منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Cloudflare برای به دست آوردن Area 1 Security، استارت آپی که ایمیل های فیشینگ را مسدود می کند

Cloudflare برای به دست آوردن Area 1 Security، استارت آپی که ایمیل های فیشینگ را مسدود می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

Cloudflare اعلام کرده است که قصد دارد Area 1 Security را خریداری کند، یک استارت‌آپ امنیتی که محصولی را توسعه داده است که حملات فیشینگ را قبل از برخورد با صندوق ورودی کارمند متوقف می‌کند. Cloudflare قصد دارد حدود 162 میلیون دلار برای خرید هزینه کند. شرکت از پول و سهام برای تامین مالی خرید استفاده خواهد کرد.

Cloudflare مجموعه ای از محصولات امنیتی خود را با یک مدل امنیتی با اطمینان صفر توسعه داده است. این راه حل های امنیتی از از دست دادن داده ها، بدافزارها یا حملات فیشینگ جلوگیری می کند، حتی اگر کارمندان در دفتر نباشند یا از VPN شرکتی استفاده کنند.

با خرید امروز، این شرکت یک محصول امنیتی ایمیل بالغ را به پیشنهاد اعتماد صفر خود اضافه می کند. Area 1 Security می گوید که تنها در سال 2021 بیش از 40 میلیون کمپین فیشینگ را برای مشتریان خود مسدود کرده است.

“ایمیل بزرگترین عامل برای حملات سایبری در اینترنت است که امنیت یکپارچه ایمیل را برای هر شبکه بدون اعتماد واقعی ضروری می کند. به همین دلیل است که ما امروز از Area 1 Security استقبال می کنیم تا به پلتفرم Cloudflare کمک کنیم تا به رهبر بلامنازع Zero Trust تبدیل شود. برای ما، آینده Zero Trust شامل یک رویکرد یکپارچه با یک کلیک برای محافظت از همه برنامه‌های کاربردی سازمان، از جمله رایج‌ترین اپلیکیشن ابری، ایمیل است. با هم انتظار داریم سریع‌ترین، مؤثرترین و مطمئن‌ترین امنیت ایمیل در بازار را ارائه دهیم.

این اولین محصول ایمیل Cloudflare نیست. این شرکت اولین محصولات ایمیل خود را در سال گذشته راه اندازی کرد. به عنوان مثال، می توانید یک نام دامنه را با حساب Cloudflare خود مرتبط کنید و آدرس های ایمیل سفارشی را از رابط Cloudflare ایجاد کنید. ایمیل های دریافتی را می توان به هر ایمیل دریافتی دیگری هدایت کرد.

Cloudflare همچنین به شما دستور می دهد تا رکوردهای DNS خود را بهبود بخشید و ایمیل های خود را ایمن تر کنید. به عنوان مثال، یک شرکت می تواند به شما در جلوگیری از حملات جعل کمک کند.

و منطقه 1 امنیت یک شکاف مهم در پیشنهاد ایمیل Cloudflare را پر می کند. امنیت منطقه 1 به طور مداوم در تلاش برای شناسایی و شناسایی حملات فیشینگ جدید است. هنگامی که کارمندان ایمیل های جدید دریافت می کنند، منطقه 1 امنیت ایمیل های دریافتی را برای تلاش های فیشینگ اسکن می کند.

ایمیل های مشکوک به طور خودکار قبل از رسیدن به صندوق ورودی شما مسدود می شوند. آنها نه تنها در پوشه Spam ظاهر می شوند، بلکه کاملاً مسدود شده اند.

در پشت صحنه، مشتریان می توانند با تغییر رکورد MX به سطح DNS، از امنیت منطقه 1 استفاده کنند. سپس این محصول برای اولین بار در فضای ابری است، به این معنی که مشتریان نیازی به نصب و تعمیر نرم افزار ندارند. اگر شرکت شما از Google Workspace یا Office 365 استفاده می‌کند، Area 1 Security با این ارائه‌دهندگان ایمیل کار می‌کند.

با توجه به تجربه عمیق Cloudflare در سرورهای DNS، این خرید منطقی است. Cloudflare قبلاً از Area 1 Security برای صندوق ورودی کارمندان خود استفاده می کند. به عبارت دیگر، آنها از قبل می دانند که چه چیزی به دست می آورند.