منو سایت

Apple Fitness + تمرینات رقص جدیدی را با موسیقی از BTS، ABBA و دیگران اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Apple Fitness + تمرینات رقص جدیدی را با موسیقی از BTS، ABBA و دیگران اضافه می کند

اپل امروز اعلام کرد که به مناسبت روز جهانی رقص در 29 آوریل، تمرین‌ها و مجموعه‌های جدید رقص را به Fitness + اضافه می‌کند. این سرویس محتوای اضافی را به مجموعه Artist Spotlight خود اضافه می کند، که یک لیست پخش کامل را به تمرینات یک هنرمند اختصاص می دهد، با تمرینات جدید شامل موسیقی از ABBA، BTS و Queen. هر دوشنبه به مدت چهار هفته این سرویس تمرینات جدیدی را با مشارکت هر اجراکننده اضافه می کند.

انواع تمرینات شامل قدرت، HIIT، رقص، تردمیل، دوچرخه سواری، یوگا و پیلاتس است. برخی از تمرینات جدید Fitness + رقص به کاربران رقص رقص از نماهنگ های BTS مانند Dynamite و Permission to Dance را آموزش می دهند. Fitness + همچنین شامل بخشی از تمرینات رقص، از جمله شش تمرین 20 دقیقه ای در Latin Groove، سرودهای شاد، آهنگ های بازگشتی و لیست های پخش هیپ هاپ / R&B خواهد بود.

این سرویس همچنین مجموعه جدیدی از آموزش ها را در 25 آوریل ارائه می دهد که برای “وادار ساختن مشترکین به رقص در هر روز از سال” طراحی شده است. ویژگی مجموعه، که اپل در ژانویه از آن رونمایی کرد، دارای یک سری تمرینات و مدیتیشن است که برای کمک به مصرف کنندگان در دستیابی به اهدافشان طراحی شده است. مجموعه رقص جدید شامل 20 تا 30 دقیقه تمرین، از جمله کلاسیک دهه 80، آهنگ های هیپ هاپ و موسیقی لاتین از سراسر جهان خواهد بود.

اپل Fitness + را در دسامبر 2020 راه اندازی کرد و از آن زمان برای رقابت با سایر پیشنهادات تناسب اندام اشتراکی تلاش کرده است. Fitness + به عنوان یک اشتراک مستقل با 9.99 دلار در ماه یا به عنوان بخشی از طرح Apple One Premier با 29.95 دلار در ماه در دسترس است که به کاربران امکان دسترسی به Apple Music، Apple TV +، Apple Arcade، Apple News + و iCloud + را می دهد. 2 ترابایت فضای ذخیره سازی

Apple Fitness + یک ویژگی جدید “Collections” و یک سری “Running Time” را معرفی می کند.