منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Clipboard Health، که کارکنان مراقبت های بهداشتی را با امکانات مقایسه می کند، 80 میلیون دلار جمع آوری می کند

Clipboard Health، که کارکنان مراقبت های بهداشتی را با امکانات مقایسه می کند، 80 میلیون دلار جمع آوری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Clipboard Health، که کارکنان مراقبت های بهداشتی را با امکانات مقایسه می کند، 80 میلیون دلار جمع آوری می کند

Clipboard Health، یک بازار مبتنی بر اپلیکیشن که پرستاران شیفت باز را با مراکز درمانی مجاور مقایسه می‌کند، امروز اعلام کرد که 80 میلیون دلار برای دو دور اعلام‌نشده، دور سری B 50 میلیون دلاری در سال 2021 و دور 30 ​​میلیون دلاری جمع‌آوری کرده است. سری C امسال، پس از پول 1.3 میلیارد دلار ارزش داشت. مدیر عامل شرکت وی دان می گوید که درآمد حاصله برای استخدام در تمام زمینه های کسب و کار از جمله مهندسی، فروش و بازاریابی استفاده می شود.

تسهیلات بهداشتی کوتاه مدت یک مشکل طولانی مدت است که همه گیری را حادتر کرده است. بر اساس آمار اداره آمار کار ایالات متحده، از مارس 2020، تعداد افرادی که در بیمارستان ها در ایالات متحده کار می کنند بیش از 2٪ کاهش یافته است، در حالی که زمان انتظار در بخش های اورژانس افزایش یافته است. تجزیه و تحلیل اخیر داده های نیروی کار از پریمیر نشان داد که کمبود کارکنان در طول همه گیری 24 میلیارد دلار برای بیمارستان ها هزینه دارد.

علاوه بر مراقبت ضعیف‌تر از بیمار و افزایش هزینه‌ها برای مدیران، کمبود کارکنان منجر به فرسودگی شغلی در میان متخصصان سلامت می‌شود. یک مطالعه در سال 2021 توسط بنیاد خانواده کایزر / واشنگتن پست نشان داد که از هر 10 کارمند بهداشت، 3 نفر به ترک سیگار فکر می کنند، در حالی که حدود 6 نفر از هر 10 نفر می گویند استرس همه گیر به سلامت روان آنها آسیب رسانده است.

دن در یک مصاحبه ایمیلی به TechCrunch گفت: “این بازخوردی است که در حال رشد است، زیرا هر چه بیشتر متخصصان بهداشت این حوزه را ترک می‌کنند، کسانی که باقی می‌مانند زودتر از افزایش حجم کاری خود خسته می‌شوند.” “تنها راه برای تغییر این روند مضر، افزایش بنیادی تعداد متخصصان بهداشتی است که علاقه مند به فرصت ها و دسترسی به فرصت ها در بیمارستان ها و خانه های سالمندان هستند. برای انجام این کار، نمی توانید به روش های قدیمی اعتماد کنید. اینها ابزارهایی هستند که مشکل فعلی را حل نمی کنند.»

سلامت کلیپ بورد

کلیپ بورد داشبورد مدیریت پرسنل بهداشتی.

ابزاری که می تواند – او تا حدودی مغرضانه معتقد است که موسس آن است – Clipboard است، یک بازار آنلاین که پرستاران، دستیاران و سایر متخصصان بهداشت را با امکاناتی که به کارکنان نیاز دارند جفت می کند. با استفاده از این پلتفرم، تسهیلات می‌توانند شیفت‌ها را برای پر کردن پست کنند، و متخصصان مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند با مدیریت برنامه‌های خود از طریق برنامه تلفن همراه Clipboard، این شیفت‌ها را رزرو کنند.

دن گفت که در حال حاضر به بیش از 30 شهر در ایالات متحده خدمات می دهد، از جمله لس آنجلس، فیلادلفیا، شیکاگو و نیویورک، هدف این است که Clipboard تا پایان سال به مکان های بسیار بیشتری برسد. کاری که ما انجام می‌دهیم این است که به متخصصان بهداشت اجازه می‌دهیم تا در هر زمان و هر کجا که بخواهند، اغلب در مراکزی که قبلاً در آنجا کار نکرده‌اند، ثبت‌نام کنند و در صورت تمایل از ساعات تأخیر خود استفاده کنند. بنابراین بیمارستان‌ها و خانه‌های سالمندان از طیف بسیار عمیق‌تری از استعدادها در مراقبت‌های بهداشتی استفاده می‌کنند و در عین حال، متخصصان سلامت فرصت‌های بسیار بیشتری را می‌بینند.

