منو سایت

Avinash Rugoobur آروین Uber ساخته شده بر روی TC Sessions: Mobility 2022 را رونمایی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Avinash Rugoobur آروین Uber ساخته شده بر روی TC Sessions: Mobility 2022 را رونمایی می کند

Arrival، یک شرکت خودروهای برقی مستقر در بریتانیا که سال گذشته عمومی شد، یک هدف بلند برای خود تعیین کرده است. این شرکت در تلاش است تا خودروهای الکتریکی تولید کند که هزینه کمتری نسبت به سایر خودروهای برقی داشته باشند و با قیمت گذاری خودروهای سوخت فسیلی رقابت می کند.

یک هدف بلند نیاز به یک برنامه جسورانه دارد. برای Arrival، این به معنای دور زدن کارخانه سنتی بزرگ یا حتی “گیگا” مورد استفاده توسط خودروسازان بزرگ است و در عوض روی آوردن به یک رویکرد بسیار کوچکتر و غیر متمرکز. Arrival قصد دارد تا سال 2024 31 کارخانه کوچک بسازد، از جمله یکی در شارلوت، کارولینای شمالی.

Arrival گفت که این کارخانه های کوچک به شرکت اجازه می دهد تا به بازارهای خاص خدمات ارائه دهد و در عین حال هزینه ها را پایین نگه دارد. یکی از این بازارها تگرگ سواری است.

سال گذشته، Arrival برنامه‌های خود را برای طراحی و ساخت یک وسیله نقلیه الکتریکی مقرون‌به‌صرفه و سفارشی با مشارکت اوبر اعلام کرد. حتی از رانندگان دعوت شد تا در فرآیند طراحی این خودرو شرکت کنند که انتظار می‌رود در سه ماهه سوم سال 2023 به تولید برسد.

اکنون، یک سال بعد، Arrival آماده است تا پیشرفت خود را – و به صورت حضوری – نشان دهد.

ما هیجان زده هستیم که اعلام کنیم آویناش روگوبور، رئیس شرکت Arrival، همراه با نمونه اولیه وسیله نقلیه طراحی شده برای رانندگان Uber در TC Sessions: Mobility 2022 در سن متئو، کالیفرنیا، 18 تا 19 مه، با ما برای گفتگو در کنار شومینه خواهد نشست.

در حالی که خودروی آینده محور بحث خواهد بود، انتظار می‌رود که طیف گسترده‌ای از موضوعات دیگر با توجه به علاقه Arrival به بازار خودروهای تجاری و برنامه‌های کارخانه کوچک آن برای محصولات آینده‌اش پوشش داده شود و اینکه آیا می‌تواند به اندازه کافی سریع تولید خودرو را افزایش دهد. بسیاری از سفارشات غیر الزام آور و نامه های تعهد (LOI) در فروش واقعی.

این قراردادهای معلق شامل 59000 وسیله نقلیه، از جمله سفارش UPS برای 10000 وسیله نقلیه با امکان خرید 10000 دستگاه دیگر است. در مجموع، این معامله می تواند بیش از 1 میلیارد دلار هزینه داشته باشد.

ما همچنین کنجکاو هستیم که قبل از اینکه اتوبوس‌ها و ون‌ها را در جاده‌ها ببینیم، چه مراحلی باقی می‌ماند، و می‌توانید شرط ببندید که بپرسیم خودروی برقی Arrival که برای رانندگان اوبر ایجاد شده است چه زمانی به خیابان‌ها می‌آید.

ما سوالات زیادی داریم و روگوبور تنها کسی است که پاسخ می دهد.

Rugoobur که مسئول استراتژی تجاری و محصول شرکت و گسترش بین المللی بود، در مارس 2021 فهرست عمومی Arrival را رهبری کرد که بزرگترین IPO در بریتانیا با 13 میلیارد دلار پیشنهاد به نزدک بود. او همچنین منجر به بسته شدن بیش از 300 میلیون دلار سرمایه گذاری توسط سرمایه گذاران بلو چیپ، از جمله هیوندای، کیا، یو پی اس و صندوق های مدیریت بلک راک شد.

قبل از پیوستن به Arrival، روگوبور خرید یک میلیارد دلاری کروز توسط جنرال موتورز را رهبری کرد و او بخشی از تیمی بود که شاهد افزایش بعدی ارزش آن به 14 میلیارد دلار بود. این کار برای تسریع عرضه AV و ایجاد یک اکوسیستم OEM / راه اندازی کلیدی بود.

آنچه را که نوید یک گفتگوی جذاب با روگوبور و نگاهی عمیق به Arrival را می دهد، از دست ندهید، شرکتی که در تلاش برای کشف مجدد صنعت خودرو و کاهش هزینه های EV است.

جلسه TC: Mobility 2022 سر و صدا را می شکند و فراتر از سرفصل ها می رود تا کشف کند که چگونه ادغام فناوری و حمل و نقل بر طیف گسترده ای از صنایع، شهرها و افرادی که در آنها کار و زندگی می کنند تأثیر می گذارد. کارت خود را امروز قبل از افزایش قیمت بخرید و 200 دلار پس انداز خواهید کرد!

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-a2e65181424747c71b6beb0579276829’) if (iframe) {iframe.onload = function () {iframe.WW:frameidgs. ‘ wpcom-iframe-a2e65181424747c71b6beb0579276829 ‘}، “https: / / tcprotectedembed.com”); {}} // // اندازه خودکار تابع iframe var (تابع اندازه سند خودکار var. CreateElement (‘a’); origin.href = e.origin; // بررسی مبدا پیام if (‘tcprotectedembed.com ‘! == origin.host) بازگشت؛ // بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که ما انتظار داریم اگر (‘ object’! == type of e.data || undefined === e.data.msg_type) بازگشت؛ سوئیچ e .data.msg_type) ‘case’ poll_size: answer ‘: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id)؛ if (iframe &&’ ‘=== iframe.width) iframe.width = “100%” ؛ if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height)؛ return; پیش‌فرض: return;}} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window .addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false);} other if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse);}} if (document.readyState == = ‘ تکمیل شد’) (func.apply (); / * برای پیمایش بی نهایت سازگار است * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false)؛ } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) (‘onreadystatechange’, func); }}) ();