منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Chemonics، Decisive Capital و Extreme Tech Challenge در مورد فناوری های متحول کننده TC Sessions: Climate صحبت خواهند کرد.

Chemonics، Decisive Capital و Extreme Tech Challenge در مورد فناوری های متحول کننده TC Sessions: Climate صحبت خواهند کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Chemonics، Decisive Capital و Extreme Tech Challenge در مورد فناوری های متحول کننده TC Sessions: Climate صحبت خواهند کرد.

بسیاری از افراد بسیار باهوش زمان، انرژی و پول زیادی را به توسعه فناوری‌های انقلابی اختصاص می‌دهند به این امید که دنیایی کاملاً متفاوت (بخوانید: پایدار) بسازند. با توجه به تهدید وجودی تغییرات آب و هوا، این یک تلاش بسیار مهم است.

اما کدام نوآوری پتانسیل تغییر صنایع را دارد؟ چه چیزی در پیش است؟ و برای دستیابی به این هدف فوری چه کاری لازم است تا تجارت‌های بزرگ، دولت‌ها، نیکوکاران و جامعه استارت‌آپ با یکدیگر همکاری کنند؟

بدیهی است که ما سوالاتی داریم و با هیجان اعلام می کنیم که سرمایه گذاران با تجربه و پیشکسوتان صنعت زیر به این موضوعات و موضوعات دیگر در صحنه می پردازند. جلسات TechCrunch: Climate and the Extreme Technology Challenge 2022 فینال جهانی در 14 ژوئن در برکلی، کالیفرنیا.

شرکت کنندگان ارائه شده در پانل برای تقویت آینده از طریق فناوری های متحول کننده، ارائه شده توسط Extreme Tech Challenge، عبارتند از:

  • جیمی بوچر، مدیر عامل و رئیس کمونیکس اینترنشنال
  • فیلیپ گرونر، رئیس جهانی تحقیقات لازم در Decisive Capital Management
  • ویکتوریا اسلیوکف، مدیر عامل شرکت Extreme Tech Challenge
  • بیل تای، سرمایه گذار فرشته، شریک افتخاری CRV و یکی از بنیانگذاران Extreme Tech Challenge

با چالش فناوری شدید آشنا نیستید؟ این یک سازمان غیرانتفاعی است که استارت آپ ها را قادر می سازد تا با چالش های جهانی روبرو شوند. این بزرگترین اکوسیستم جهان و رقابتی برای فناوری متمرکز است که از 17 هدف توسعه پایدار سازمان ملل الهام گرفته شده است.

برای یک گفتگوی جذاب در مورد فناوری های انقلابی که می توانند آینده را شکل دهند آماده شوید. و البته ما از این هیئت متخصص می‌پرسیم که آنها بیشترین فرصت‌ها را در کجا می‌بینند.

جیمی بوچر در سال 1998 به کمونیکس پیوست و در نقش ها و مناطق مختلف خدمت کرده است. اخیراً، او سرپرستی مجموعه خدمات جهانی بهداشت و زنجیره تامین را بر عهده داشته است، جایی که او تلاش‌هایی را برای اجرای زنجیره‌های تامین پایدار، بهبود ارائه مراقبت‌های بهداشتی و گسترش رویکردهای نوآورانه در کشورهای در حال توسعه رهبری کرده است.

قبل از آن، بوچر معاون ارشد واحدهای تجاری Chemonics در اروپا، اوراسیا و آفریقا بود و بیش از 20 سال تجربه به عنوان متخصص توسعه بخش خصوصی در اوراسیا، آمریکای لاتین و آسیا دارد.

فیلیپ گرونر بر ساخت تیم سرمایه گذاری مستقیم فناوری Decisive Capital نظارت می کند. گرونر با تجربه در زمینه سرمایه گذاری خطرپذیر و سهام خصوصی، مجموعه مشتریان متنوعی از جمله دفاتر خانوادگی، سرمایه گذاری خطرپذیر و سهام خصوصی را توصیه می کند و قبل از پیوستن به Decisive در مورگان استنلی و باین و شرکت کار کرده است.