بازار مبتنی بر برنامه

دان کلیپ بورد را تاسیس کرد شش سال پیش پس از کار به عنوان یک همکار در شرکت حقوقی دیویس پولک و واردول و بانک سرمایه گذاری Moelis & Company. همچنین قبل از کلیپ بورد، او مسئول مدیریت محصول و عملیات تجاری در Sendwave، یک شرکت استارتاپ بین المللی انتقال پول بود.

دان گفت: «من شروع به جستجوی مشتریانی با مشکلات اقتصادی کرده‌ام که می‌توانیم برای حل آن تلاش کنیم، یا بازارهای شکسته‌ای که بتوانیم برای رفع آنها کار کنیم. “در طول ملاقات با بسیاری از مشتریان آینده، من دیدم که چه تعداد از متخصصان بهداشتی که با آنها صحبت کردم – چه تعداد از پرستاران – می خواهند فرصت هایی را برای انجام کاری که دوست دارند، با شرایط خودشان، با انعطاف بیشتر انجام دهند. در نهایت متوجه شدیم که بازار استعدادهای سلامت شکسته شده است. شما امکانات بهداشتی مانند بیمارستان ها و خانه های سالمندان دارید که کمبود شدید پرسنل دارند. شما متخصصان بهداشتی، مانند پرستاران و پرستاران دارای گواهینامه، دارید که به ویژه در طول کووید، غرق شده و سوخته اند. و شما بیمارانی دارید که از شکاف ها خارج می شوند زیرا نمی توانند مراقبت های مورد نیاز خود را دریافت کنند.”

کلیپ بورد یک بازار دو طرفه با بیش از هزار امکانات مراقبت های بهداشتی و ده ها هزار متخصص به عنوان مشتری است. علاوه بر آژانس‌های کارکنان موجود، دان اذعان می‌کند که استارت‌آپ‌های متعددی با مدل‌های تجاری شبیه به کلیپ‌بورد، مانند NurseDash، CareRev و Nomad Health وجود دارند که بر پرستاران مسافرتی تمرکز دارند. اما به ویژگی‌های متمایز پلتفرم Clipboard، مانند پرداخت فوری پس از شیفت‌ها اشاره می‌کند.

“[W]کلاه [the] نرم افزار به خوبی کار می کند [is] موانع اطلاعات را کاهش می دهد. در این مورد، اطلاعات مربوط به این است که چه کسی باید شیفت ها را پر کند و چه کسی می خواهد آن را پر کند. «جامعه آمریکا در حال پیر شدن است. کشور به پرستاران بیشتر و بیشتری نیاز خواهد داشت. اما ایالات متحده در حال حاضر حتی نمی تواند نیازهای مراقبتی خود را تامین کند. وقتی تقاضا بیشتر و عرضه کمتر است، چگونه این کار را در پنج تا ده سال آینده انجام خواهیم داد؟ ما معتقدیم که بازارهای استعداد مانند ما، بخش کلیدی راه حل هستند… پلت فرم ما فراهم می کند [new and veteran professionals] دسترسی به فرصت ها و انعطاف پذیری که یک شغل تمام وقت نمی تواند فراهم کند.

هلن پویتوین، معاون تحقیقات گارتنر، در ایمیلی به TechCrunch گفت: سفر و مراقبت های بهداشتی. آیا آنها زنده خواهند ماند؟ ما قبلاً شاهد چرخش برخی مانند Shiftgig بودیم. به نظر می رسد دیگران، مانند جیو، از تجارت خارج شده اند. درست مانند پلتفرم‌های کنسرت امروزی، این پلتفرم‌های جدید کارکنان دیجیتال نیاز به ایجاد فناوری‌های تطبیق و بهینه‌سازی قوی و همچنین برندهای قوی دارند تا هم کارمندان و هم کارفرمایان را جذب کنند. بهترین‌ها از فناوری استفاده می‌کنند تا شغل انعطاف‌پذیر را سازگار، بسیار قابل اعتماد، سریع‌تر، آسان‌تر و تجربه‌ای بهتر برای همه افراد مرتبط بسازند. در این مورد، حتی ممکن است کارفرمایان بخواهند علاوه بر کارگران موقت، از آنها به عنوان کارمند خود استفاده کنند. پلتفرم‌های دیگر به سادگی مانند آژانس‌های کارکنان سنتی با رابط دیجیتال خواهند بود – نسبت به همین آژانس‌های کارمند سنتی، مخرب‌تر و کپی کردن آسان‌تر است.

