Blink با سرمایه گذاری 26 میلیون دلاری به دنبال ساده سازی مدیریت عملیات ابری است

Blink با سرمایه گذاری 26 میلیون دلاری به دنبال ساده سازی مدیریت عملیات ابری است

بنیانگذاران Blink چندین سال است که در زمینه امنیت و اتوماسیون کار می کنند و متوجه شده اند که هنگام مدیریت زیرساخت ابری، همپوشانی قوی بین عملیات توسعه دهنده (DevOps) و عملیات امنیتی (SecOps) وجود دارد.

در ابتدا، بنیانگذاران بر این باور بودند که این مشکل دقیقاً مربوط به DevOps است، اما در حین تحقیق در مورد مشتریان بالقوه برای راه‌اندازی پررونق خود، مدیریت امنیت همچنان ظاهر شد و آنها متوجه شدند که این دو بخش از یک مشکل هستند.

گیل باراک، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Blink به من گفت: “ما آموخته ایم که اکثر تیم های DevOps، تیم های زیرساخت و توسعه دهندگان به ما گفته اند که 30 تا 50 درصد از زمان خود را صرف مسائل امنیتی می کنند.”

او گفت که در دنیای قدیمی اولیه، فناوری اطلاعات و امنیت در سیلوها کار می‌کردند و اغلب زمانی که الزامات برآورده نمی‌شدند با هم برخورد می‌کردند، اما وقتی شرکت‌ها بیشتر و بیشتر به سمت فضای ابری حرکت کردند، تیم‌ها همکاری بیشتری داشتند.

«وقتی به دنیای جدید CloudOps نگاه می کنید، با CISO (مدیر ارشد اطلاعات) و DevOps صحبت می کنید، آنها با هم کار می کنند. آنها به یکدیگر کمک می کنند. باراک گفت: این یک پویایی کاملاً متفاوت است.

راه‌حل Blink راهی برای ایجاد کتاب‌های درسی بدون استفاده از کد برای خودکارسازی فعالیت‌های مختلف، خواه پاسخ به حادثه، نقض امنیتی یا اجرای سطل Amazon S3 باشد، ارائه می‌کند.

او گفت: «در پایان روز، ما یک پلت فرم گردش کار ارائه می کنیم که به شما امکان می دهد گردش کار را خودکار کنید و همچنین ابزارهای داخلی برای کار در فضای ابری بسازید. «فقط این نیست که مطمئن شوید آماده است و کار می کند. همچنین مطمئن می‌شود که ایمن است و اطمینان می‌دهد که هزینه‌ها درست است، و بنابراین ما می‌دانیم که این راه‌حل اساساً یکسان است، با همان تیم‌هایی که با چندین کاربرد سروکار دارند.»

این شرکت سال گذشته راه اندازی شد و بیشتر سال را صرف ساخت و پالایش محصول با شرکای طراحی کرد تا آن را تعمیر کنند. در واقع، آنها آن را به طور کامل از ظاهر اصلی تغییر دادند. پس از دریافت بازخورد از مشتریان بالقوه، آنها به رویکردی بدون کد روی آوردند. این محصول هنوز در GA نیست، اما انتظار می‌رود این اتفاق در نیمه دوم سال رخ دهد.

این شرکت حدود 30 کارمند دارد، برخی در ایالات متحده در منطقه خلیج فارس، برخی در اسرائیل، و برخی دیگر در سراسر جهان پراکنده هستند، از جمله چندین نفر از اوکراین، که به گفته او در حال حاضر در لهستان امن هستند. این استارتاپ امیدوار است تا پایان سال تعداد کارمندان خود را دو برابر کند و او می‌گوید که می‌خواهد گروهی متنوع بسازد و همیشه به دنبال مجموعه‌ای از مهارت‌ها نیست، بلکه میل به یادگیری دارد.

“من شخصاً معتقدم که وقتی کسی در کاری واقعاً خوب است، می تواند در بسیاری از چیزهای دیگر نیز خوب باشد. و بنابراین، در اصل، ما مردم خود را انتخاب می کنیم. برای انجام این کار، او می‌تواند به دنبال کارمندان بالقوه‌ای باشد که مجموعه‌ای از مهارت‌ها را دارند، حتی زمانی که کاملاً با شرح شغل مطابقت ندارند.

این شرکت امروز 26 میلیون دلار بودجه اعلام کرد. این مبلغ در سری آ به 20 میلیون دلار تقسیم می‌شود و مابقی بودجه اولیه و پیش‌بودجه‌ای که قبلاً دریافت شده بود. سرمایه گذاری توسط Lightspeed Venture Partners با Entrée Capital، Hetz Ventures و تعدادی از سرمایه گذاران فردی در صنعت فناوری رهبری می شد.