منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Built Robotics در حال جمع آوری 64 میلیون دلار دیگر برای مستقل ساختن تجهیزات ساخت و ساز است

Built Robotics در حال جمع آوری 64 میلیون دلار دیگر برای مستقل ساختن تجهیزات ساخت و ساز است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Built Robotics در حال جمع آوری 64 میلیون دلار دیگر برای مستقل ساختن تجهیزات ساخت و ساز است

اگر هنوز به خودروهای خودران فکر می کنید، برای چیزی که ممکن است حتی وحشی تر به نظر برسد آماده باشید: تجهیزات ساخت و ساز خودران وجود دارد و در حال حاضر در محل های کاری حفاری شده است.

اولین بار در سال 2019 در مورد رباتیک ساخته شده نوشتیم، زمانی که این شرکت در مراحل اولیه راه اندازی بیل مکانیکی مستقل خود بود. در چند ماه آینده، آنها شروع به گسترش تلاش خود به سایر تجهیزات ساختمانی مانند بولدوزر و لودر خواهند کرد.

اما از آنجایی که بیماری همه گیر همه را به خانه Built HQ فرستاد، شرکت می دانست که باید همه چیز را تغییر دهد. سوئیچینگ سریع انواع شرکت از راه دور چالش هایی ایجاد می کند. اما شرکتی که روی ربات‌های خودران عظیم کار می‌کند؟ آنها باید رویکرد خود را تعدیل می کردند.

نوآ ریدی کمپبل، بنیانگذار Built به من گفت: «ما واقعاً می‌خواستیم تمرکزمان را بیشتر کنیم. بنابراین آنها بخشی از تجارت را که به نظر می رسد کار می کند، اصلاح کردند: بیل مکانیکی. به طور خاص، استفاده از بیل مکانیکی برای حفر سنگرهای مستقل.

Ready-Campbell می گوید: تقریباً برای هر نوع ساخت و ساز به ترانشه نیاز دارید. “این بسیار تکراری است، اما دقت بسیار مهم است. شما باید مطمئن شوید که در عمق مناسب هستید. اگر بیش از حد عمیق بروید، خطر بی‌ثباتی دیوارهای سنگر را دارید و سپس برای افرادی که به نصب لوله‌ها یا کابل‌ها کمک می‌کنند، ایمن نیست.»

Built خود بیل مکانیکی را نمی سازد – شرکت هایی مانند Cat و John Deere آن بخش از معادله را سال ها پیش بسته بودند. در عوض، Built یک افزونه خدمات پس از فروش ارائه می‌کند که آن را «اگزوسیستم» می‌نامد، که می‌گوید می‌تواند استقلال را به «هر بیل مکانیکی» اضافه کند. آنها 3000 دلار برای هر دستگاه در ماه برای اگزوسیستم به اضافه هزینه استفاده ساعتی دریافت می کنند که بسته به مکان متفاوت است.

آیا بیل مکانیکی عظیم خودکششی برای کار انسان ایمن است؟ آماده کمپبل وقتی می پرسم روشن می شود. پس از بیش از 13000 ساعت کار، او می گوید که آنها هنوز یک رکورد ایمنی کامل دارند. من واقعاً به این افتخار می کنم.” او “سیستم ایمنی 8 لایه” آنها را تشریح می کند، که شامل مواردی مانند ژئوزون است که ربات را در صورت خروج از یک منطقه به طور خودکار خاموش می کند، دکمه های توقف الکترونیکی بی سیم در اطراف محل کار و چراغ های عقب الکترونیکی سیمی روی خود بیل مکانیکی، و بینایی کامپیوتری. که دائماً افراد و موانع اطراف دستگاه را اسکن می کند.

این دور، سری C 64 میلیون دلاری، توسط تایگر گلوبال هدایت شد و توسط سرمایه گذاران موجود Built در NEA، Founders Fund، Fifth Wall و Building Ventures حمایت شد. این دور کل بودجه Built را به 112 میلیون دلار می رساند.

ما در مقر SF Built Robotics در سال 2019 توقف کردیم تا سخت افزار آنها را بررسی کنیم. این ویدیو کمی قدیمی است (مثلاً آنها از LIDAR استفاده نمی کنند)، اما همچنان به شما ایده می دهد که این چیزها در حال حرکت چگونه هستند:

در همین حال، در اینجا ویدیوی تبلیغاتی خود این شرکت است که نشان می دهد کیت های آنها امروز چگونه هستند: