منو سایت

Clubhouse آزمایش ویژگی بازی در اتاق را آغاز می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Clubhouse آزمایش ویژگی بازی در اتاق را آغاز می کند

این شرکت در روز سه‌شنبه به TechCrunch تایید کرد، Clubhouse در حال آزمایش یک ویژگی جدید بازی در اتاق در دستگاه‌های iOS و Android است. به عنوان بخشی از راه اندازی اولیه، برنامه یک بازی به نام “کارت های وحشی” را راه اندازی می کند که مجموعه ای از سوالات را ارائه می دهد که برای تحریک گفتگو و کمک به افراد برای شناخت بهتر یکدیگر طراحی شده است. در حال حاضر بازی فقط به زبان انگلیسی در دسترس است.

برای شروع بازی در کلاب هاوس، باید بر روی دکمه «+ Rooms» کلیک کرده و سپس گزینه «Games» را انتخاب کنید. سپس در یک اتاق اجتماعی قرار می گیرید که می توانید دوستان خود را برای بازی با شما دعوت کنید. هنگامی که همه در اتاق هستند، می توانید برای شروع بازی روی “شروع بازی” کلیک کنید.

بازی های باشگاهی

اعتبار تصویر: خانه باشگاه

کلاب هاوس لیستی از سوالاتی را که می توان در طول بازی پرسیده شد ارائه کرد. به عنوان مثال، ممکن است از شما خواسته شود که بهترین ایده خود را برای یک فیلم یا سریال در 60 ثانیه ارائه دهید. یا ممکن است از شما خواسته شود که در سه دقیقه یا کمتر فیلمی را پیدا کنید که کل گروه دوستش دارند. سؤالات دیگر ممکن است از شما بخواهد که پنج مورد آخر را در تاریخچه جستجوی خود به اشتراک بگذارید یا توضیح دهید که چه نوع سگی با شخصیت شما سازگار است.

محبوبیت صدای زنده در بحبوحه همه گیری افزایش یافته است زیرا مردم در سراسر جهان در خانه های خود قفل شده اند. اما از آنجایی که محدودیت‌ها در بیشتر بخش‌های جهان برداشته شده و رویدادهای شخصی بازگشته است، Clubhouse ممکن است با راه‌اندازی ویژگی‌های جدیدی که در حال حاضر توسط سایر محصولات صوتی اجتماعی مانند Twitter Spaces ارائه نمی‌شوند، به دنبال حفظ کاربران باشد.

ویژگی جدید بازی زمانی در دسترس است که Clubhouse اخیراً یک ویژگی چت متنی را به اتاق‌های صوتی خود اضافه کرده است، مشابه آنچه مردم می‌توانند در YouTube یا Twitch ببینند. چت در اتاق یک ویژگی اختیاری است، بنابراین هرکسی که در Clubhouse چت می‌کند می‌تواند هنگام شروع یک اتاق، این گزینه را فعال کند. گزینه جدید می تواند راهی برای افرادی باشد که از میکروفون خجالتی هستند تا بدون نیاز به صحبت در اتاق های صوتی درگیر شوند.

Clubhouse اتاق های گفتگوی متنی را برای افراد خجالتی به میکروفون اضافه می کند