منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Banked 20 میلیون دلار در سری آ به رهبری بانک آمریکا و ادنرد برای گسترش در ایالات متحده جمع آوری کرد.

Banked 20 میلیون دلار در سری آ به رهبری بانک آمریکا و ادنرد برای گسترش در ایالات متحده جمع آوری کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Banked 20 میلیون دلار در سری آ به رهبری بانک آمریکا و ادنرد برای گسترش در ایالات متحده جمع آوری کرد.


Banked یک استارت آپ فین تک است که جایگزینی برای طرح های کارت ارائه می دهد. کاربران می توانند بدون وارد کردن اطلاعات مالی پرداخت کنند، نیازی به ایجاد حساب کاربری نیست، داده های مالی به اشتراک گذاشته نمی شود، مجوز بیومتریک است و تاجر وجوه را به صورت بلادرنگ دریافت می کند. کسب‌وکارها از آن برای تقویت تعامل و وفاداری مشتری با انگیزه‌ها و پاداش‌های موجود در فرآیند پرداخت استفاده می‌کنند. او همچنین ادعا می کند که هزینه های خود تا 90 درصد کمتر از روش های پرداخت سنتی است. در اوایل سال 2020، Fintech مستقر در لندن 2.35 میلیون پوند سرمایه اولیه را جذب کرد.

او در حال حاضر 20 میلیون دلار در یک سری از سرمایه گذاری های A-Round به رهبری بانک آمریکا و شرکای سرمایه Edenred جمع آوری کرده است. این سرمایه گذاران آمریکایی بخشی از توسعه برنامه ریزی شده شرکت در ایالات متحده خواهند بود.

سرمایه گذاران موجود Acrew، Force Over Mass، Firestartr، OM2، Love Ventures، Kuvi Capital و Paul Forster (موسس Indeed.com) نیز دوباره شرکت کردند. سرمایه گذاران جدید عبارتند از Sidekick، 9Yards و Huey Lin (پی پال سابق). این بدان معناست که Banked تا به امروز بیش از 30 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است

بر اساس مطالعه ای که توسط Allied Market Research انجام شده، بازار پرداخت های حساب به حساب در حال رشد است و پیش بینی می شود تا سال 2026 در اروپا به 43 میلیارد دلار برسد.

فیض احمد، رئیس خدمات تراکنش های جهانی در بانک آمریکا، گفت: “ما از اینکه سرمایه گذار پیشرو در Banked هستیم خرسندیم و آنها قبلاً توانایی اثبات شده ای برای توسعه راه حل های تجارت الکترونیک منحصر به فرد نشان داده اند.

Banked تا حدودی با Truelayer، Trustly و Volt رقابت می کند، اما نه تنها راه آهن و زیرساخت را فراهم می کند، زیرا تجربه انتها به انتها بیشتری دارد.

براد گودال، مدیر عامل بانکد، به من گفت: “ما در حال ساختن یک شبکه مارک دار به نفع همه بازرگانان و مصرف کنندگان هستیم – تاجرانی که با ما کار می کنند از بخشی از اکوسیستم، به عنوان مثال، پرداخت یکپارچه تر، آگاهی مشتری و راحتی بیشتر سود می برند. با روش پرداخت – همراه با تمام مزایای آشکار پرداخت های بسیار ارزان تر، تقلب کمتر، بازپرداخت فوری و غیره.