منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Argo AI، Zoox و Coalition for Reimagined Mobility برای بحث در مورد آنچه که یک شهروند AV خوب را می سازد

Argo AI، Zoox و Coalition for Reimagined Mobility برای بحث در مورد آنچه که یک شهروند AV خوب را می سازد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Argo AI، Zoox و Coalition for Reimagined Mobility برای بحث در مورد آنچه که یک شهروند AV خوب را می سازد

توسعه دهندگان خودروهای خودران مدت هاست که قول داده اند که فناوری به طور اساسی نحوه حرکت افراد، بسته ها و کالاها را در سراسر جهان تغییر خواهد داد.

اما آیا این ربات‌ها، کامیون‌های خودران و ربات‌های تحویل، شهروندان خوبی در شهرهایی خواهند بود که در آن کار می‌کنند؟ و به طور کلی یک “شهروند AV خوب” چگونه است؟

ما از سه متخصص در صحنه خود دعوت کرده‌ایم تا درباره این موضوع پیچیده بحث کنند و در مورد اینکه چگونه طراحی، سیستم خودران و رویکرد توسعه‌دهنده به عملیات می‌تواند بر دسترسی، عادلانه، ایمنی و قابلیت استفاده AV تأثیر بگذارد، بحث کنیم.

ما خوشحالیم که اعلام کنیم سامر فاولر، مدیر ارشد مسئولیت شرکتی Argo AI، ریکاردو گیرالدی، مدیر ارشد Zoox و آلیسین مالک، مدیر عامل ائتلاف برای بازاندیشی تحرک، در TC Sessions: Mobility 2022 در 18 و 19 می به ما خواهند پیوست. در سن متئو، کالیفرنیا.

این بحث میزگرد موضوعاتی مانند طراحی محصول فراگیر برای دسترسی فیزیکی و برابری عملیاتی را بررسی خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که AVهای خصوصی و عمومی در همه جوامع در دسترس هستند.

شهروندی خوب AV همچنین به معنای وسیله نقلیه ای است که هر روز با دوچرخه سواران، عابران پیاده و خودروهای ساخت بشر که با آنها روبرو می شود، به طور ایمن تعامل داشته باشد.

چالش‌های دستیابی به این اهداف را بررسی خواهیم کرد.

فاولر و تیم او مسئولیت مشارکت جامعه، توسعه نیروی کار، پایداری محیط زیست، بشردوستی و داوطلبانه را بر عهده دارند. همچنین بر تنوع، برابری و شمول نظارت می‌کند و متعهد است که اطمینان حاصل کند که هوش مصنوعی Argo متعهد و مسئول تأثیرات اجتماعی و زیست‌محیطی عملیات‌هایش است.

قبل از پیوستن به آرگو، فاولر به عنوان مدیر فنی ریسک و پایداری امنیت سایبری در بخش امنیت سایبری CERT دانشگاه کارنگی ملون، عضو فنی آزمایشگاه فیزیک کاربردی دانشگاه جان هاپکینز و مهندس نرم‌افزار در Northrop Grumman خدمت می‌کرد.

Giraldi رهبری تیم Zoox Experience را بر عهده دارد تا آینده جابه‌جایی خودران را تعریف کند و تجربه‌ای بی‌سابقه برای مسافران و شهرها ایجاد کند. قبل از پیوستن به Zoox، گیرالدی در مایکروسافت کار می‌کرد و رهبری انکوباسیون محصولات نوآورانه از جمله مایکروسافت هولولنز، برنامه‌های کاربردی با واقعیت ترکیبی و دستگاه‌های سرفیس را بر عهده داشت.

این بر تکامل رابطه ما با فناوری متمرکز است تا راه حل های نوآورانه ای را برای کمک به بهبود زندگی مردم و تسریع پیشرفت ما به سوی آینده ای پایدارتر ابداع و طراحی کند.

مالک، یک سازنده تغییر در بخش های حمل و نقل و خودرو، سازمان ها را رهبری می کند، سرمایه گذاری را تحریک می کند و محصولات را توسعه می دهد. این بر ایجاد اجماع بین تولیدکنندگان خودرو، بازیگران جهانی تحرک و تنظیم کننده ها با پیشرفت سیاست تحرک تمرکز دارد.

از توسعه محصولات خودروهای الکتریکی جنرال موتورز، سرمایه گذاری و استراتژی شرکتی گرفته تا توسعه اولین راه حل حمل و نقل AV به عنوان یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل May Mobility، مالک درک عمیقی از خودروسازی و صنایع حمل و نقل در حال ظهور دارد.

به Summer Fowler از Argo AI، Riccardo Giraldi از Zoox و Alisyn Malek از Reimagined Mobility بپیوندید تا مکالمه ای هیجان انگیز برای ساخت AV برای همه از طریق دسترسی، برابری و گنجاندن باشد.

TC Sessions: Mobility 2022 سر و صدا را می شکند و فراتر از سرفصل ها می رود تا کشف کند که چگونه ادغام فناوری و حمل و نقل بر طیف گسترده ای از صنایع، شهرها و افرادی که در آنها کار و زندگی می کنند تأثیر می گذارد. ثبت نام امروز، قبل از افزایش قیمت، 15 مه!

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-eb10224eef7f6c67328dbab07dfe93c0’) if (iframe) {iframe.onload = function () {iframe.contentdowMessag ‘ wpcom-iframe-eb10224eef7f6c67328dbab07dfe93c0 ‘}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} // اندازه گیری خودکار iframe var pon funcSize {var funcSize createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) بازگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که ما انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) (‘onreadystatechange’, func); }}) ();