منو سایت

AWS مراکز داده محلی محلی خود را به 32 شهر جدید منتقل می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
AWS مراکز داده محلی محلی خود را به 32 شهر جدید منتقل می کند


تأخیرها برای بسیاری از بارهای کاری بسیار مهم است، اما ارائه دهندگان ابر بزرگ معمولاً مراکز داده اصلی خود را می سازند، جایی که برق ارزان است و مشوق های مالیاتی محلی بالا است. با این حال، در سال‌های اخیر، شاهد تحول جدیدی در پروژه‌هایی مانند مناطق محلی AWS بوده‌ایم. اینها مراکز داده کوچکی در مجاورت جوامع بزرگ هستند که ویژگی‌های ابری اولیه را برای برنامه‌هایی مانند بازی‌ها، پخش ویدیو یا خروجی یادگیری ماشینی که به اتصالات با تأخیر کم نیاز دارند، ارائه می‌کنند.

امروز، پس از اینکه این اعلامیه را برای اولین بار در کنفرانس re: Invent در سال گذشته تحریک کرد، AWS از گسترش عمده مجموعه اصلی خود از 16 منطقه محلی به 48 خبر داد.

این مناطق جدید در شهرهای 26 کشور قرار خواهند گرفت: آمستردام، آتن، اوکلند، بانکوک، بنگالورو، برلین، بوگوتا، بریزبن، بروکسل، بوئنوس آیرس، چنای، کپنهاگ، دهلی، هانوی، هلسینکی، ژوهانسبورگ، کلکته، لیما، لیسبون. ، مانیل، مونیخ، نایروبی، اسلو، پرت، پراگ، کوئرتارو، ریودوژانیرو، سانتیاگو، تورنتو، ونکوور، وین و ورشو. تا به حال، مناطق محلی فقط در ایالات متحده موجود بود

وعده این است که توسعه دهندگان بتوانند به کاربران خود در این شهرها عملکرد تک رقمی میلی ثانیه ای را برای برنامه های خود ارائه دهند.

Prasad Kalyanaraman، معاون خدمات زیرساختی در AWS امروز در بیانیه‌ای گفت: “لبه ابر در حال گسترش است و اکنون تقریباً در همه جا در دسترس است.” «هزاران مشتری AWS با استفاده از AWS Local Zones مستقر در ایالات متحده می‌توانند برنامه‌های با تأخیر کم را که به‌طور خاص برای صنایع و استفاده مشتریانشان طراحی شده‌اند، بهینه کنند. با موفقیت 16 منطقه محلی اول خود، ما در حال گسترش به مکان های بیشتری برای مشتریان خود در سراسر جهان هستیم که به دنبال همین فرصت ها برای پیشبرد لبه خدمات ابری به مکان های جدید بوده اند. AWS Local Zones اکنون در بیش از 30 مکان جدید در سراسر جهان در دسترس خواهد بود و به مشتریان توانایی جدید قدرتمندی برای استفاده از خدمات ابری در عرض چند میلی ثانیه از صدها میلیون کاربر نهایی در سراسر جهان می دهد.

AWS از سال 2022 بیش از 30 منطقه محلی جدید را در سطح بین المللی راه اندازی خواهد کرد