منو سایت

Arrival از نمونه اولیه خودروی تگرگ ویژه طراحی شده TC Sessions رونمایی کرد: Mobility

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Arrival از نمونه اولیه خودروی تگرگ ویژه طراحی شده TC Sessions رونمایی کرد: Mobility

Arrival، یک شرکت خودروهای الکتریکی تجاری مستقر در بریتانیا، اولین نمونه اولیه خودروی مسافرتی برقی خود را با طراحی ویژه در مرحله TechCrunch Sessions: Mobility روز پنجشنبه رونمایی کرد. این شرکت که شاید بیشتر به دلیل هدف انقلابی بالقوه خود برای ساخت چندین کارخانه کوچک خودکار برای تولید خودرو در سطوح منطقه ای و محلی به جای یک خط تولید بزرگ شناخته شده است، در حال ساخت وسایل نقلیه با مشارکت اوبر در بریتانیا است.

آویناش روگوبور، رئیس شرکت Arrival، که روز چهارشنبه به کرستن کوروسک از TechCrunch روی صحنه پیوست، همچنین گفت که با Breathe، یک شرکت اشتراک خودرو در بریتانیا، یادداشت تفاهمی امضا کرده است تا خودروهای خود را در دسترس رانندگان قرار دهد. روگوبور گفت که علاوه بر فروش وسایل نقلیه از طریق Breathe، Arrival از طریق کانال های خود نیز این وسیله نقلیه را به فروش خواهد رساند و خاطرنشان کرد که این وسیله نقلیه محدود به تگرگ سواری نیست.

همکاری با اوبر برای اولین بار یک سال پیش اعلام شد و Arrival از طرح نهایی جعبه رونمایی کرد، اما یک خودروی الکتریکی زیبا که شبیه چیزی بین یک ون کوچک و یک هاچ بک است، در اواخر سال 2021، اگرچه روگوبور گفت که طراحی از آن زمان تا حدودی تغییر کرده است. سپس. Arrival قبلا گفته بود که امیدوار است تولید خود را در سه ماهه سوم سال 2023 در کارخانه خود در شارلوت، کارولینای شمالی آغاز کند.

“ما هستیم شریک س اوبر، و ما دارند بر اوبر رانندگان در حال آمدن است که در و دادن ما بازخورد بر بر تایپ کنید بر وسایل نقلیه که آنها خواستن به استفاده کنید و واقعا من دارم میروم از طریق بر درد و درد، “او گفت روگوبور روز پنجشنبه “Рروشن اکنون چی اتفاق می افتد است شما دارند به خرید می کند آ وسیله نقلیه این است نه طراحی شده برای سواریاشتراک گذاری که در همه چیز، درست؟ اسFr. شما خرید می کند آ منظم خرده فروشی وسیله نقلیه و سپس استفاده کنید سپس مانند مال شما برنده شدن منتی ای یک دارایی به شما مانند یک اوبر راننده، ولی این است نه واقعا ساخته شده دور و بر این است نه آسان به تمیز، نه آسان به پشتیبانی می کند. که در مسیر شما من فکر می کنم مربوط به اضافه كردن جدید تجربیات به که، این است در حقیقت خیلی زیاد محدود. “

ArrivalCar_TopDownView

تصویری از ماشین ورود. اعتبار تصویر: ورود

روگوبور گفت این وسیله نقلیه، که Arrival می گوید برد آن بیش از 200 مایل است، با بازخورد بیش از 100 راننده Uber ساخته شده است، و این در طراحی مشهود است – پنجره های بزرگ و شیشه جلوی عظیم دید را برای راننده بهینه می کند. بینی جلویی و شیب دار طبق گفته روگوبور، مواد Arrival مورد استفاده در فضای داخلی و همچنین اشکال اجزای داخلی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در سریع‌ترین زمان ممکن تمیز شوند.

علاوه بر این، در حالی که یک صفحه نمایش لمسی در نزدیکی فرمان وجود دارد که به پشت Uber (یا هر سازمان تگرگ دیگری) متصل می شود، طراحی Arrival کاملاً برای ساده کردن “مقدار عظیم تجهیزات دیجیتال” است که رانندگان می گویند: روگوبور گفت که حواس پرتی و گیج کننده است… و وقتشان تلف می شود.

تجربه مسافر نیز در اینجا در نظر گرفته شده است، با فضای چمدان، فضای پا زیاد و سقف بلندی که حس مطبوع بودن را ایجاد می کند.

“چرا شکل و اندازه وسیله نقلیه؟” بنابراین ردپای تقریباً گلف است، اما یک منطقه نشیمن Maybach وجود دارد، “روگوبور گفت. دلیل این امر تحرک در شهرهایی بود که رفت و آمد زیاد است، بنابراین داشتن وسیله نقلیه با ردپای کمی کوچکتر با فضای مناسب برای راننده و مسافر بسیار مهم بود.

