداوم دریافت خواهد کرد. بنیانگذارانی که به دنبال مدلی برای ایجاد ریسک برای یافتن یکی از بنیانگذاران و ارائه ایده هستند، تا شش ماه در جامعه Antler خواهند ماند..

برای استارت‌آپ‌های موجود، دو تا شش هفته تمام چیزی است که Antler East Africa برای همکاری با تیم قبل از اینکه شرکت بازرسی را کاهش دهد، نیاز دارد. Antler East Africa می گوید تا 100000 دلار در این استارتاپ ها سرمایه گذاری خواهد کرد.متقابلا ارزیابی توافق شده.” این شرکت قصد دارد طی سه سال آینده 35 سرمایه گذاری جدید از سری مقدماتی تا سری A انجام دهد. همچنین مقرر شده است که صندوق جهانی Antler از برخی محافل پیروی کند تا سری C.

«آنچه اکنون تغییر کرده این است که ما در گذشته بودیم تغییر از صفر به دوست داشتن اولین بلیط 100000 دلاری. اما اکنون می‌گوییم که می‌توانیم تیم‌ها و ایده‌های موجود خارج از آنتلر را بپذیریم، اما آنها می‌توانند به ما بیایند و سپس می‌توانیم سرمایه‌گذاری کنیم. فقط Kebede خاطرنشان کرد مانند هر سرمایه گذاری دیگری.

«به همین دلیل است معمولا در سه سال گذشته انجام شده است. اکنون می توانیم از آن شروع کنیم به معنای واقعی کلمه روز صفر برای حمایت از شما و دادن اولین بلیط موسسه بعد از سری C و D

Kebede به TechCrunch گفت که Antler East Africa مستقل از این بخش است. با این حال، این شرکت می خواهد در استارت آپ ها، حل مشکلات در زمینه فناوری آب و هوا، فناوری کشاورزی و فین تک سرمایه گذاری کند. او همچنین گفت که تیم قبلاً چندین سرمایه گذاری با این قالب جدید انجام داده است، اما از افشای نام آنها خودداری کرد.

Kebede گفت، به عنوان یک تیم VC تحت رهبری زنان، آنتلر شرق آفریقا به طور خاص در استارتاپ هایی سرمایه گذاری می کند که توسط زنان در منطقه تاسیس و اداره می شوند. او سعی خواهد کرد تا تعداد مدل خود را برای ساخت شرکت های پرخطر بهبود بخشد، جایی که 25 درصد از بنیانگذاران در مجموعه او زن هستند.

در همین حال، شرکت های VC توسط زنان هستند چشمگیر در حالی که تلاش می کنند با شکاف بودجه ای که سال ها صنعت را آزار می دهد مقابله کنند، جای خود را در فضای فناوری تحت سلطه مردان قرار دهند.. تیم Antler East Africa، به رهبری Ayenew و Nielsen، به این لیست از این قبیل شرکت‌ها می‌پیوندد، از جمله شرکت‌هایی که به طور خاص به تیم‌های زنانه و تحت رهبری زنان مانند Alitheia Capital و FirstCheck Africa اختصاص داده شده‌اند..

«حداقل در کنیا، تعداد کمی از زنان 100% تحت کنترل VC وجود دارند که من آنها را می شناسم. اما شرکای ما [Ayenew and Nielsen] و من، ما همه زن هستیم، گفت: Kebede.

“و همینطور بسیار هیجان انگیز بود که بتوانم این کار را انجام دهم، به خصوص به عنوان مدیران صندوق برای اولین بار. با این حال، آسان نبود، زیرا، می دانید، یک نوع کنترل اضافی وجود دارد اضطراب افراد دیگر وقتی می بینند که فقط زنان آن را اجرا می کنند، اما این نیز هیجان انگیز بود

چگونه Antler East Africa در مراحل اولیه با متخصصان با تجربه استارت آپ می سازد