منو سایت

Aument می خواهد پیام بازاریابی بعدی شما را تقویت کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Aument می خواهد پیام بازاریابی بعدی شما را تقویت کند

Aument جایگاهی را در اتوماسیون بازاریابی برای فروشگاه‌های تجارت الکترونیکی اشغال می‌کند و تنها چهار ماه پس از تأسیس خود، 1.5 میلیون دلار پیش‌بودجه جمع‌آوری می‌کند.

مدیر عامل شرکت امیلیو دی مارکو در حالی که تلاش‌های بازاریابی WeWork را رهبری می‌کرد، با بنیان‌گذاران خود آلن هلوانی، ساشا لندسمن و ماریو لئون روخاس در آمریکای لاتین ملاقات کرد. تجربه آنها در جذب و حفظ مشتریان بهترین موتور برای Aument بود.

آنها این شرکت را در نوامبر 2021 تأسیس کردند و محصول را در فوریه راه اندازی کردند که از علم داده و اتوماسیون بازاریابی استفاده می کند تا به داستان های تجارت الکترونیکی که در حال حاضر از طریق Shopify فروخته می شوند کمک کند مشتریان بیشتری را به دست آورد و حفظ کند.

دی مارکو به TechCrunch گفت: «شرکت های کمی می توانند از داده هایی که در اختیار دارند استفاده کنند. “آنها نمی توانند دانشمندان داده با استعداد یا بازاریاب های رشد را استخدام کنند تا داده های خود را در ارتباطات مربوطه قرار دهند.”

Aument مستقر در میامی با استفاده از بهترین شیوه‌های تجارت الکترونیک، کتابخانه‌ای از اقدامات ایجاد می‌کند و آنها را خودکار می‌کند تا کسب‌وکارهای کوچک بتوانند شروع به ارسال پیام‌های بازاریابی خودکار و شخصی‌سازی کنند و بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل کنند. این همان چیزی است که دی مارکو آن را “مدیریت بازاریابی تجارت الکترونیک به عنوان یک سرویس” می نامد، یک نیش واقعی.

حدس زدن KPI های خود را متوقف کنید. Varos به شرکت های تجارت الکترونیک SaaS نشان می دهد که چگونه خود را با شرکت های مشابه مقایسه می کنید

افزایش دهید

اعتبار تصویر: افزایش دهید

نحوه کار به این صورت است: هنگامی که کاربران برنامه را نصب کردند، صفحه ای با مجموعه ای از اقدامات را مشاهده می کنند. پس از کلیک بر روی یک اقدام، کاربر مجموعه ای از اهداف مانند مخاطبان و کانال های ارتباطی را مشاهده می کند و این اقدامات را شامل می شود و Aument شروع به کار می کند. هر یک از اقدامات دارای یک مدل انتساب در پشت خود هستند، بنابراین کاربران می توانند میزان درآمدی که به شرکت بازگردانده می شود و اثربخشی عمل را مشاهده کنند.

ما شرکت‌های دیگری را دنبال می‌کنیم که سفر مشابهی را انجام می‌دهند، اخیراً Disco و Varos که در حال توسعه ابزارهایی با هدف کاهش هزینه جذب مشتری هستند. قیمت به صنعت بستگی دارد، در حالی که هاروارد بیزینس ریویو گزارش می دهد که هزینه به دست آوردن یک مشتری جدید می تواند به طور متوسط ​​5 تا 25 برابر بیشتر از حفظ یک مشتری باشد.

دیگران خاطرنشان می کنند که تعیین این مورد در تجارت الکترونیک دشوار است – چیزی که Varos به طور خاص روی آن کار می کند – اما کسب و کارهای کوچک می توانند به ازای هر مشتری جدید حدود 20 دلار بپردازند، در حالی که این مبلغ برای آمازون بیش از 160 دلار است.

در همان زمان، HBR همچنین گزارش داد که افزایش 5٪ ​​در حفظ مشتری می تواند به معنای افزایش 25٪ در سود باشد. این قطعاً می تواند برای بیش از 8 میلیون فروشگاه آنلاینی که دی مارکو می گوید در سراسر جهان فعال هستند و از طریق بازارهایی از جمله Shopify، WooCommerce و Magento به فروش می رسند، معنی زیادی داشته باشد. بر اساس گزارش eMarketer، مجموع فروش آنها در سال جاری به بیش از 5 تریلیون دلار رسیده است و قرار است تا سال 2025 به 7 تریلیون دلار افزایش یابد.

جایی که دی مارکو می‌گوید Aument متفاوت است، توانایی آن در کاهش زمان بین خرید اول و دوم است و در عین حال مشتریانی را فعال می‌کند که خطر عدم بازگشت را دارند. او معتقد است که “سس مخفی” شرکت این است که مشتریان باید کارهایی را که برای تحریک فروش و حفظ بیشتر انجام می شود، حل کنند، نه بخش ارسال.

او افزود: «بازیکنان سنتی در حال گسترش خدمات به روش‌های خودکارتر هستند، مانند Klaviyo یا Twilio که رقبای مستقیم ما هستند. “آنها کار ارسال را عالی انجام می دهند. چیزی که وقتی این محصولات را تجزیه و تحلیل می کنیم می بینیم این است که فتوشاپ های زیادی می بینیم، اما Canva در آنجا وجود ندارد، بنابراین ما در تلاش هستیم تا Canva را برای این صنعت بسازیم.”

Aument در حال حاضر یک تیم عمدتا فنی دارد و می‌خواهد استعدادهای بیشتری را در توسعه و تجارت اصلی خود استخدام کند، که توسط پیش‌فاینانس جدید هدف قرار خواهند گرفت. او توسط Expa و The Rising Tide Network رهبری می شد. سایر سرمایه گذاران عبارتند از Hive Hatch، Matterscale Ventures، H20، Newtopia، Latitud و گروهی از سرمایه گذاران فردی، مانند Francisco Alvarez-Demalde، موسس و شریک مدیریت Riverwood Capital.

این شرکت درآمد اولیه دارد و با 20 فروشگاه فعال و 40 فروشگاه در لیست انتظار شروع به کار کرد. دی مارکو می‌گوید که هنوز در مرحله بتا است، اما مشتریانی هستند که می‌خواهند برای استفاده از این سرویس پول پرداخت کنند و در هفته‌های آینده برای ساخت آن تلاش خواهند کرد.

Aument بعدی سه ماهه اول و دوم را با کاربران بیشتری هدف قرار خواهد داد تا محصول را آزمایش کنند و استراتژی خود را برای افزایش کتابخانه اقدامات، محصول و ادغام تجاری با Shopify طراحی کنند، در حالی که برنامه های پرداخت شخص ثالث جدیدی مانند WooCommerce را اضافه می کند. مهمانی و اشتراک

پس از یک سال صحبت با رهبران بازاریابی، این توصیه من برای مدیران عامل است