منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Builder.ai 100 میلیون دلار از سری C به رهبری Insight Partners جمع آوری می کند تا اتوماسیون نرم افزاری خود را گسترش دهد.

Builder.ai 100 میلیون دلار از سری C به رهبری Insight Partners جمع آوری می کند تا اتوماسیون نرم افزاری خود را گسترش دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Builder.ai 100 میلیون دلار از سری C به رهبری Insight Partners جمع آوری می کند تا اتوماسیون نرم افزاری خود را گسترش دهد.

زمانی که چند سال پیش پوشش Builder.ai را شروع کردیم، این استارت آپ موج جدیدی از کسب و کارهایی را آغاز کرد که برنامه های کاربردی خود را می خواهند. موج قبلی برنامه های کاربردی ساخته شده و اختصاص داده شده توسط آژانس کند شده است، و Builder.ai متوجه شده است که می تواند با ایجاد یک رویکرد کلید در دست، تقریباً کشیدن و رها کردن، حداقل برای درخواست های ویژگی، به این روند بپیوندد. در سال 2019، یکی از بزرگترین سرمایه گذاری های سری A در اروپا در آن زمان را به ارزش 29.5 میلیون دلار، به رهبری Lakestar و Jungle Ventures، افزایش داد.

سپس همه گیری فرا رسید. با دیجیتالی شدن سریع کل موجودیت ما، که ناشی از نیاز به فاصله گذاری اجتماعی است، مشاغل به صورت آنلاین در حال رقابت هستند و Builder.ai لحظه خود را دیده است. این برنامه از راه‌اندازی برنامه‌های از پیش بسته‌بندی شده – که با تجارت الکترونیک و تحویل شروع می‌شود – به طور خاص برای مشاغل کوچکی که تحت تأثیر همه‌گیری COVID-19 قرار گرفته‌اند، سود می‌برد.

استراتژی کار کرد. تا اوایل سال 2021، او گفت که از زمان شروع همه‌گیری، شاهد افزایش 230 درصدی درآمد ماهانه بوده است.

این ترکیب روند و دوبرابر شدن تغییرات ناشی از بیماری همه گیر در کسب و کار آنلاین منجر به سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری از سری C شده است. این دور توسط Insight Partners، یک شرکت سرمایه گذاری ریسک پذیر جهانی و شرکت سهام خصوصی مستقر در نیویورک، رهبری شد. این دور که مجموع بودجه شرکت را در سه دور کلی به 195 میلیون دلار رساند، شامل مشارکت سرمایه‌گذاران موجود همراه با نام‌های فردی و نهادی جدید، از جمله IFC و جفری کاتزنبرگ WndrCo و نیکش آرورا (مدیر عامل شرکت Palo Alto Networks) می‌شود.

Builder.ai که در سال 2016 با نام Engineer.ai ایجاد شد، به اصطلاح پلتفرم توسعه کم کد / بدون کد را توسعه داده است که توسط هوش مصنوعی طراحی شده است. اکنون این ادعا می‌کند که می‌تواند نرم‌افزار و برنامه‌های کاربردی را تا ۶ برابر سریع‌تر و تا ۷۰ درصد ارزان‌تر از تیم‌های انسانی «سنتی» ایجاد کند، «بدون اینکه مصرف‌کنندگان مجبور به صحبت با فناوری باشند».
با این حال، این اتهامات باعث شده است که دیگران به زیر کاپوت نگاه کنند و سوال کنند که چه چیزی شبیه سروصدای بازاریابی است.

طبق گزارشی در وال استریت ژورنال در سال 2019، این شرکت بیشتر به مهندسان انسانی متکی بود که ساده هستند. هدف قرار گرفته است از طریق پلتفرم هوش مصنوعی به روشی کارآمدتر از نسل های قبلی نرم افزارهای اشتراک کار. این گزارش ادعا می کند که سازنده. ai قبل از اینکه بتواند پلتفرم اتوماسیون خود را راه اندازی کند و اجرا کند، از تبلیغات پیرامون موضوع هوش مصنوعی برای جذب مشتری و سرمایه گذاری به عنوان یک «پل» استفاده کرد. در واقع، این شرکت در سال 2019 توسط مدیر بازرگانی خود، رابرت هولدهایم، شکایت کرد و ادعا کرد که این شرکت توانایی‌های هوش مصنوعی خود را برای کسب بودجه اغراق کرده است.

اما ممکن است اختلاف به اصطلاحات و تعاریف خلاصه شده باشد. اگرچه ممکن است Builder.ai از هوش مصنوعی برای کامپایل کد مستقیم استفاده نکرده باشد و در عوض از مهندسین راه دور برای ساخت برنامه‌های کاربردی استفاده کرده باشد (چیزی که من در تجربه خود هرگز آن را انکار نکرده‌ام)، ظاهراً از یادگیری ماشینی برای سرعت بخشیدن و خودکارسازی بخش‌های بزرگی از تعامل با مشتری و خودکارسازی استفاده می‌کند. وظایف مهندسی

در هر صورت، این استارتاپ قبلاً تعداد زیادی ابزار نرم افزاری را جمع آوری کرده است تا به تدریج بخش های بزرگی از نرم افزار را خودکار کند و برنامه های کاربردی بسازد، از این رو سرمایه جدید سرمایه گذاران جدید دریافت کرده است.

Builder.ai می‌گوید درآمد خود را تا کنون بیش از 300 درصد افزایش داده است و سرمایه جمع‌آوری‌شده بیشتر در هوش مصنوعی و قابلیت‌های اتوماسیون پلتفرم کم‌کد/بدون کد آن سرمایه‌گذاری خواهد شد.

این شامل یک هوش مصنوعی مکالمه جدید به نام “ناتاشا™“به عنوان یک ربات سلف سرویس.

در بیانیه ای، ساچین دوگال، یکی از بنیانگذاران Builder.ai، گفت: «انتخاب سرمایه گذار ما برای این دور بسیار عمدی بود. ما کسی را می‌خواستیم که بینش عمیق و شجاعت بالایی داشته باشد تا به ما اجازه دهد متفاوت فکر کنیم و انجام دهیم. این ما را به تنها انتخاب طبیعی هدایت کرد – جف هورینگ و شرکای بینش.

جف هورینگ، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل، گفت: «Builder.ai با یک مدل کسب و کار نوآورانه و وضوح چشم انداز، در صدر رده جدیدی در صنعت کم کد/بدون کد قرار گرفته است و رشد 300 درصدی آن را در سال گذشته افزایش داده است. از شرکای بینش. من از روزهای اول Builder.ai با ساچین صحبت کردم و شاهد بودم که چگونه او و تیم چیزی بسیار خاص ساختند. با دموکراتیک کردن دسترسی واقعی به نرم افزارهای پیچیده، Builder.ai قرار است هسته اصلی راه ایجاد برنامه ها را بشکند.

Klaus Homels، موسس و رئیس Lakestar، افزود: “Builder.ai یکی از آن شرکت های کمیاب است که وارد یک دسته کاملاً جدید شده است. با فناوری که تأثیر مخربی بر دنیای اطراف ما دارد. به خصوص که شرکت ها همچنان به سمت دیجیتالی شدن حرکت می کنند.