منو سایت

BVNK 40 میلیون دلار برای خدمات بانکداری رمزنگاری خود دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
BVNK 40 میلیون دلار برای خدمات بانکداری رمزنگاری خود دریافت می کند

استارت‌آپ ارزهای دیجیتال BVNK (تلفظ “bee-vee-en-kay”) یک سری سرمایه گذاری 40 میلیون دلاری از سری A را با ارزش گذاری 340 میلیون دلار پس از یک ارزیابی پولی بسته است. جالب اینجاست که تایگر گلوبال در راس این دایره قرار دارد، اگرچه در اخبار منتشر شده است، زیرا آنها در جریان فروش سهام فناوری امسال متحمل ضرر 17 میلیارد دلاری شدند.

دیگر سرمایه گذاران در حلقه تامین مالی امروز شامل The Raba Partnership، Avenir، Kingsway Capital، Nordstar، Concentric، Base Capital و فرشتگان تجاری مختلف هستند. BVNK ماه گذشته حکم خود را امضا کرد.

BVNK خدمات بانکی و پرداخت را برای مشاغل رمزنگاری ارائه می دهد. شرکت‌هایی که از BVNK استفاده می‌کنند می‌توانند پرداخت‌ها را هم به ارزهای فیات و هم به صورت رمزنگاری شده بپذیرند، صدها ارز مختلف و دارایی‌های رمزنگاری را در اختیار داشته باشند و وجوهی را به سراسر جهان ارسال کنند.

قبل از فرود با این پیشنهاد محصول، تیم BVNK در حال کار بر روی یک پلت فرم کاربر است. این یک صرافی سنتی تر ارزهای دیجیتال با تمرکز بر بازارهای نوظهور و حواله ها بود.

“در ابتدا، ما یک کسب و کار خرده فروشی را راه اندازی کردیم و اکنون یک تجارت B2B خالص است. ما سال گذشته را به دنبال بهترین استعدادها در فضای کریپتو گذراندیم. جسی همسون استراترز، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل BVNK به من گفت: ما در حال حاضر 120 نفر در شرکت داریم.

در حالی که ارزهای دیجیتال در حال حاضر هفته بسیار بدی را سپری می کنند، بسیاری از شرکت ها به دنبال راه هایی برای شروع به پشتیبانی از ارزهای رمزنگاری شده به روشی هستند. اما این فرآیند دشواری بود، زیرا بسیاری از بانک‌ها در سراسر جهان به سادگی نمی‌خواهند با ارزهای دیجیتال کار کنند.

جورج دیویس، یکی از بنیانگذاران و مدیر محصول، به من گفت: «خدمات مالی اصلاً برای ارزهای دیجیتال طراحی نشده اند.

دیویس گفت، BVNK هم ارزهای دیجیتال و هم شرکت‌های ارزهای دیجیتال را هدف قرار می‌دهد، مانند «شرکت‌های پرداختی که مجبور به پذیرش ارزهای دیجیتال هستند».

قلاب اصلی برای جذب مشتریان جدید، بانکداری است. می توانید از BVNK برای جایگزینی برخی از حساب های بانکی سنتی خود استفاده کنید. از حساب BVNK خود می توانید ارزهای فیات مانند EUR، GBP و USD و همچنین ارزهای رمزنگاری شده مانند BTC، ETH و USDC را خریداری، بفروشید، ارسال و دریافت کنید.

علاوه بر آن، BVNK یک سرویس پرداخت ایجاد کرده است. این هم راهی برای جمع‌آوری پرداخت‌ها به ارزهای دیجیتال و هم یک رمپ فیات به کریپتو برای افرادی است که می‌خواهند دارایی‌های کریپتو بخرند. مشاغلی که از BVNK استفاده می کنند می توانند از این API با مشتریان خود استفاده کنند.

به خصوص فیات روی رمپ بسیار جالب است، زیرا BVNK می خواهد مستقیماً با MoonPay رقابت کند. اگر با MoonPay آشنایی ندارید، این یک API رمپ محبوب برای محصولات دیگر است. برای مثال، بسیاری از کیف پول‌های رمزنگاری، MoonPay را در برنامه‌های خود گنجانده‌اند تا کاربران بتوانند دارایی‌های کریپتو را با کارت نقدی خریداری کنند.

BVNK معتقد است که به لطف بانکداری باز می تواند جایگزین ارزانی بسازد. به جای تکیه بر کارت های نقدی، BVNK از مردم می خواهد که با اطلاعات حساب بانکی خود وارد شوند و بلافاصله پرداخت را در آنجا شروع کنند. به این ترتیب BVNK در هزینه های پردازش کارت صرفه جویی می کند.

BVNK تاکنون حدود 120 مشتری جذب کرده است. همسون-استراترز به من گفت: «ما به عنوان یک تجارت سودآور بودیم. این شرکت می گوید که در حال حاضر بیش از 2 میلیارد دلار پرداخت سالانه انجام می دهد.