منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Aurora از پلتفرم مدیریت ناوگان برای بهینه سازی عملیات خودران پرده برداری می کند

Aurora از پلتفرم مدیریت ناوگان برای بهینه سازی عملیات خودران پرده برداری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Aurora از پلتفرم مدیریت ناوگان برای بهینه سازی عملیات خودران پرده برداری می کند

شرکت خودروهای خودمختار Aurora Innovation یک سیستم مدیریت ناوگان را معرفی کرده است که می تواند برای بهینه سازی عملیات برای کامیون های راه اندازی و محصولات خودرو استفاده شود.

Aurora پلتفرمی به نام Aurora Beacon را همراه با گزارش درآمد سه ماهه اول خود در روز چهارشنبه معرفی کرد که طی آن این شرکت سرمایه گذاران را با مجموعه ای از نقاط عطف در جاده تجاری سازی محصول حمل و نقل کامیون خود، Aurora Horizon و راه اندازی محصول خودرویی خود، Aurora آشنا کرد. اتصال، که هر دو به یک پشته مستقل متکی هستند.

هنگامی که Aurora به تجاری‌سازی رسید، Beacon به مشتریان اجازه می‌دهد تا به داده‌های بی‌درنگ خودروهایشان مانند وضعیت سلامت، وضعیت و مکان فعلی، و همچنین هشدارهای بی‌درنگ درباره مواردی مانند وضعیت خودرو، ETA، شرایط ترافیک، به‌روزرسانی‌های ماموریت و موارد اصلی دسترسی داشته باشند. این شرکت گفت رویدادهای آب و هوایی. همه این ابزارها توانایی Beacon در برنامه ریزی، ارسال، نظارت و هماهنگی ناوگان هایی را که Aurora در حال حاضر در عملیات ناوگان امروزی استفاده می کند، تکمیل می کند.

یکی از مثال‌های واقعی که Aurora ارائه کرد، مورد یک تایر کم فشار است. یک اخطار به مدیر ناوگان ارسال می شود، که سپس می تواند وسیله نقلیه را به نزدیکترین مرکز خدمات هدایت کند.

این استارت‌آپ امروز پایلوت‌های تجاری فعالی با FedEx، Uber Freight و اخیراً Werner Enterprises دارد – که همگی شامل بکسل خودکار در تگزاس می‌شوند، اما هنوز مشخص نیست که آیا شرکت در حال حاضر از Beacon با این مشتریان استفاده می‌کند یا خیر. با این حال، این شرکت گفت، دانش حاصل از این مشارکت ها به ایجاد Beacon کمک کرد.

Aurora در بیانیه ای گفت: “این سطح از درک و کنترل زمان واقعی مکان، شرایط و اهداف وسایل نقلیه خودران به مشتریان Aurora کمک می کند تا استفاده و پاسخگویی خود را به شرایط و الزامات شبکه در حال تغییر به حداکثر برسانند.”

Beacon همچنین در صورتی که وسیله نقلیه ای که توسط Aurora Driver نیرو می گیرد، با موقعیتی مواجه شود که قبلاً با آن مواجه نشده و نمی تواند آن را درک کند، پشتیبانی از راه دور ارائه می دهد، مانند توقف توسط مجری قانون، کاری که اخیراً AV peer Cruise انجام داده است.

در نهایت، با نزدیک شدن به استقرار تجاری شرکت، Beacon باید در کنار Aurora Driver، سیستم خود مدیریتی شرکت، به عنوان محصولی که می تواند با API در سیستم های حامل، ناوگان و شبکه های موجود ادغام شود، ارائه شود.

Aurora Q1 Q1 2022 Financials

Aurora سه ماهه اول سال را با زیان عملیاتی 143 میلیون دلاری به پایان رساند که نسبت به 192 میلیون دلار در سه ماهه مشابه سال گذشته کاهش یافته است. به طور مشابه، زیان خالص آن در این سه ماهه 77 میلیون دلار بود که 189 میلیون دلار در سال گذشته کاهش داشت.

این شرکت این سه ماهه را با نزدیک به 42 میلیون دلار “درآمد مشارکتی” برای تحقیق و توسعه مرتبط با قرارداد شرکت با تویوتا، که از محصول برنامه ریزی شده خودرو پشتیبانی می کند، به پایان رساند. در ماه مارس، این شرکت از ناوگان آزمایشی خود متشکل از شش ربات تویوتا سینا رونمایی کرد که در تگزاس در مسیرهای پرسرعت آزمایش خواهند شد.

به هر حال، درآمد حاصل از این همکاری درآمد نیست، و به عنوان یک شرکت پیش درآمد، Aurora از ارائه هرگونه راهنمایی خودداری کرد و به شرکت اجازه داد تا تماس خود، از جمله پرسش و پاسخ، را در حدود 30 دقیقه پایان دهد.

Aurora سه ماهه را با 1.5 میلیارد دلار پول نقد و سرمایه گذاری کوتاه مدت به پایان رساند، پولی که شرکت برای ادامه توسعه Aurora Driver برای پیاده سازی تجاری در مقیاس بزرگ، با تمرکز بر عرضه محصول کامیون خود ابتدا استفاده خواهد کرد. به گفته ریچارد تایم، مدیر مالی شرکت Aurora، این شرکت همچنین انتظار دارد تا 52 میلیون دلار اضافی نقدی از تویوتا برای بقیه سال دریافت کند، که به توسعه بیشتر محصول رانندگی خود کمک خواهد کرد.

سهام آرورا پس از ساعات کاری کمی افزایش یافت و در حال حاضر در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 4.10 دلار معامله می شود.