روگوبور به این واقعیت اشاره کرد که شکل از عملکرد ماشین Arrival پیروی می کند. به عنوان مثال، Arrival فضا را با انتخابی از طراحی بهینه می‌کند و به صندلی سرنشین جلو اجازه می‌دهد تا شود و همه اجزاء مانند پیشرانه را در مرکز زیر کف کاملاً صاف خودرو قرار دهد.

“ما از مواد کامپوزیت جدید استفاده می کنیم. روگوبور گفت، بنابراین ما به جای فلز از الیاف شیشه پلی پروپیلن استفاده می کنیم. “بدون مهر و موم فلزی، بدون رنگ‌فروشی، مواد 100% قابل بازیافت… و سپس همه نرم‌افزارها را می‌نویسیم تا همه داده‌ها و کدها را حتی از سطح جزء دریافت کنیم.”

تصویری از فضای داخلی خودروی Arrival، نمایش فرمان و صفحه نمایش لمسی برای رانندگان.

تصویری از فضای داخلی خودروی Arrival، نمایش فرمان و صفحه نمایش لمسی برای رانندگان. اعتبار تصویر: ورود

روگوبور می‌گوید توانایی جمع‌آوری داده‌ها از عقب خودرو یکی از بزرگ‌ترین نقاط فروش Arrival است، او خاطرنشان کرد که تمام اطلاعات مربوط به هر یک از اجزای خودرو می‌تواند برای رانندگی خودرو به راننده برسد. رفتار راننده آنها بر مواردی مانند عمر باتری و کل هزینه مالکیت تأثیر می گذارد. همچنین داده‌ها با اوبر به اشتراک گذاشته می‌شود تا شرکت حمل‌ونقل بتواند ناوگان خود را بهتر بهینه کند و البته به Arrival بازگردد تا این شرکت بتواند ایده‌ای درباره نحوه عملکرد چیزهایی مانند سیستم مدیریتش روی باتری داشته باشد.

از آنجا که “ارتباط دو طرفه” بین Arrival و وسایل نقلیه وجود دارد، استارت EV می تواند از اطلاعات نحوه عملکرد اجزای مختلف استفاده کند و در صورت لزوم، سخت افزار آسیب دیده را جایگزین و حذف کند یا به سادگی آن را ارتقا دهد تا با نوآوری های فردا همگام شود.

“برای بر رانندگان، که کاهش می دهد بر جمع قیمت بر ویژگی ولی هم بهبود می بخشد بر باقی مانده مقدار که در پایان بر زندگی زیرا شما هستید طراوت بخش بر روگوبور گفت: وسیله نقلیه.

“این است زیاد سخت برای بر سنتی بازیکنان به سفارشی شده ساخت و ساز آ وسیله نقلیه مانند این در حالیکه برای ما زیرا ما هستیم اساسا ایجاد شده این ابزار بر فن آوری ها و مال ما کارخانه من میتوانم تولید کردن که در ناهمسان جلدها، چه زمانی معمولا شما خواهد شد دارند به تولید کردن به 300000 فقط برای سپس به انجام دادن معنی از جانب آ دیدگاه کسب و کار، wه من میتوانم انجام دادن سپس که در آ به طور کامل ناهمسان مقیاس و سپس مقیاس سپس بالا مانند ما مدیر اجرایی افزود: نیاز است.

طبق گفته روگوبور، ون Arrival چیزی بین یک موتور احتراق داخلی و یک خودروی الکتریکی رقیب قیمت خواهد داشت. وقتی یادآور شد که اکثر خودروهای برقی به عنوان خودروهای لوکس و دارای قیمت اولیه بالایی هستند، گفت که هدف این است که خودرو را “مقرون به صرفه، مقرون به صرفه، غیرقابل دسترس از طریق [total cost of ownership]”

در مقام مقایسه، جنرال موتورز و هوندا اخیراً برای ساخت یک خودروی برقی مقرون به صرفه که هوندا گفته است حدود 30000 دلار هزینه خواهد داشت، شریک شدند.

اوایل این ماه، Arrival اعلام کرد که مدل اتوبوس برقی برنامه‌ریزی‌شده در اتحادیه اروپا گواهینامه دریافت کرده است و در حال آزمایش حلقه بسته است و انتظار می‌رود مدل‌های مشتریان تا نیمه دوم سال جاری تولید شوند. این استارت آپ همچنین گفت که مدل وان آن تقریباً مراحل صدور گواهینامه خود را طی کرده است و انتظار می رود در سه ماهه سوم سال جاری تولید شود.

طبق گزارش درآمد این شرکت برای سه ماهه اول سال 2022، Arrival انتظار دارد 400 تا 600 ون به اضافه تولید اتوبوس کم‌تعداد در نیمه دوم سال 2022 تولید کند. این گزارش همچنین خاطرنشان می‌کند که Arrival در مجموع 143000 نامه غیر الزام آور جمع‌آوری کرده است. برای نیات و سفارشات برای وسایل نقلیه خود از ماه مه، از جمله تعهد UPS برای خرید حداکثر 10000 وسیله نقلیه از زمان عرضه در ایالات متحده و اروپا.