منو سایت

Clubhouse اتاق های گفتگوی متنی را برای افراد خجالتی به میکروفون اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

شبکه اجتماعی با یک صدا در وهله اول بالاخره راهی را برای استک های طولانی مدت برای درگیر شدن در اکشن معرفی کرد. Clubhouse روز پنجشنبه یک چت در اتاق را اعلام کرد و یک ویژگی چت متنی را به اتاق‌های صوتی خود اضافه کرد که مشابه آنچه مردم می‌توانند در YouTube یا Twitch ببینند.

چت در اتاق یک ویژگی اختیاری است، بنابراین هرکسی که در Clubhouse چت می‌کند می‌تواند هنگام شروع یک اتاق، این گزینه را فعال کند. هنگامی که فعال باشد، دکمه دسترسی به جعبه چت در گوشه سمت چپ پایین برنامه قرار می گیرد که با یک حباب گفتاری در کنار نمادهای “ویدیوها” و “اشتراک گذاری” نمایش داده می شود.

چت باشگاهی در اتاق

اعتبار تصویر: خانه باشگاه

Clubhouse گزینه چت متنی را “یک نقطه تماس دیگر” بین سازندگان پلتفرم و اعضای مخاطب می نامد. مانند ویژگی پیام‌رسانی فوری سال گذشته، این قطعاً حرکتی است برای گسترش برنامه فراتر از تمرکز لیزری آن بر صدا – و همچنین برای دسترسی بیشتر به Clubhouse برای افراد بیشتری. بسیاری از پلتفرم‌های اجتماعی دیگر دارای یک جعبه متن کارآمد برای چت هستند که محتوا را همراهی می‌کند، بنابراین افرادی که محتوا را در پلتفرم‌های بالغ‌تر مصرف می‌کنند نیز انتظار دارند.

وقتی نوبت به تعدیل محتوا می‌رسد، هر کسی می‌تواند نام کاربری خود را برای مدت طولانی فشار دهد و آن را مستقیماً از چت گزارش یا مسدود کند. اگر اتاقی را در کلاب هاوس اداره می‌کنید، می‌توانید مدیرانی را برای حذف پیام‌ها یا اخراج شرکت‌کنندگان مخرب منصوب کنید. چت متنی پس از اتمام به صورت آرشیو همراه با محتوای صوتی اتاق ادامه خواهد داشت، اما کاربران پس از این واقعیت نمی توانند به شرکت در چت ادامه دهند.

Clubhouse می‌گوید این ویژگی در حال حاضر برای iOS و Android در دسترس است، بنابراین اگر می‌خواهید استکینگ خود را به سطح بعدی ببرید، می‌توانید وارد برنامه شده و آن را امتحان کنید.

Clubhouse Wave را اعلام می‌کند که راه‌اندازی اتاق‌های خصوصی روزمره را آسان‌تر می‌کند

Clubhouse با Backchannel، یک ویژگی پیام رسانی جدید، فراتر از صدا است

Clubhouse یک ویژگی چت متنی در DM ایجاد می کند