منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Candle Media، شرکت رسانه ای جدید که توسط مدیران سابق دیزنی حمایت می شود، ATTN را با تمرکز بر Gen Z خریداری می کند:

Candle Media، شرکت رسانه ای جدید که توسط مدیران سابق دیزنی حمایت می شود، ATTN را با تمرکز بر Gen Z خریداری می کند:

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Candle Media، شرکت رسانه ای جدید که توسط مدیران سابق دیزنی حمایت می شود، ATTN را با تمرکز بر Gen Z خریداری می کند:

Candle Media، شرکت رسانه‌ای جدید که توسط مدیران سابق دیزنی، کوین مایر و تام استگز رهبری می‌شود، خرید دیگری انجام داده است – این بار با هدف داستان‌گویی اجتماعی و رساندن نسل Z به مخاطبان هزاره. این شرکت امروز اعلام کرد که مالک جدید ATTN: یک شرکت رسانه‌ای است که از سرگرمی برای بحث در مورد مسائل جاری استفاده می‌کند که به توضیح جهان برای مخاطبان جوان‌تر کمک می‌کند – به‌ویژه آنهایی که محتوا را در رسانه‌های اجتماعی مصرف می‌کنند.

لازم به ذکر است که ATTN: همچنین سال گذشته استودیوی TikTok خود را راه اندازی کرد تا خدمات تولیدی را برای برندهایی که می خواهند به پایگاه مشتریان تیک تاک برسند ارائه دهد. مشتریان این تلاش شامل برندهای بزرگی مانند Google، Madewell، MTV و حتی خود TikTok هستند که با ATTN شریک شده است: برای مدیریت کانال خود، TikTok for Good. این قرارداد اخیرا برای دومین سال تمدید شد.

کندل علاقه خود را به ATTN توضیح داد: این به توانایی این شرکت در تعامل موثر با مخاطبان اجتماعی مربوط می شود.

“ATTN: درک طبیعی و دیجیتالی عمیقی از نحوه غلبه بر سر و صدا و دستیابی به مخاطبان امروزی از طریق درگیر کردن محتوای رسانه های اجتماعی دارد. ما از پیوستن به Candle و بهره مندی از تخصص تیم با استعداد آنها در برندها و فرنچایزهای خود هیجان زده هستیم.

در سال 2014 راه اندازی شد، ATTN: مجموعه های اصلی را برای فیس بوک، اینستاگرام، تیک تاک، یوتیوب و توییچ، علاوه بر ABC، NBC، CBS، MTV، Freeform و Discovery، و همچنین برای سرویس های پخش مانند Hulu و Apple TV ایجاد کرد. استودیو و برند آژانس او ​​با شرکت هایی مانند آمازون، فورد، گوگل، اینتل، متل، پی اند جی، تارگت و تی موبایل ارتباط دارد.

Candle Media در یک بیانیه مطبوعاتی گفت که این اکتساب ATTN: مقیاس، سرمایه و تجربه را برای تسریع رشد خود ارائه می دهد. ATTN: در بیانیه آمده است که متیو سگال و جارت مورنو، بنیانگذاران، به همراه تیم مدیریت ارشد موجود، به نظارت بر عملیات روزانه، محتوای اصلی، تولید و کارهای استودیویی ادامه خواهند داد.

Variety گزارش می دهد که معامله ATTN: حدود 100 میلیون دلار به صورت نقدی و سهام است، اما می تواند تا 150 میلیون دلار با مفاد اضافی برای سود ارزش داشته باشد. کندل در این مورد نظری نداده است.

Candle Media که توسط Blackstone مستقر در لس آنجلس پشتیبانی می شود، برای گرد هم آوردن مارک ها برای ایجاد یک عملیات رسانه ای مستقل تأسیس شد – در زمانی که اکثر شرکت های رسانه ای از قبل خدمات پخش خود را اجرا می کنند، امری نادر است.

مایر در مصاحبه ای با Deadline توضیح داد که فقدان استریمر Candle بخش مهمی از استراتژی او است، زیرا او معتقد است که جستجوی محتوا در ماه های آینده “بسیار قوی” رشد خواهد کرد.

فروش Hello Sunshine ریس ویترسپون به شرکت New Media توسط مدیران عامل سابق دیزنی

پس از حضور در صحنه در سال گذشته، این شرکت چندین خرید مهم از جمله شرکت تولید محتوای کودکان و مالک CoComelon Moonbug به مبلغ 3 میلیارد دلار انجام داد. تولید کننده Fauda Faraway Road Productions برای جایی در جنوب 50 میلیون دلار. و Hello Sunshine ریس ویترسپون با حدود 900 میلیون دلار.

در این سال، او همچنین بیش از 10 درصد از سهام شرکت رسانه ای ویل اسمیت و جادا پینکت اسمیت، وستبروک را در اختیار گرفت و گفته می شود که در حال مذاکره برای تصاحب NFT’s Notables است.

کندل همچنین در حال استخدام است و اخیراً مدیران عامل سابق UTA و Disney را به عنوان مدیر توسعه و مدیر ارشد مالی خود اضافه کرده است.

این شرکت می گوید انتظار دارد معامله ATTN در حدود 30 روز آینده بسته شود.