منو سایت

Bored Apes NFT Yuga Labs 4 میلیارد دلار راه اندازی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Bored Apes NFT Yuga Labs 4 میلیارد دلار راه اندازی کرد

شرکت Yuga Labs، سازنده فایل‌های JPEG میمون چند میلیون دلاری که بسیاری از بدبینان NFT دوست دارند از آن متنفر باشند، به تازگی مبلغ 450 میلیون دلاری از Andreessen Horowitz با برآورد 4 میلیارد دلاری جمع‌آوری کرده است.

شرکت NFT مستقر در میامی، که پشت کلوپ قایق‌رانی Bored Apes است، قبلاً بودجه جذب نکرده است، اگرچه این استارت‌آپ مدت‌هاست توجه سرمایه‌گذاران خطرپذیر را به خود جلب کرده است که مشتاق حمایت از یک بازیگر اصلی در جنون NFT هستند. سایر سرمایه گذاران در این حلقه عبارتند از Animoca Brands، LionTree، Sound Ventures، Thrive Capital، FTX و MoonPay.

آزمایشگاه یوگا به طور فزاینده ای موقعیت خود را دو برابر می کند. در اوایل این ماه، این استارت آپ اعلام کرد که دارایی های پروژه های محبوب NFT CryptoPunks و Meebits را از Larva Labs به دست آورده است. این استارت‌آپ همچنین از راه‌اندازی ApeCoin که مدیران عامل و مدیران عامل بنیان‌گذار آن سهم قابل توجهی در آن دارند، تازه است. این توکن در اولین روز معاملاتی خود ارزش بازار چند میلیارد دلاری به دست آورد. این استارت آپ به زودی به دنبال این است که این حرکت را در نسخه خود از فراجهان به نام “طرف دیگر“، که همچنین آواتارهای تعدادی از پروژه های NFT دیگر را ادغام می کند.

پروژه Bored Apes NFT یک توکن رسمی ApeCoin دریافت می کند.