منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Apploi در حال جمع آوری 25 میلیون دلار برای مقابله با بحران استخدام مراقبت های بهداشتی است

Apploi در حال جمع آوری 25 میلیون دلار برای مقابله با بحران استخدام مراقبت های بهداشتی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Apploi در حال جمع آوری 25 میلیون دلار برای مقابله با بحران استخدام مراقبت های بهداشتی است

بهداشت و درمان بحران استخدام دارد. بر اساس مطالعه اخیر Morning Consult، نزدیک به 20 درصد از کارکنان بهداشتی کار خود را در طول همه گیری ترک کردند. برخی از مطالعات هزینه سوزاندن سیستم مراقبت های بهداشتی را در حدود 4.6 میلیارد دلار در سال قبل از انتشار COVID-19 تخمین می زنند، این رقم احتمالاً افزایش یافته است.

سازمان ها به طور فزاینده ای مزایا و استخدام را برای رویارویی با چالش ها افزایش می دهند. اما آنها همچنان با موانعی روبرو هستند، از جمله طولانی شدن زمان ورود و بررسی کارکنان.

آدام لوئیس پلتفرمی را که هشت سال پیش تأسیس کرد، Apploi، به عنوان راه حل ارائه می دهد. Apploi که ابتدا مستأجران و جویندگان کار در تعدادی از صنایع را هدف قرار داده بود، از آن زمان تمرکز خود را بر مراقبت های بهداشتی محدود کرده است زیرا به نظر می رسد در دریای استارت آپ های منابع انسانی برجسته است.

Apploi

اعتبار تصویر: Apploi

سرمایه گذاران به محور با تزریق سرمایه تازه پاداش می دهند. Apploi امروز اعلام کرد که 25 میلیون دلار در دور سری B به رهبری m]x جمع آوری کرده است.[vCapitalсучастиетонаDefyиUnderscoreскоетообщатасуманакомпаниятаенабранадо38милионадолара[vCapitalwithparticipationfromDefyandUnderscorebringingthecompany’stotalraisedtomillion

روی آوردن به مراقبت های بهداشتی

هنگامی که لوئیس در سال 2015 با TechCrunch صحبت کرد، Apploi را به عنوان راهی معرفی کرد که به کارکنان خدمات اجازه می‌دهد تا با ابزارهای اشتراک‌گذاری ویدیو در مورد شخصیت و مهارت‌های خود، بهترین عملکرد خود را ارائه دهند. این شرکت برنامه های کاربردی تلفن همراه، مبتنی بر وب و پاویون را ارائه می دهد که به کاربران کمک می کند چندین برنامه را ارسال کنند و در عین حال “داده هایی را که برای تصمیم گیری آگاهانه نیاز دارند” به شرکت ها ارائه می دهد.

اکنون Apploi قطعاً بیشتر بر کارفرما متمرکز شده است و روی مجموعه‌ای از ابزارهای استخدام و استقرار متناسب با شرکت‌های مراقبت‌های بهداشتی سرمایه‌گذاری کرده است. به عنوان مثال، Apploi می تواند به جمع آوری، نظارت و به روز رسانی اعتبار کارکنان با یادآوری برای به روز رسانی مجوزهای پرستاران و مراقبان کمک کند. ادغام سوابق دیجیتالی کارمندان به مستاجران کمک می کند تا دوباره با نامزدهای قبلی ارتباط برقرار کنند، در حالی که به نظر می رسد ارسال پیام داخلی (ایمیل و متن) و برنامه ریزی مصاحبه فرآیند استخدام را ساده می کند.

“در ابتدا، ما متوجه شدیم که چالش های منحصر به فرد زیادی در مراقبت های بهداشتی وجود دارد – صنعتی که تقاضای زیادی دارد. بنابراین، در سال 2018، این شرکت تصمیم گرفت به طور انحصاری بر صنعت مراقبت های بهداشتی تمرکز کند و به سازمان ها کمک کرد تا با استخدام و حفظ افراد مناسب، بهترین مراقبت ها را برای آسیب پذیرترین گروه ها ارائه دهند. “این شرکت یک پلت فرم نرم افزاری را به عنوان یک سرویس پایان به انتها برای کمک به سازمان های مراقبت های بهداشتی در استخدام، اعتبارنامه ها و مدیریت کارکنان با حجم بالا، به ویژه پرستاران و کمک های پرستاری، ارائه می دهد.”

Apploi همچنین نرخ تبدیل آگهی‌های شغلی را ردیابی می‌کند و نشان می‌دهد که نامزدها از کجا آمده‌اند و می‌توانند عملکرد شغلی را در سایت‌های اجتماعی دنبال کنند یا نامزدها را در طول فرآیند استخدام ردیابی کنند. علاوه بر این، Apploi می تواند قبل از گسترش پیشنهاد، غربالگری ها را راه اندازی کند و متقاضیان را از طریق مراحلی از جمله بررسی مجوز، بررسی پیشینه و کارهای مختلف اسناد راهنمایی کند.

همه ابزارهای Apploi بسیار جامع هستند – حداقل از بیرون که به درون نگاه می کنند. و سرمایه های خطرپذیر زیادی در صنعت مراقبت های بهداشتی وجود دارد، با بانک سیلیکون ولی اعلام کرد که شرکت های مراقبت های بهداشتی 39.7 میلیارد دلار در سال 2021 جمع آوری کرده اند. اما ترفند Apploi برای حرکت رو به جلو این است که همچنان خود را از ارائه دهندگانی مانند Lantum، Vivian Health متمایز کند. (NurseFly سابق) و Incredible Health.

لوئیس ادعا می کند که Apploi در حال حاضر به این امر دست یافته است و به دستیابی به پلت فرم اعتباربخشی Healthgig در سال 2020 اشاره می کند. Apploi که بیش از 100 نفر را استخدام می کند، 6000 مشتری دارد و ادعا می کند درآمد آن در سال 2021 130 درصد رشد خواهد کرد.

لوئیس گفت: “کمک مالی اضافی به ما امکان می دهد تا عملکردهای ویژه سلامت بیشتری را در کل مجموعه محصولات خود توسعه دهیم تا تجربه ای شخصی و برتر از انتها به انتها ارائه کنیم.”