برخی از کارشناسان بر این باورند که اتکا به پرستاران قراردادی، که اغلب به حقوق بیشتری نسبت به پست های کارکنان نیاز دارند، منجر به چرخه معیوب جذب خدمات درمانی می شود. مدیران بیمارستان ها برای استخدام پیمانکاران هزینه بیشتری می کنند و باعث می شود که آنها کمتر بتوانند یا مایل به افزایش حقوق پرستاران خود باشند – بنابراین تعداد بیشتری از پرستاران برای تبدیل شدن به پرستار قراردادی ترک می کنند.

به گزارش آسوشیتدپرس، متوسط ​​حقوق قراردادی یک پرستار مسافر از 1000 دلار به 2000 دلار در هفته قبل از همه گیری به 3000 تا 5000 دلار قبل از همه گیری افزایش یافته است.

اما دان این ایده را رد می‌کند و می‌گوید کلیپ‌بورد «رها کن».[s] به عبارت دیگر، اگر پرستاری را پیدا کنند که بخواهد این شیفت را به عهده بگیرد، تسهیلات مراقبت های بهداشتی می توانند کمتر از قیمت بازار پرداخت کنند.

او گفت: “این برای مشتریان ما واقعا آسان و ساده است و ما فکر می کنیم که باید برای همه کارساز باشد.”

فرصت های رشد

بر اساس گزارش CB Insights، سرمایه‌گذاران خطرپذیر در ایالات متحده با تأکید بر تمایل به استارت‌آپ‌هایی مانند Clipboard، 37.9 میلیارد دلار در استارت‌آپ‌های سلامت دیجیتال در سال 2021 سرمایه‌گذاری کرده‌اند که 75 درصد نسبت به 21.7 میلیارد دلار در سال 2020 افزایش یافته است.

سلامت کلیپ بورد

برنامه موبایل Clipboard.

کلیپ‌بورد، سوار بر موج، قصد دارد از داده‌هایی که پلتفرم آن تولید می‌کند (مانند نحوه جمع‌آوری استعدادها توسط امکانات بهداشتی) برای به دست آوردن بینش‌هایی در مورد بازار گسترده‌تر مراقبت‌های بهداشتی استفاده کند. “[We have a] او ادامه داد: «یک تیم علم داده که از تیم‌های بازاریابی، فروش، پشتیبانی و بازاریابی ما پشتیبانی می‌کند و ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا مسابقات هوشمندی ایجاد کنیم که نیازهای تجهیزات و افرادی را که از آنها مراقبت می‌کنند برآورده کند.» “[W]ما تمام تلاش خود را برای حل این مشکل به کار می‌گیریم، از جمله یادگیری ماشین، زیرا فکر می‌کنیم این مهم است و بر زندگی بسیاری از افراد تأثیر می‌گذارد.»

درآمد ناخالص کلیپ بورد در 18 ماه گذشته حدود 25 برابر افزایش یافته است و آخرین بودجه کل سرمایه شرکت را به 90 میلیون دلار می رساند. دن می گوید که این باید برای ایجاد تیم های جدید برای حمایت از تجارت رو به رشد شرکت کافی باشد.

“[The pandemic] فشار زیادی بر سیستم وارد کرد و نیروی کار بهداشت هنوز بهبود نیافته است. در حال حاضر افراد کمتری نسبت به قبل از همه گیری در بیمارستان ها کار می کنند. دان گفت، این بدان معناست که مراکز بهداشتی هنوز در تلاش هستند تا مراقبینی را برای پر کردن شیفت‌ها پیدا کنند. “مشتریان ما در مرکز طوفان بودند و من می خواهم فکر کنم که محصول ما دریافت مراقبت های بهتر را برای بیماران آسان تر کرده و زندگی بسیاری را تغییر داده است. امیدوارم به خروجی جنگل نزدیک شده باشیم. اما روندهای عمیق تر و مزمن پشت کمبود استعداد در مراقبت های بهداشتی همچنان باقی است.

آخرین دور Clipboard توسط Sequoia Capital رهبری شد، در حالی که سری B توسط IVP رهبری شد. سایر سرمایه گذاران عبارتند از Y Combinator، Caffeinated Capital، Initialized Capital و SciFi VC.