ویکتوریا اسلیوکف علاوه بر نقش رهبری خود در چالش فناوری شدید، همچنین به عنوان مدیر اکوسیستم در Walden Catalyst Ventures، یک شرکت VC که به شرکت‌های اولیه در ایالات متحده، اروپا و اسرائیل کمک می‌کند تا نسل بعدی دسته‌های تعریف‌کننده کسب‌وکار را بسازند، خدمت می‌کند. فناوری، با تمرکز بر هوش مصنوعی و داده ها.

Slivkoff مشتاق مدیریت چشم انداز، استراتژی و عملیات پر تاثیر است و به عنوان یک شریک قابل اعتماد برای کارآفرینانی که در حال توسعه فناوری های پیشرفت هستند، خدمت می کند.

بیل تای علاوه بر مشارکت در بنیان‌گذاری چالش فناوری شدید، از سال 1991 به استارت‌آپ‌ها به عنوان سرمایه خطرپذیر کمک مالی می‌کند – که 22 مورد از آنها به شرکت‌های ثبت‌شده تبدیل شدند. تای مدیر هیئت‌مدیره هشت شرکت ثبت‌شده عمومی بود که از راه‌اندازی استارت‌آپ‌هایی که او در مراحل اولیه سرمایه‌گذاری می‌کرد رشد کردند. او یکی از بنیانگذاران Treasure Data (خریداری شده توسط ARM / Softbank)، IPInfusion.com و iAsiaWorks (IPO از طریق گلدمن ساکس و مورگان استنلی) و رئیس هیئت مدیره Hut8 Mining است.

تای یکی از اولین سرمایه گذاران فرشته در Canva، Color Genomics، Class.com، Dapper Labs، Safety Culture، Tweetdeck / Twitter و Zoom Video بود، جایی که او اولین حامی متعهد بود.

این بحث هیجان انگیز در مورد قدرت دگرگون کننده فناوری، اینکه چگونه می تواند سیاره ما را به سمت بهتر شدن شکل دهد و فرصت هایی که برای ساختن فردای پایدار وجود دارد را از دست ندهید.

جلسات TC: آب و هوا شخصاً در 14 ژوئن در سالن زلرباخ UC برکلی با یک رویداد آنلاین در 16 ژوئن برگزار می شود. به معنای واقعی کلمه صدها نفر از بنیانگذاران برجسته فناوری آب و هوا، سرمایه گذاران و دانشمندان در خانه خواهند بود. به آن ها بپیوند: بلیط خود را امروز بخرید و از فروش 2 برای 1 روز خاطره ما که اکنون در حال انجام است استفاده کنید.

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-2630e5f45a7134273745f74bbfdcbf94’) if (iframe) {iframe.onload = function () {iframe_iframe.frame’_post ‘: ‘wpcom-iframe-2630e5f45a7134273745f74bbfdcbf94’}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} // // اندازه خودکار تابع iframe var (تابع اندازه خودکار سند var. CreateElement (‘a’)؛ origin.href = e.origin؛ // بررسی مبدا پیام if (‘tcprotectedembed.com’ ! == origin.host) بازگشت؛ // بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که ما انتظار داریم اگر (‘object’! == type of e.data || undefined === e.data.msg_type) بازگشت؛ تغییر (e .data.msg_type) ‘case’ poll_size: answer ‘: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id)؛ if (iframe &&’ ‘=== iframe.width) iframe.width = “100%” ؛ if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); return; پیش‌فرض: return;}} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) { window .addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false);} other if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse);}} if (document.readyState === ‘ تکمیل شد’) {func.apply (); / * compat برای اسکرول بی نهایت * / } else if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) (‘onreadystatechange’, func); }}) ();