منو سایت

Blocknom با حمایت YC می خواهد به “Coinbase سودآور از جنوب شرق آسیا” تبدیل شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Blocknom با حمایت YC می خواهد به "Coinbase سودآور از جنوب شرق آسیا" تبدیل شود

Blocknom، یک پلت فرم برنده ارزهای دیجیتال در حساب فعلی Y Combinator، قصد دارد به Coinbase Earn برای جنوب شرق آسیا تبدیل شود. این شرکت امروز اعلام کرد که 500000 دلار سرمایه اولیه از Y Combinator، Number Capital و Magic Fund جمع آوری کرده است.

Fransiskus Raymond و Ghuniyu Fattah Rozaq، بنیانگذاران Blocknom می گویند که این برنامه راهی امن را در اختیار کاربران قرار می دهد (با شرکت زیرساخت ارزهای دیجیتال Fireblocks شریک می شود) تا نرخ بهره پایدار و با بازدهی بالا تا 13 درصد در سال به دست آورند. همچنین به کاربران این امکان را می دهد که پول خود را در هر زمان به صورت رایگان برداشت کنند.

این دو بنیانگذار در حین کار بر روی یک پروژه منبع باز در سال 2020، در حوالی شروع همه گیری، با یکدیگر ملاقات کردند. ریموند به TechCrunch گفت: «ما متوجه شدیم که در طول کووید، بازار ارزهای دیجیتال در اندونزی در حال رونق بود، در حالی که ما هر دو قبلاً سرمایه‌گذار ارزهای دیجیتال بودیم.

ما با مصرف‌کنندگان صحبت کردیم و متوجه شدیم که همه نمی‌توانند در تجارت خوب عمل کنند.» آن‌ها دریافتند که DeFi راهی پایدار و سودآور برای کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال است، اما هیچ محصول رقیبی در اندونزی وجود نداشت، بنابراین تصمیم گرفتند خودشان یکی از آن‌ها را ایجاد کنند. شرکای DeFi او عبارتند از Compound، AAVE، Terra و Cake.

پس از ثبت نام در Blocknom، کاربران حساب های بانکی می توانند استیبل کوین ها را سپرده گذاری کنند، که بنیانگذاران آن را انتخاب کردند، زیرا آنها با سپرده های بانکی معمولی قابل مقایسه هستند و بنابراین در دسترس کاربران جدید ارزهای دیجیتال هستند.

ریموند گفت که Blocknom با تشویق مردم به پس انداز و حفظ استیبل کوین خود در طولانی مدت از برنامه های سرمایه گذاری متمایز است.

دو ماه پس از سری A، پینتو 35 میلیون دلار بودجه جدید به رهبری Lightspeed دریافت کرد.

ارین اشنایدر، مدیر منطقه ای SEC در مورد SPAC، Coinbase و آنچه استارتاپ ها می توانند بهتر انجام دهند صحبت می کند.