منو سایت

BharatPe برای بازگرداندن سهام موسس، برای اخراج “چندین” کارمند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
BharatPe برای بازگرداندن سهام موسس، برای اخراج "چندین" کارمند

BharatPe می‌گوید که اقدامی را برای بازگرداندن سهام محدود یکی از بنیانگذاران اشنیر گروور و قطع خدمات چندین کارمندی که در تامین‌کنندگان طرح‌واره شرکت داشته‌اند، آغاز کرده است، زیرا به نظر می‌رسد که استارت‌آپ تحت حمایت فین‌تک با حمایت ببر در حال بهبودی از وضعیت عجیب و متزلزلی است. قسمت اوایل سال جاری

استارت آپ مستقر در Noida، آخرین ارزش آن 2.85 میلیارد دلار بود و به خرده فروشان کمک می کرد تا به صورت آنلاین درآمد کسب کنند و همچنین سرمایه در گردش آنها را تامین می کرد، اوایل سال جاری تحقیقاتی را علیه یکی از بنیانگذاران خود Grover پس از شکایت آغاز کرد. نتیجه می گیرد که گروور و عزیزانش «ریختند». [off] پول “و در” اختلاس دسته جمعی وجوه شرکت شرکت می کند”.

BharatPe روز سه شنبه گفت که بر اساس گزارش Alvarez & Marsal، Shardul Amarchand Mangaldas و PwC، هیئت استارت آپ چندین اقدام از جمله بازگرداندن سهام محدود Grover را توصیه کرده است. این شرکت اعلام نکرد که چه مقدار از سهام محدود Grover را در نظر دارد از بین ببرد، اما یک منبع آگاه گفت که سهام Grover که در نسخه هندی Shark Tank به عنوان “کوسه” شرکت می کند، خواهد بود. کاهش به 7.1٪ از 8.5٪.

بهارات پی گفت که این شرکت همچنین یک کد رفتاری جدید را اعمال کرده است که هم برای مدیریت ارشد و هم برای کارمندان قابل اجرا است که با تضاد منافع و سایر مسائل سروکار دارد. او همچنین یک سیاست تدارکات فروشنده جدید را برای نظارت و تأیید فروشندگانی که استارت‌آپ با آنها راه‌اندازی شده است، معرفی کرد و یک CHRO تمام وقت و مدیر مالی موقت استخدام کرد.

اوایل سال جاری، یک کلیپ صوتی ادعایی از مردی – که گفته می‌شود اشنیر – در توییتر منتشر شد و در طی تماس تلفنی با سخنگوی کوتاک بانک به دلیل عدم دریافت بودجه برای خرید سهام، اظهارات توهین‌آمیز و تهدیدکننده جانی را بیان کرد. -تجارت این ویدئو که در شبکه های اجتماعی پخش شد، جرقه ای از وقایع را به دنبال داشت که هیئت مدیره را وادار به انجام تحقیقات کرد.

گروور هر گونه تخلفی را انکار کرد و در یک مصاحبه تلویزیونی اولیه تهدید کرد که اگر استارت‌آپ به اعتبار وی لطمه بزند، سرمایه‌گذاران و اعضای هیئت‌مدیره را علنی می‌کند. او گفت که سرمایه گذارانش “از واقعیت حذف شده اند” و با بنیانگذاران به عنوان “برده” رفتار می کنند. بهارات پی ادعاهای خود را “دروغ های بی اساس” خواند. گروور در اوایل سال جاری از شرکت استعفا داد.

این استارت آپ گفت که خدمات «چند کارمند» را در بخش هایی که مستقیماً با ارائه دهندگان مسدود شده مرتبط بودند حذف می کند. در این بیانیه آمده است: «در صورت لزوم، این شرکت علیه برخی از این کارکنان به دلیل سوء رفتار و کلاهبرداری علیه شرکت، اتهامات کیفری ارائه خواهد کرد».

او در یک کنفرانس اخیر گفت در همین حال، گروور در حال کار بر روی یک استارت آپ جدید است. او گفت که یکی از چیزهایی که او برای استارتاپ جدید در مورد آن کاملاً واضح است این است که این استارتاپ از سرمایه گذاری خطرپذیر پول جمع نمی کند.