منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Better.com در حال از دست دادن مدیران ارشد بیشتری است زیرا کارمندان برای اخراج دسته جمعی دیگری آماده می شوند

Better.com در حال از دست دادن مدیران ارشد بیشتری است زیرا کارمندان برای اخراج دسته جمعی دیگری آماده می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود


اوضاع در Better بدتر می شود.

به گفته تعدادی از منابع آشنا با رویدادهای داخلی شرکت، تقریباً سه ماه پس از اخراج 900 کارمند از طریق Zoom و در حالی که شرکت برای اخراج های بیشتر آماده می شود، مدیران بیشتری Better.com را ترک کردند. این منابع شامل کارمندان فعلی و سابق می شود.

رویدادهای اخیر در این شرکت شامل استعفای چهار مدیر ارشد دیگر از جمله مرجان کلیتونمعاون مالی شرکت؛ کریستین والاسمدیر املاک؛ پل ببر، مدیر خرید عمومی; و استیون روزنمدیر فروش.

TechCrunch برای اظهار نظر به Better.com و همچنین به چهار نفر مراجعه کرد، اما قبل از انتشار این داستان اطلاعاتی دریافت نکرد.

کورال در پستی در 16 فوریه در لینکدین استعفای خود را اعلام کرد و گفت که پس از نزدیک به سه سال معاونت مالی خود را ترک می کند. او نوشت:

تصمیم گرفتم ترک کنم و به دنبال فرصت های جدید باشم. زمان من در Better یک تجربه فوق العاده ارزشمند بوده است، و من از همکارانم، به ویژه آنهایی که در تیم مالی و حسابداری هستند، به خاطر اعتماد و رفاقتشان در طول سال ها سپاسگزارم. من از همه شما چیزهای زیادی یاد گرفته ام و از دستاوردهایی که به دست آورده ایم شگفت زده هستم.

خبر جدایی والاس در اوایل این ماه زمانی که یک ایمیل داخلی توسط یک کاربر تایید شده به اشتراک گذاشته شد، در اختیار Blind قرار گرفت.

طبق گفته لینکدین، والاس در مارس 2020 به عنوان مدیر فروش در Better شروع به کار کرد و سپس مدیر فروش شد و سپس در مارس 2021 مدیر خدمات املاک و مستغلات شد. تایگر در سال 2019 به عنوان مدیر عملیات تجاری به شرکت ملحق شد و روزن در دسامبر 2016 به عنوان به شرکت پیوست. یک دستیار رشد، و در مقطعی همچنین رئیس ستاد و مدیر فروش، استراتژی و عملیات شرکت بود.

در همین حال، تعدادی از منابعی که از ترس انتقام می خواستند ناشناس بمانند، به TechCrunch گفتند که Better در حال آماده شدن برای اخراج گسترده ای است که می تواند 40٪ تا 50٪ از کارکنان آن را تحت تأثیر قرار دهد. انتظار می رود اخراج ها در ماه مارس رخ دهد. در زمان اخراج شرکت در اوایل دسامبر، Better.com حدود 9100 کارمند داشت. از آن زمان، گزارش شده است که سایر کارمندان به صورت دسته جمعی از این کار خارج می شوند و مدیران ارشد یکی یکی این کار را ترک می کنند.

با توجه به میزان تبلیغات منفی که Better.com در ماه های اخیر متحمل شده است، خروج های اخیر کاملاً تعجب آور نیست.

حدود 11 هفته از زمانی که ویشال گارگ، مدیر عامل شرکت، 9 درصد از کارکنان شرکت را با تماس تلفنی زوم اخراج کرد، می گذرد که شرکت کنندگان آن را بی رحم توصیف کردند. علاوه بر از دست دادن یک سری از اعضای ارشد تیم، دو عضو هیئت مدیره کنار رفتند. SPAC 6.9 میلیارد دلاری این شرکت برای مدت نامعلومی به تعویق افتاده است. جزئیات ناراحت کننده از بدهی گارگ سابقه خشونت کلامی نیز ظاهر شد.

ضربه مغزی می تواند بر نتیجه نهایی خدمه تأثیر بگذارد. این شرکت در پرونده اخیر خود در SEC فاش کرد که ضرر خالص آن برای سه ماهه چهارم می تواند به 182 میلیون دلار برسد، در حالی که درآمد نسبت به سه ماهه قبل 22 درصد کاهش یافته است. در همین حال، بلومبرگ اوایل این هفته گزارش داد که Better.com با شدت بیشتری در هند استخدام می کند، ظاهراً به دلیل کاهش هزینه های نیروی کار.

خبرنامه هفتگی فین تک من به زودی راه اندازی می شود! ثبت نام اینجا تا آن را در صندوق ورودی خود دریافت کنید.

بررسی اجمالی فین‌تک: کارمندان Better.com پس از بازگشت ویشال گارگ، مدیرعامل شرکت Better.com را ترک می‌کنند