Beanstock، یک بازار سرمایه گذاری برای خرید و اجاره، 12 میلیون یورو در سری A، تحت رهبری 360 Capital جمع آوری می کند.

Beanstock، یک بازار سرمایه گذاری برای خرید و اجاره، 12 میلیون یورو در سری A، تحت رهبری 360 Capital جمع آوری می کند.

استارت‌آپ‌هایی که پلتفرم‌هایی ایجاد می‌کنند که خرید «خرید برای اجاره» را آسان‌تر می‌کنند، در حال افزایش هستند. Roofstock، Mynd، Awning و Doorvest در ایالات متحده و غیره وجود دارد. برای مثال در اروپا GetGround یا Bricklane وجود دارد. Beanstock.fr، یک بازار سرمایه‌گذاری فرانسوی برای خرید و اجاره که به افراد امکان می‌دهد املاک و مستغلات را آنلاین بخرند و مدیریت کنند، از آنجایی که اسپانیایی‌ها، انگلیسی‌ها و آلمانی‌ها برای سرمایه‌گذاری در املاک فرانسوی هجوم می‌آورند، یونجه ایجاد کرد، زیرا بازدهی بالاست.

Beanstock در حال حاضر یک دور سری A به مبلغ 12 میلیون یورو جمع آوری کرده است که توسط 360 Capital هدایت می شود. همچنین Entrée Capital، PropTech1 و FJ Labs و همچنین سرمایه گذاران موجود Axeleo و Realty Corporation شرکت کردند. سرمایه‌گذاران فرشته‌ای جورجیو تیناچی (مدیر عامل کاساوو)، آلیستر مورنو و پابلو فرناندز (بنیان‌گذاران کلیکایا)، ویکتور لوگر (مدیر عامل یکشنبه)، آرکادی جامپلسکی و یان هاسه (بنیان‌گذاران Wunderflats)، وینسنت هوگوئت (مدیر ارشد اجرایی) به آن‌ها پیوستند. مالت). ) و رافائل دی ملیو (مدیر عامل شرکت Matera).

با دور جدید، Beanstock قصد دارد رشد خود را در فرانسه تثبیت کند، پلتفرم خود را توسعه دهد و به سایر کشورهای اروپایی گسترش یابد.

یکی از بنیانگذاران اما ملها در بیانیه ای گفت که Beanstalk در حال یکپارچه سازی و ساده سازی تمام مراحل یک پروژه اجاره (جستجوی ملک، دلالی وام مسکن، نوسازی و مدیریت ملک) است. او گفت: «این به ما این امکان را می دهد که معامله را بسیار کارآمدتر و مقرون به صرفه تر کنیم. به عنوان یک کارگزار وام مسکن، او همچنین می تواند راه حل های تامین مالی را به مشتریان ارائه دهد.

Beanstock همچنین ادعا می کند که می تواند املاکی را شناسایی کند که سودآورتر از بازار هستند و درآمد اجاره را برای یک سال تضمین کند. “همه املاک ذکر شده در بازار ما انحصاری (یا “خارج از بازار”) هستند و توسط کارشناسان بازرسی می شوند. ما یک مدل توسعه دارایی داریم که به ما این امکان را می دهد که در کمتر از یک سال عملیات خود را در 20 شهر فرانسه گسترش دهیم. ماله گفت: ما از این مدل برای گسترش به بازارهای جدید اروپایی استفاده خواهیم کرد.