منو سایت

Clubhouse شروع به معرفی حالت تاریک در iOS و Android کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Clubhouse شروع به معرفی حالت تاریک در iOS و Android کرده است

این شرکت در یک پست وبلاگی این هفته اعلام کرد Clubhouse امروز یک تنظیم حالت تاریک جدید را در برنامه های iOS و Android خود منتشر می کند. این شرکت می‌گوید حالت تاریک یک ویژگی بسیار مورد توجه است و به گونه‌ای طراحی شده است که شب‌شب‌ها راحت‌تر روی پلتفرم خود در شب بنشینند. به جای یک رابط کاملا سیاه، حالت تاریک دارای یک “پس زمینه تاریک مخملی” با متن روشن است.

این شرکت در یک پست وبلاگی گفت: “ما درخواست های شما را شنیدیم.” “ما متوجه توییت های شما شدیم. ما راه حل های هک شده و مدل های رابط کاربری رویاهای شما را دیده ایم. و در حالی که ممکن است بیشتر از آنچه که «سریع» یا «معقول» یا «به طور کلی توسط استانداردهای انسانی قابل قبول است» در نظر گرفته شود، سرانجام انتظار به پایان رسید.

می توانید با رفتن به تنظیمات خود و انتخاب «حالت تاریک» حالت جدید را روشن کنید. همچنین می‌توانید تنظیمات «همیشه تاریک» را به همراه گزینه «تنظیمات دستگاه کاربر» انتخاب کنید، که مطابق با تنظیمات سیستمی است که تلفن شما در حال حاضر روی آن تنظیم شده است.

این شرکت می‌گوید اجرای به‌روزرسانی ممکن است چند روز طول بکشد تا برای همه کاربران Clubhouse اجرا شود. برای دسترسی به تنظیمات جدید باید آخرین نسخه Clubhouse را روی گوشی خود نصب کنید.

راه‌اندازی حالت تاریک چند روز پس از شروع آزمایش یک ویژگی جدید بازی درون اتاقی در دستگاه‌های iOS و Android، Clubhouse انجام شد. به عنوان بخشی از راه اندازی اولیه، برنامه یک بازی به نام “کارت های وحشی” را راه اندازی می کند که مجموعه ای از سوالات را ارائه می دهد که برای تحریک گفتگو و کمک به افراد برای شناخت بهتر یکدیگر طراحی شده است.

محبوبیت صدای زنده در بحبوحه همه گیری افزایش یافته است زیرا مردم در سراسر جهان در خانه های خود قفل شده اند. اما از آنجایی که محدودیت‌ها در بسیاری از نقاط جهان برداشته شده‌اند و رویدادهای شخصی بازگشته‌اند، Clubhouse ممکن است با راه‌اندازی ویژگی‌های جدید، از جمله حالت تاریک مورد انتظار، به دنبال حفظ کاربران باشد.

Clubhouse آزمایش ویژگی بازی در اتاق را آغاز می کند